Nejlepší hlášky

<a> zdar, tak dneska me rozsekal spolubydla
<a> resil neco v latexu a neco mu tam nefungovalo, tak sem se na to mrknul a rek sem mu, at escapuje jedno podtrzitko a hadej co on...
<b> že by začal mačkat Esc?
<a> jj, presne :D

<verca.blazkova> ahojyk tak na to kafco pujdem teda 4. 9.
<Aron Didek> jj
<verca.blazkova> a co a ty teda chces jo
<Aron Didek> tak muzem jit
<verca.blazkova> jj a jak s ejmenujes
<verca.blazkova> a tak se musis snazit abychs tebou sla
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> ja chci tvije jmeno
<verca.blazkova> ne prezdivku
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> ja nechcu prezdivku
<verca.blazkova> ja chci jmeno
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> halooo chapes me  nechci prezdivku
<Aron Didek> Aron
<verca.blazkova> tyvo esi ted ze mne deklas prdel
<Aron Didek> Aron?
<verca.blazkova> tyvoeeeeeeeeeeeeeeeeee
<verca.blazkova> tysi ze mne faktdelas prdel ja chci tvoje skutecny jmeno
<Aron Didek> Aron?!
<verca.blazkova> muzes mi to vysvetlit
<Aron Didek> je to hebrejsky jmeno, nevim proc bych se tak nemohl jmenovat...

Komentář: Každý se nějak jmenuje

<a> a tvuoje mama je panna?
<b> Ty kokote jak muze bejt panna kdyz s fotrem meli me chapes?
<a> j a tvuj fotr je panic?

<a> připomeň mi že si mám jít ještě vybrat
<b> jasný
<b> připoměň mi že ti mám přepomenout že si máš vybrat
<a> kk
<b> tak a teď na to nemůžeme zapomenout

<a> cur
<b> Čau
<a> hele koukals na tohle www.****.com/picture***
<b> Ne.
<a> a tohle? www.****.com/picture***
<b> Ne.
<a> a co tohle? www.****.com/picture***
<b> Hele jestli jsi to nepochopil, mě to nezajímá. Jdi si třeba povídat sám se sebou..
<a> ok
<a> cau <a>
<a> Čau draku.
<a> hele muzu se ti sverit
<a> Klidně.
<a> strasne se mi libi tvoje svaly
<b> Táhněte odtud buzeranti!

<uzivatel> Zdar ;),můžeš prosím tě mrknout na ab-c-12345?
<uzivatel> chce po mě ještě heslo
<admin> cus
<admin> to je dobre
<admin> servery by mely chtit hesla
<uzivatel> ;) děkuju pěkně
<admin> za malo

Komentář: kdyz muzu, tak pomuzu ...

<systémová hláška> Uživatel aktivnehledajici byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě

Komentář: Co dodat :D

<a> Mám náladu na nìjaký rázný krok v mém životì
<a> Možná stáhnout nìjakýho novýho qipa, abych moch lidem s icq psát interpunkci

<black> tož co, jdem na tu akci?
<otto> jo, máma mi to dovolila.
<black> vážně? co říkala?
<otto> jen přes mojí mrtvolu

Komentář: má trošku despotickou maminku.

<xkropi> se sprchuju a ve sprše vidim nákej novej gel tak se tim namydlim a celou dobu si řikam náká divná konzistence, tak to smeju, podívam se na tu pixlu a tam napsáno: přípravek pro denní péči o dámské intimní partie
<Rob> :-D :-D :-D :-D :-D

Komentář: to mě rozsekalo xDD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.