Nejlepší hlášky

00:34:14 <a> čus seš na strahově?
00:34:45 <b> jj... potřebuješ?
00:35:08 <a> uklízečka tam zas nedala hajzlák, nikam po celym bloku, mě došel a ne*gr má už zavřeno, takže krapet prekérka
00:35:22 <b> mám tu celou roli...
00:35:41 <a> vyrážim rovnou na hajzl, třetí patro, levá strana, poslední kabinka a zabuč než mi ho budeš házet, vděk
01:12:11 <a> seš hajzl, fakt, ňákej dobrák co tam chcal mi ho musel donýst když jsem ho uprosil přes dveře!
01:13:07 <b> odbila by půl a vyrazil bych ti ho hodit, fakt :-D

<a> Ydravím, nevíš kdz vyjdou Vynešení mrtví?

Komentář: y/z - věčná past :-)

<A> taak, a mam gnome 3
<B> ty mas gentoo ze?
<A> :) ano
<B> a ja ze preco som ta tak dlho nevidel online
<A> kompiloval som iba 1.5 dna

<a> hej to bys neveril tomu co se mne dneska stalo, sam tomu nemuzu uverit jakej sem byl magor...
<b> no povidej :)
<a> tak jako kazdy rano sem jel do skoly, cekam na zastavce na bus...tedkom nastupuju tak teda vytahnu listek ze ho ukazu ridicovi a ted on se na me nejak tak divne kouka tak si rikam co je..
<b> a?
<a> podival sem se do ruky a vidim ze mam v ruce misto salinkarty stravenku...

<Ja> Kolko ti bude este tahat ten film?
<Ona> neviem
<Ja> sak na nete to kukaj alebo co akou rychlostou stahujes?
<Ona> plnou

Komentář: Ked plnou tak plnou :D

<a> To tys nalepil na dvere od zachodu tu nalepku Designed for WindowsXP?
<b> Ne, ja tam soupnul Pentium 4 HT inside a nalepil sem to primo na misu.

Komentář: vyrazovani firemniho majetku

<a> Sakryš. Nějak se mi pořád nedaří vysvětlit Amíkům, že ne všechny věci co dělaj při manuálním testování pudou v QC zautomatizovat. Když po něm chci, ať mi stručně popíše co je třeba spustit a jaký výsledky/hodnoty očekává, dostanu dva odstavce který obsahujou až příliš často slova jako "odhadnu", nebo "tuším" ... Jak mám zautomatizovat jejich "odhadovani"???
<b> Řekni jim, že licence na Skynet je zatim moc drahá :)

<a> proc jsem si dal tu praci a unpackoval drivko od nanuku na cca 5cm vysokou hromadku trisek a ted si ty trisky strkam mezi zuby a strasim s nima psa?

Komentář: dlouhá noc o svaťák

<**DEVILLMAN**[XEON]*> budu kupovat 2x2gb ddr2 asi od a-data
<sany_cz> Myslíš že to využiješ?
<**DEVILLMAN**[XEON]*> proc by ne?
<sany_cz> No ty přecházíš z 4x1GB na 2x2GB?
<**DEVILLMAN**[XEON]*> jo
<**DEVILLMAN**[XEON]*> proc?

Komentář: Upgrade není pro každého.

<ona> to je muj soukromej majetek!!! a dam si kolem nej ostnatej drát!! a bude pod proudem !! :-P:-P
<on> uper vezmu si kleště povolení k prohlídce a gumový rukavice :D:D

Komentář: ten ví jak na to :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.