Nejlepší hlášky

<Eso_Rimmer> blby velikonoce, misto OVM dava CT nejakyho papeze :)
<snedy> Eso_Rimmer treba pak bude papez v otazkach

Komentář: Bozi program

<a> minule som citala daku poradnu... a jeden sa stazoval ze ho ma moc velkeho a ta odpoved ze ked ho mas az tak velkeho tak si ho prehod cez plece a chod na karneval za stojan na pumpe

<a> pocky chvilku jdu si pro susenku
...
<a> tak sem tu
<b> sis sel do kramu? kdes byl tak dlouho?
<a> ale nasi dali na chodbu svetlo s tim detektorekm pohybu, tak sem se musel plazi aby nespustilo
<b> a to je u tvejch nebo u domovnich dveri
<a> u mejch
<b> tak proc si ten kram nevytahnes ze zasuvky

Komentář: vse musi mit akcni

<a> normalně...ja z klavesnice citim hriby...tak ted premyslim ci sem tam o svatkach nevylil polivku :DDD

Komentář: po pul roce ...

<on> Věnuj se mi trochu! :D
<ona> Promiň promiň :-* Surfuju na netu víš co :D
<on> A máš dobrý prkno? :D
<ona> Mám kvalitní, bylo drahý jak prase, ale stojí to za to :D
<on> Ty jo, já to chci taky zkusit :/:D
<ona> www.kvalitnisurfovaciprkna.com // tam si ho kup, kvalita :D
<on> ... www.prdelkysizemebudesdelat??.cz // :D:D

Komentář: srandičky po nocích..:D

<a> přistěhovali se k nám noví sousedi maj malou dceru a prý je hrozně sprostá
<b> vám umřela nějaká stará babka ve vchodě nebo co že máte nové sousedy?
<a> nee odstěhoval se Maniak
<b> =-0 co udělal?
<a> jmenoval se tak :D

<a> jak ze se rekne ochranka anglicky ?
<b> sexurity
<b> security*

Komentář: sex u rity

<ona> Ahoj, miláčku... budem si povídat? :)
<on> jo, jo... ale počkej stahni si jeden program a přez ten budem mít soukromí a je lepší než ICQ... :)
<ona> jo, jo... :) Ty jsi přes tu techniku... a jak se ten program jmenuje?
<on> Kecalmanie 1.0

Komentář: Nemel naladuu se s ni bavit... a neuml ji to rict... xD

<a> Najlepsia historka. Ideme z koncertu z Brna o pol 5 rano a policajti samozrejme si nas nemozu nechat ujst. Tak nasadnu do auta, tazka nahanacka. Zastavime. Poprosia doklady a nasleduju otazky. Ste pracujuci alebo studenti?Kamarat: Studenti. P: Idete do skoly? K:Ano. Mate pri sebe dajake zbrane, alebo drogy? A kamarat s najvacim kludom: Iba ak GPS.
<b> :D

<a> Hele a psali jste ješte z něčeho? A řekli že budeme z něčeho psát? A žádný hromadny zkoušení, písemka nic?
<b> Jenom sem tam zkouší namátkové z matiky
<a> aha
<b> Matěje a Ruďáka.
<a> Lol

Komentář: Namátkově ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.