Nejlepší hlášky

<Elis> umíš sinus cosinus?
<patrik> ja jo
<patrik> umym vsechcno
<Elis> ae češtinu neumíš :D

<ona> hm vidis jak jsem chitra

Komentář: Ano, si opravdu "chitrá" :D

<a> A VYKUŘ MI PIČU!!!!!!!!

Komentář: lide.cz... to pujde tezko rekl bych

<Host_> prosim nejeka GM?pls
<Host_> GM plz
<a> gm nezajma dokud nezmenis nick
<Host_> prosim porad ako ho zmenim
<Host_> ?
<Host_> som tu novacik
<Host_> a potrebujem pisat z GM
<b> nick zmenis pres /nick novy_nick
<c> ale stejne tu gm nejsou to je ten problem je sobota vecer :)
-!- Host_ is now known as tono_nick
<d> omg

<ona> si můj milovanej bloušínek a nikdy tě za nic nevyměnim....to si PAMATUJ !!!
<on> pamatuju ..... Please wait ...... LOADING ........ nahrano a ulozeno na HDD
<ona> coze ?

Komentář: IT forever xDDDD

<a> Tak si představ, že mě dneska zatáhnul do serverovny a chtěl mě tam ohnout!
<b> A povedlo se mu to? :D
<a> Ne, zbláznila ses, jsem přece ve zkušebce?! A základní pravidlo přece zní: "Ve zkušebce se v práci neš*ká"!

Komentář: Nová práce, nový ITak.

<ona> ahoj, mas zapocet z vytvarky na intranetu??
<on> cau, jo, ja uz ho tam mam uz od prosince, ja jsem mel tu profesorku..
<ona> ahaa
<ona> tak to nic
<ona> ten šulda mi ho tam zas nedal, asi jako jedinny
<ona> sakra
<ona> ....
<on> spadl jsem ze zidle :D :D :D

Komentář: cestina, krasny jazyk plny dvojsmyslu :D

<Bárťo> 1. filmazabava se píče dohromady 2. je ot celkem pěkný
<Bárťo> píše*
<Bořka> dobrý, taky fut píču píče :D
<Bořka> píšu*

<on> :)
<ona> :)
<on> <3
<ona> :O
<on> :*
<ona> :D
<on> <|>
<ona> !
<on> ?
<ona> >:(
<on> :'(

Komentář: smysl konverzace zřejmý

<a> jde do sebe.. a udělá něco pro sebe :) přesně po třech letech se odhodlala zkusit začít jíst maso.. sice se jí zatím trošku zvedá žaludek, ale to půjde :) takže už žádnej mrkvožrout :D
<b> Konecne si pochopila ze k tvemu zdarnemu vyvinu se nemuzes porad stravovat jako nejaka housenka :D :D :P
<c> Upečeme pro ní pořádný prase :)
<b> Vida <c> se hlasi doprovolne....ehm..teda <c> se hlasi doprovolne ze bude prikladat :D :P
<c> Nemám tě rád :P
<b> Ja vim :D
<c> Ale náhodou by to byla super smrt, pěkně bych se opaloval na rožni jako na kolotoči, podlejvali by mě pivem... :)
<b> trosku to preformuluju :D Byla by to pomala a bolestiva smrt, pac my silne podlity pivem by sme byly jak na kolotoci a do tebe by jsme se nemohli trefit :-P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.