Nejlepší hlášky

<wallper> ty vole, tak si zalohuju data z notebooku...
<wallper> 20 MB věcí do školy a 3 TB porna.

Komentář: prosté přiznání :)

<a> mam mrte palcivou naladu
<b> taky bych mrdal

Komentář: palčil, dluchnil...

<a> som dnes dostal jednotku z informy za program v pascale a 45 sekund mojho drahocenneho casu :D
<b> si borec
<b> ja som dnes odovzdaval preambulu databazoveho systemu ktory simuluje armadu z hvezdnych valek
<a> hmm
<a> ok
<a> idem sa obesit

Komentář: znacka: kupim kvalitne lano, cena dohodou

<traPack> dopiči... připomněl mi mou exženu
<traPack> sráči
<traPack> aspoň tě může hřát u srdce... cizí neeštěstí dycky potěší :D
<Patrio> to si piš... jenže nejradši mám když jdu a někdo třeba upadne z kola nebo tak, to bych potřeboval
<traPack> správně zlomyslnej
<Patrio> to já mám rád, kor když se se mnou rozchází někdo koho fakt miluju
<traPack> *THUMBS UP*
<traPack> aspoň člověk vidí že se zkurvený věci nedějou jen jemu
<traPack> je to taková "spravedlnost"
<Patrio> tj jenže bych potřeboval vidět spadnout boeing abych byl spokojenej

<a> zdarec, neznate nejaky nastroj, kde bych mohl upravovat fotky? psam popisky, menit barvu a tak?
<b> skolni penal
<a> co to je?
<b> tys nechodil do skoly?
<a> ajo, uz jsem to pochip

Komentář: dc++

<a> V Prievidzi maju vodaren?
<a> Naco?
<a> Nech sa dohodnu, kde sa z potoka pije a kde sa do neho moci...

<Džindžr> jo fajn celá žhavá do školy
<Peta> už nevidím na tu klávesnici vůbec... no tak mi ji nepřipomínej a zkusme se bavit o něčem příjemnějším
<Džindžr> ok nadhazuj
<Peta> no zkus mi třeba povědět nějákej hezkej vtip, kterej jsem dlouho neslyšel
<Džindžr> myslím

Komentář: Bez komentáře xD

<a> Twe, mam ping jak prase!
<b> Co je to ten ping?
<c> Něco jako pong :-D

Komentář: SAMP - Chcípal jsem :-D

<Ladis> Mem: ty feferonky tam asi byly nastrouhany, protoze vizualne sem je nevidel (jen papriky a salam)

Komentář: feferonky jsou papriky ;-)

<galapag> Vis kdy je nejvic zabavy?
<Coronet> Když s**eš lidem na hlavy?
<galapg> Debile

Komentář: Jsem pověstný svými verši :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.