Nejlepší hlášky

<a> Po několikanásobném neúspěchu při snaze o výrobu houpacího poníka z párátek, jsem se rozhodl pro jednodušší řešení...
<a> Vyrobil jsem z párátek lyže :-D

<petr> Víš jaký je kompromis mezi motorkou a troubou za 40 000?
<petr> Trouba za 30 000.

<a> no nic, jdu zalézt k jedné knize, musím ji vrátit a ještě ji nemám dočtenou
<a> někdy si říkám, že je škoda, že knihy nejsou ženské
<b> nj, šukat knihu, to je super :-D
<a> :-D spíš jsem myslel, že si ji půjčíš, pak ji vrátíš, a když se ti bude líbit, přečteš si ji víckrát
<b> tak holky takové jsou, ale schválení žádosti o půjčení knihy může být zdlouhavé, častokrát je dokonce zamítnuté :-D

<a> ... tý ústní maturity se neboj! To okecáš. Musíš si jen z otázky kterou nechceš, udšlat tu kterou umíš.
<b> Takže když si vytáhnu houby, mám začít mluvit o člověku? :D
<a> No jasně... z čeho myslíš, že se člověk vyvinul? :D

<a> Finder, tzechnologia na hladanie veci, funguje kvoli cipu ktory pripevnis napr. namobil a finder ti ju najde
<b> a co ja s tym?
<a> Stratil som ten Finder :(

Komentář: Ten ma ale štastie :D

<a> ta čtrnáctka nakládá jak svině, sem nachcanej, jdu spát
<b> dojdi se nejdřív vychcat,bo ti bude stát celou noc a ráno až se pujdeš rychle vysrat tak si nachčiješ na podlahu,bo si ho přiskřípneš pod prkýnko
<a> tyhle zkušenosti nemám
<b> to se nestalo? když jdeš fofrem ráno s.r.á.t a stojí ti...??A nevíš kam s nim?
<a> ne, nemám d.e.b.i.l.a, ví že když musím, že má přestat dělat fory a padat k zemi

Komentář: rozhovor dvou Ing.

<a> heled co se dava do laserovy tiskarny
<b> nevím líh?
<a> fakt? jakej konzumi nebo technickej?

<a> až zemřu, pozvu všechny, co jsem kdy poznala, na svůj pohřeb a ujistím se, že celé 2 hodiny v kuse bude hrát remix gangam style, harlem shake a cotton eye joe a tomu, co to vydrží až do konce, odkážu celý svůj majetek :D:D:D
<b> Takže dvacet koček získám já a <c>? :D
<a> ano, ano

<a> kdo vi jestli se ma kapat do oci pred nebo po jidle

<a> Tak mě napadlo - Co by se stalo, kdyby sis najmul dva soukromé detektivy a řekl jim, aby se sledovali navzájem?
<b> No, pokud by se navzájem předem neznali, tak by ses mohl skvěle pobavit na jejich účet. Ale pokud by se znali, co já vim, byli by to třeba kolegové, tak by ses asi nedoplatil.

Komentář: Kam na to chodí?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.