Nejlepší hlášky
<Mrkva> vim sux
<blami> Mrkva: zapomnels napsat /me hides
* Mrkva hides
<Mrkva> a to dela co?
<lIttLEnuTS> to te chrani pred banem
<Mrkva> :)
<mifo> lebo sa ruhas
<redtime> mno byt vama tak taky napisu /me hides
<redtime> protoze chranenej je zatim jen Mrkva
-!- Skodik has joined #pctuning.cz
<Lam3r_co> dnes je tu goolov.. :D
<disn3y> no ja si myslim ze by tu mohl aspon par sekund
-!- Skodik was kicked from #pctuning.cz by Cooluser [test autorejoinu]
<disn3y> zustat :)
-!- error414 has joined
<error414> cau klici usati
<error414> ste nejaci zamlkli
<error414> ja vam zaspivam
* error414 is now a visitor
<tomas> error414: spivej
Komentář: ubuntu@chat.linjab.net
* Adra : kakám a pak si budu užívat s Gajdasem
<Adra> nechces se ke me pridat
<Fredy Cruger> celkem uchylny popisek stavu
<Fredy Cruger> "kakám a pak si budu užívat s Gajdasem"
<Fredy Cruger> k cemu konkretne se mam pridat
<Adra> ke kakani
<Fredy Cruger> tak to je husty
<Fredy Cruger> jsem pro kazdou uchylarnu, ale grupen fekal nemusim.
<Fredy Cruger> co jinak jeste delas zajimaveho krom toho
<Adra> neni tu
<Fredy Cruger> co? kdo
<Fredy Cruger> hej ty Adi uz to nehul
<Adra> co delas ona tu neni
<Fredy Cruger> dobre tak pomalu, a jeste jednou.
<Fredy Cruger> Kdo tam tedka a kdo me to zval na "kakani"
<Fredy Cruger> (at uz tim bylo mysleno cokoliv)??
<Adra> nemam cas
<Fredy Cruger> no, to mi hlava nebere,
<Fredy Cruger> zatim zdar
<Adra> co??
<Fredy Cruger> no tu nasi konverzaci, predchozi
<Adra> jakou koncerzaci ja sem tedkom přišla
<Adra> tu byla ségra dotedka
Komentář: Kdyz se setry pohadaji
<lama> hele jak se pouziva trainer?
<lama> na hru...
<lama> jsem to stah... ma to par kilo....
<hňhňhň> každej jinak
<lama> takovy ikonka pizzy
<hňhňhň> ty woe... program nefunguje podle toho, jakou má ikonu
<hňhňhň> zkus to třeba spustit
<lama> to se zapne desna hudba a okynko...
<hňhňhň> no, a v tom okýnku něco je, ne?
<lama> pizza, launch, music a info
<hňhňhň> tak já bych zkusil přečíst si info...
<lama> tak pravdepodobne by se to melo spusit pak ve hre zmacknutim nakyho tlacitka... to zkusim, cus
Komentář: Bez supportu ani ránu
<terbi> najnebezoecnejsie sooby: George Bush v fycikom svete, Bill Gates v digitalnom svete
<terbi> vsimni si ze ich mena zacinaju na B a G :D
<terbi> *osoby
<Kiwara> :D
<terbi> G. B., B. G.
<Kiwara> jedna a tatáž osoba, hologramy :D ve skutečností za oběma stojí Karel. Nejmocnější a nejbohatší muž planety
<terbi> alebo George Bush -> GB -> Great Britain :D
<Kiwara> :D
<terbi> :D
<Kiwara> ale o Karlovi vím jen já
<terbi> :D
<terbi> Bush = Karel.Clone();
Gates = Karel.Clone();
<terbi> :D
<Kiwara> George Bush -> GB -> Bill Gates -> BG -> Godzilla Big (toto nedává smysl :D )
<Kiwara> :D
<terbi> :D
<terbi> sa moc nudis :D
<Kiwara> LOL :D
<Kiwara> nechápu jak ale může NOD když je tak dobrý nechat běžet Windows
<terbi> namespace KlonovaniKarla
{
using Karel;
class KlonovaniKarla
{
Karel Bush, Gates;
static void main()
{
Bush = Karel.Clone();
Gates = Karel.Clone();
}
}
}
<terbi> kompletny zapis klonivania Karla v C# :D
Komentář: Demence s námi ... :D
<on> dneska poprvé letos si připadal jako student...v přestavce mezi hodinami do Tesca a utratit poslední prachy za lahvače :)
Komentář: Vysokoškolák (status na FB)
<a> Řekni mi, kde ten blonďatej elf furt bere ty šípy? Dyť mu musí dojít a on jich má pořád plnou ošatku.
<ona> No, tak jak jste se ubytovali?
<on> Ale joo, akurát, že Wcko máme až na druhé straně chatky.
<ona> Neee, to si děláš srandu? :D
<on> Nedělám, musel sem čůrat do umyvadla! :D
<ona> Ještě, že tak, myslela jsem, že z okna... :D
<on> Prosímtě, takové hovado nejsem...
<a> Cf. nemas nejaky napad pre novy avatar?
<b> neviem, ale na dvojke uz pracuje tusim Cameron
Komentář: warez