Nejlepší hlášky

<murzim> Používám GNOME, protože se v něm dobře hackuje a hrajou se v něm skvěle hry - jako openarena, torcs... :-) Dokonce se v něm dobře spouští i linux. Takže GNOME rulezzz protože GNOME je nejlepší operační systém - Windows, BSD, *NIX, LINUX... jsou oproti GNOME systémy s nedokonalým kódem a adresářema a nemají dobře zabezpečená hesla, protože v práci nám funguje rootroot na root - zkrátka by si pan Torvalds měl uvědomit, že když napsal BSD a Linux, tak tam udělal špatně zabezpečená hesla.

<Effroy> lubo jaky je rozdiel medziblutut adapterom za 260 a takym za 1500
<Effroy> ?
<sanchezAlvarez> v cene...

Komentář: akoby som to uz dakde cital... :P ale ked sa pyta taka blbost...

<Sevik> cau...
<Sevik> pls, budem tu pisemku z matiky psat v pondelí?
<Sevik> a sorry za ty nadávky na tvoji adresu, byl jsem velmi rozhněvaný...
<Belfaj> takovy sarkasmus v tvych slovech slysim neni liz pravda... nehnevam se na tebe bezverce tva mysl jiz dosla odpusteni a ted je jen otazkou casu nez se spoji s mou davno jiz ti odpusteny tve preciny... necht se nase karmy opet propoji a co se tyce testu z matiky ano bude psan v pondeli

Komentář: Kamarád poetik :D

<xxx> Mam bezdratove pripojeni k internetu, jak se mohu pomoci "tunelu" pripojit do site CZFree? To se potom sit prochazi pres slozku Mista v siti nebo jak? Dekuji za odpoved, cili jednoduchy postup (asi jak si vytvorit na mem PC jako nove misto v siti tuto sit - jestli to teda vubec jde, moc tomu nerozumim, ale Vas projekt je mi sympaticky)

Komentář: tak takhle si lidi predstavujou czfree

<a> Hele, právě mi přišel email "Schvalujeme 99% půjček!"
<b> A co s tím?
<a> V obsahu bylo jenom: "Vy jste to 1%" :D

<a> moje návštěva zubaře dopadla velmi zvláštně...přišel jsem o přední zub a ještě za to zaplatil 600kč :-/
<b> neumyvas zubky?
<a> ale houby...chlastám a pak padám na hubu

<ona> hmmm, tak co mám těď udělat, aby ses necítil uraženě ?
<on> necítím se uraženě,protože se jen tak neurážím,jen to zamrzí..
<ona> tak co mám udělat, aby ses necítil zmraženě ?
<on> já se zmraženě necítím, to možná hranolky v mym mrazáku :D

<a> mg me vubec nejede net
<b> ano, to vidíme…

Komentář: IRC

<smita> zkus se dopovat vlastnima drogama, tedy endorfiny, me to pomaha... zajdou za sousedovic manzelkou, svlekneme se do naha a pak cekame az prijde ten jeji, to je najednou endrofinu a adrenalinu, ze v zime beham nahatej kolem baraku

Komentář: Smita opět radí :D

<a> No aspoň budu vědět, kde bydlíš, abych věděl, kde mam poch**t dveře až pudu z nějaký kalby.
<b> To bych ti nedoporucoval.
<a> Proč? Máte tam snad nějakého hodného pejska?
<b> No tech pejsku je tu vic.
<a> A jmenujou se Alík, Béďa a Ferda.
<b> Ne. Jmenujou se Policie Ceske republiky.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.