Nejlepší hlášky

19:33:46 <ona> chci se objednat sportovni hadry pres tchibo
19:34:01 <ona> a nevim jestli vic uziju bundicku http://www.***, nebo termotriko http://www.***
19:38:24 <ona> tak co rikas na my dilema?
19:39:32 <on> zatím nevím, ale dostal jsem chuť na kafe, tak jsem si ho byl udělat

Komentář: Mužský a ženský pohled na věc :)

<a> je to ironyje?
<b> kdyžtak ironije
<c> kdyžtak ironie

Komentář: Inteligence na prvním místě

<a> V noci som mal sen o futbale, nevyhodou je, ze spim pri stene a rano na nohe vidim modrinu. Asi som strelil gol :D

Komentář: nechcem vediet, kolko by som mal modrin, keby sa mi snivalo o boxe...

<Nikky> Je krutá neděle,já budu píct perníčky,a nepřipálím je.....A všem budu strasne psát,jak sem upekla perníčky..a všichni budou strasne uctívat,že sem je nepřipálila..
<Jiří> pernicek se smazi a ne pece

<a> jsem myslela že dneska martinu zabiju!!
<b> proč hej? co jste si zas udělaly?
<a> nic, jen si ze mě zas udělala prdel:D
<b> co zas?:D
<a> hlásila ve fyzice a řika: "dobrý den, nikdo nechybí, tom se omlouvá že nemá sešit a <a> vás pozdravuje":D:D:D
<b> ty vole!!:D
<a> ta učitelka mě pak málem rozcupovala:D:D:D

<x> Mám problém...
<y> maly nebo velky!?
<x> Velký!
<y> sorry...to s tebou asi neporesim kamo
<x> OK. Tak malý.
<y> prkotiny neresim...tak se ozvi az budes mit velky

<Daniel> počkej, až mi děti vyrostou, budete se snažit, aby se naše rodina nedozvěděla že se někde koná turnaj, protože jinak si nikdo ani neškrtne
<Zako> tak udelame pravidlo ze bude moci ucastnit pouze omezeny pocet lidi z rodiny a nebo vas nahlasime antimonopolnimu uradu
<Daniel> nebo si "udelate" protihráčský rodinný tým !
<Zako> no jo jenze to bude trvat dlouho nez si je "vycvicim" na tvoji rodinku
<Daniel> No jo no, děti jsou jako Pokémoni, musíš je na turnaje připravovat...
<Daniel> Jenom je nemůžeš vyměňovat s jinými trenéry, tedy aspoň ne v Česku 8)

Komentář: Jo a taky se nedaji nacpat do Pokeballu

<a> Dnes sme mali v praci kvartalne review pre anglickeho klienta. Kolega dal slide, ze sme mali velkonocne volno a vysvetloval nase zvyky: "In Slovakia during Easter we are making our girls wet"
<a> a druhy kolega: (mame dva teamy v kosiciach a BB) In Kosice we have 151 employes and in Banska Bystrica we have sex :)

<a> cim se strili??
<b> LMB
<a> aha, diky
< > .....
<a> nefunguje to
<b> mas dobre zapojenou mys?
<a> mys? co s tim ma spolecnyho?
<b> a co prosimte mackas? xD LMB= left mouse button, neboli levy tlacitko mysi.. jsem si zas jednou neco zkratil..
<a> aha, ja tady mackam postupne ty pismena, L,M a pak B ...

Komentář: demence pri zadosti o pomoc v GTA ...

<a> ..ale zeby si vydelavala tolik...aby si dovolila koupit a zrekonstruovat byt to si usela vzit hypoteku
<b> nebo nechlasta :D
<a> ahaaaaaaaaaaaaaa tak to pak jo :D

Komentář: jen tak mezi silnými alkoholiky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.