Nejlepší hlášky
<wallper> ty vole, tak si zalohuju data z notebooku...
<wallper> 20 MB věcí do školy a 3 TB porna.
Komentář: prosté přiznání :)
<a> mam mrte palcivou naladu
<b> taky bych mrdal
Komentář: palčil, dluchnil...
<a> som dnes dostal jednotku z informy za program v pascale a 45 sekund mojho drahocenneho casu :D
<b> si borec
<b> ja som dnes odovzdaval preambulu databazoveho systemu ktory simuluje armadu z hvezdnych valek
<a> hmm
<a> ok
<a> idem sa obesit
Komentář: znacka: kupim kvalitne lano, cena dohodou
<traPack> dopiči... připomněl mi mou exženu
<traPack> sráči
<traPack> aspoň tě může hřát u srdce... cizí neeštěstí dycky potěší :D
<Patrio> to si piš... jenže nejradši mám když jdu a někdo třeba upadne z kola nebo tak, to bych potřeboval
<traPack> správně zlomyslnej
<Patrio> to já mám rád, kor když se se mnou rozchází někdo koho fakt miluju
<traPack> *THUMBS UP*
<traPack> aspoň člověk vidí že se zkurvený věci nedějou jen jemu
<traPack> je to taková "spravedlnost"
<Patrio> tj jenže bych potřeboval vidět spadnout boeing abych byl spokojenej
<a> zdarec, neznate nejaky nastroj, kde bych mohl upravovat fotky? psam popisky, menit barvu a tak?
<b> skolni penal
<a> co to je?
<b> tys nechodil do skoly?
<a> ajo, uz jsem to pochip
Komentář: dc++
<a> V Prievidzi maju vodaren?
<a> Naco?
<a> Nech sa dohodnu, kde sa z potoka pije a kde sa do neho moci...
<Džindžr> jo fajn celá žhavá do školy
<Peta> už nevidím na tu klávesnici vůbec... no tak mi ji nepřipomínej a zkusme se bavit o něčem příjemnějším
<Džindžr> ok nadhazuj
<Peta> no zkus mi třeba povědět nějákej hezkej vtip, kterej jsem dlouho neslyšel
<Džindžr> myslím
Komentář: Bez komentáře xD
<a> Twe, mam ping jak prase!
<b> Co je to ten ping?
<c> Něco jako pong :-D
Komentář: SAMP - Chcípal jsem :-D
<Ladis> Mem: ty feferonky tam asi byly nastrouhany, protoze vizualne sem je nevidel (jen papriky a salam)
Komentář: feferonky jsou papriky ;-)
<galapag> Vis kdy je nejvic zabavy?
<Coronet> Když s**eš lidem na hlavy?
<galapg> Debile
Komentář: Jsem pověstný svými verši :-D