Nejlepší hlášky
<a> dnes vecer vas vsetkych prekvapim
<b> no to som zvedavy
<c> cim nas prekvapis? :)
<d> <a> si prefarbila vlasy :O
<b> to vazne? to chcem vidiet!
<e> myslim ze vas dnes prekvapim viac
<c> tak to budes musiet prist s niecim naozaj prevratnym
<e> nestaci ked si umyjem vlasy?
<a> Čus, neuvěříš co se mi stalo :D
<b> povidej
<a> V 7:35 mě vzbudila mamča, ze za 10 minut mi začíná škola.
<a> Tak jsem vstal, vytočil 155, nechal to asi 2s vyzvánět a típnul jsem to.
<b> lol?
<a> Pak jsem se oblíknul a šel do školy, přišel jsem tak do půlky hodiny, a když se mě třídní zeptala proč jsem přišel pozdě, řekl jsem, že na přechodu přejeli chodce a že jsem mu volal sanitku a pomáhal mu, ještě navíc jsem jí ukázal záznam z posledních volaných čísel.
<a> Škrtla mi pozdní příchod a ještě mě před celou třídou pochválila a dávala mě za příklad ostatním :D
Komentář: Aneb "zaspal jsem" trochu jinak :D
<a> z cesty domů od tebe si pamatuju akorát Lídl
<a> měl zavřeno... řekli mi to dveře když jsem do nich ve snaze projít vrazil
<a> Chceš se zasmát?
<b> No jasně
<a> Mamka si právě vyprala mobil
<b> A voní aviváží? :D
<a> No jasně, po konvalinkách
<a> Jen se bojím, že jestli se jí budu ještě chvíli smát, vypere i můj :D
<a> A to se mu jako v ledě zasekla lyže?
<b> Cože?
<a> Vlastně, co to kecám. V hokeji jsem brusle nikdy neviděla.
Komentář: Chudák to popletla :D
<a> Nejak mi ten 1. april nedosiel vtipny. Minimalne na tej vypovedi som sa vobec nebavil..
<a> Začínám mít alergii na zelenou. Zelený figurky, šéf má úchylku na zelenou, tak je v práci všechno zelený, když otevřu chlebník co tam najdu - zelenej chleba...
Komentář: Člověče nezlob se
<a> Co delas?
<b> Snazim se najit pravdu...
<a> Aha...
<a> http://www.google.cz/search?hl=&q=truth
<a> přemýšlím o wushu
<a> karate
<b> gratuluju :D
<a> aikido
<a> nějaké další nápady?
<b> Lego
<a> VOLE
Komentář: Každýho baví něco jinýho ;)
<bondoleg> Zdar, ty určitě viš jak z mozzily odstranit ty posrany čtverečky kolem obrazku-odkazu ... http://clip2net.com/clip/m50028/1282207406-clip-9kb.jpg ... Předpokladam nějaky CSS styl... Poradiš ?
<DJ Yanek Bart> border 0px;
<DJ Yanek Bart> bych řek... ne ?
<bondoleg> nefunguje
<bondoleg> aha mam tam omg misto img
<DJ Yanek Bart> *lol*