Nejlepší hlášky
<a> Po několikanásobném neúspěchu při snaze o výrobu houpacího poníka z párátek, jsem se rozhodl pro jednodušší řešení...
<a> Vyrobil jsem z párátek lyže :-D
<petr> Víš jaký je kompromis mezi motorkou a troubou za 40 000?
<petr> Trouba za 30 000.
<a> no nic, jdu zalézt k jedné knize, musím ji vrátit a ještě ji nemám dočtenou
<a> někdy si říkám, že je škoda, že knihy nejsou ženské
<b> nj, šukat knihu, to je super :-D
<a> :-D spíš jsem myslel, že si ji půjčíš, pak ji vrátíš, a když se ti bude líbit, přečteš si ji víckrát
<b> tak holky takové jsou, ale schválení žádosti o půjčení knihy může být zdlouhavé, častokrát je dokonce zamítnuté :-D
<a> ... tý ústní maturity se neboj! To okecáš. Musíš si jen z otázky kterou nechceš, udšlat tu kterou umíš.
<b> Takže když si vytáhnu houby, mám začít mluvit o člověku? :D
<a> No jasně... z čeho myslíš, že se člověk vyvinul? :D
<a> Finder, tzechnologia na hladanie veci, funguje kvoli cipu ktory pripevnis napr. namobil a finder ti ju najde
<b> a co ja s tym?
<a> Stratil som ten Finder :(
Komentář: Ten ma ale štastie :D
<a> ta čtrnáctka nakládá jak svině, sem nachcanej, jdu spát
<b> dojdi se nejdřív vychcat,bo ti bude stát celou noc a ráno až se pujdeš rychle vysrat tak si nachčiješ na podlahu,bo si ho přiskřípneš pod prkýnko
<a> tyhle zkušenosti nemám
<b> to se nestalo? když jdeš fofrem ráno s.r.á.t a stojí ti...??A nevíš kam s nim?
<a> ne, nemám d.e.b.i.l.a, ví že když musím, že má přestat dělat fory a padat k zemi
Komentář: rozhovor dvou Ing.
<a> heled co se dava do laserovy tiskarny
<b> nevím líh?
<a> fakt? jakej konzumi nebo technickej?
<a> až zemřu, pozvu všechny, co jsem kdy poznala, na svůj pohřeb a ujistím se, že celé 2 hodiny v kuse bude hrát remix gangam style, harlem shake a cotton eye joe a tomu, co to vydrží až do konce, odkážu celý svůj majetek :D:D:D
<b> Takže dvacet koček získám já a <c>? :D
<a> ano, ano
<a> Tak mě napadlo - Co by se stalo, kdyby sis najmul dva soukromé detektivy a řekl jim, aby se sledovali navzájem?
<b> No, pokud by se navzájem předem neznali, tak by ses mohl skvěle pobavit na jejich účet. Ale pokud by se znali, co já vim, byli by to třeba kolegové, tak by ses asi nedoplatil.
Komentář: Kam na to chodí?