Nejlepší hlášky
<a> zdar, tak dneska me rozsekal spolubydla
<a> resil neco v latexu a neco mu tam nefungovalo, tak sem se na to mrknul a rek sem mu, at escapuje jedno podtrzitko a hadej co on...
<b> že by začal mačkat Esc?
<a> jj, presne :D
<verca.blazkova> ahojyk tak na to kafco pujdem teda 4. 9.
<Aron Didek> jj
<verca.blazkova> a co a ty teda chces jo
<Aron Didek> tak muzem jit
<verca.blazkova> jj a jak s ejmenujes
<verca.blazkova> a tak se musis snazit abychs tebou sla
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> ja chci tvije jmeno
<verca.blazkova> ne prezdivku
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> ja nechcu prezdivku
<verca.blazkova> ja chci jmeno
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> halooo chapes me nechci prezdivku
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> tyvo esi ted ze mne deklas prdel
<Aron Didek> Aron?
<verca.blazkova> tyvoeeeeeeeeeeeeeeeeee
<verca.blazkova> tysi ze mne faktdelas prdel ja chci tvoje skutecny jmeno
<Aron Didek> Aron?!
<verca.blazkova> muzes mi to vysvetlit
<Aron Didek> je to hebrejsky jmeno, nevim proc bych se tak nemohl jmenovat...
Komentář: Každý se nějak jmenuje
<a> a tvuoje mama je panna?
<b> Ty kokote jak muze bejt panna kdyz s fotrem meli me chapes?
<a> j a tvuj fotr je panic?
<a> připomeň mi že si mám jít ještě vybrat
<b> jasný
<b> připoměň mi že ti mám přepomenout že si máš vybrat
<a> kk
<b> tak a teď na to nemůžeme zapomenout
<a> cur
<b> Čau
<a> hele koukals na tohle www.****.com/picture***
<b> Ne.
<a> a tohle? www.****.com/picture***
<b> Ne.
<a> a co tohle? www.****.com/picture***
<b> Hele jestli jsi to nepochopil, mě to nezajímá. Jdi si třeba povídat sám se sebou..
<a> ok
<a> cau <a>
<a> Čau draku.
<a> hele muzu se ti sverit
<a> Klidně.
<a> strasne se mi libi tvoje svaly
<b> Táhněte odtud buzeranti!
<uzivatel> Zdar ;),můžeš prosím tě mrknout na ab-c-12345?
<uzivatel> chce po mě ještě heslo
<admin> cus
<admin> to je dobre
<admin> servery by mely chtit hesla
<uzivatel> ;) děkuju pěkně
<admin> za malo
Komentář: kdyz muzu, tak pomuzu ...
<systémová hláška> Uživatel aktivnehledajici byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě
Komentář: Co dodat :D
<a> Mám náladu na nìjaký rázný krok v mém životì
<a> Možná stáhnout nìjakýho novýho qipa, abych moch lidem s icq psát interpunkci
<black> tož co, jdem na tu akci?
<otto> jo, máma mi to dovolila.
<black> vážně? co říkala?
<otto> jen přes mojí mrtvolu
Komentář: má trošku despotickou maminku.
<xkropi> se sprchuju a ve sprše vidim nákej novej gel tak se tim namydlim a celou dobu si řikam náká divná konzistence, tak to smeju, podívam se na tu pixlu a tam napsáno: přípravek pro denní péči o dámské intimní partie
<Rob> :-D :-D :-D :-D :-D
Komentář: to mě rozsekalo xDD