Nejlepší hlášky
<Eso_Rimmer> blby velikonoce, misto OVM dava CT nejakyho papeze :)
<snedy> Eso_Rimmer treba pak bude papez v otazkach
Komentář: Bozi program
<a> minule som citala daku poradnu... a jeden sa stazoval ze ho ma moc velkeho a ta odpoved ze ked ho mas az tak velkeho tak si ho prehod cez plece a chod na karneval za stojan na pumpe
<a> pocky chvilku jdu si pro susenku
...
<a> tak sem tu
<b> sis sel do kramu? kdes byl tak dlouho?
<a> ale nasi dali na chodbu svetlo s tim detektorekm pohybu, tak sem se musel plazi aby nespustilo
<b> a to je u tvejch nebo u domovnich dveri
<a> u mejch
<b> tak proc si ten kram nevytahnes ze zasuvky
Komentář: vse musi mit akcni
<a> normalně...ja z klavesnice citim hriby...tak ted premyslim ci sem tam o svatkach nevylil polivku :DDD
Komentář: po pul roce ...
<on> Věnuj se mi trochu! :D
<ona> Promiň promiň :-* Surfuju na netu víš co :D
<on> A máš dobrý prkno? :D
<ona> Mám kvalitní, bylo drahý jak prase, ale stojí to za to :D
<on> Ty jo, já to chci taky zkusit :/:D
<ona> www.kvalitnisurfovaciprkna.com // tam si ho kup, kvalita :D
<on> ... www.prdelkysizemebudesdelat??.cz // :D:D
Komentář: srandičky po nocích..:D
<a> přistěhovali se k nám noví sousedi maj malou dceru a prý je hrozně sprostá
<b> vám umřela nějaká stará babka ve vchodě nebo co že máte nové sousedy?
<a> nee odstěhoval se Maniak
<b> =-0 co udělal?
<a> jmenoval se tak :D
<a> jak ze se rekne ochranka anglicky ?
<b> sexurity
<b> security*
Komentář: sex u rity
<ona> Ahoj, miláčku... budem si povídat? :)
<on> jo, jo... ale počkej stahni si jeden program a přez ten budem mít soukromí a je lepší než ICQ... :)
<ona> jo, jo... :) Ty jsi přes tu techniku... a jak se ten program jmenuje?
<on> Kecalmanie 1.0
Komentář: Nemel naladuu se s ni bavit... a neuml ji to rict... xD
<a> Najlepsia historka. Ideme z koncertu z Brna o pol 5 rano a policajti samozrejme si nas nemozu nechat ujst. Tak nasadnu do auta, tazka nahanacka. Zastavime. Poprosia doklady a nasleduju otazky. Ste pracujuci alebo studenti?Kamarat: Studenti. P: Idete do skoly? K:Ano. Mate pri sebe dajake zbrane, alebo drogy? A kamarat s najvacim kludom: Iba ak GPS.
<b> :D
<a> Hele a psali jste ješte z něčeho? A řekli že budeme z něčeho psát? A žádný hromadny zkoušení, písemka nic?
<b> Jenom sem tam zkouší namátkové z matiky
<a> aha
<b> Matěje a Ruďáka.
<a> Lol
Komentář: Namátkově ;)