Nejlepší hlášky

<Mrkva> vim sux
<blami> Mrkva: zapomnels napsat /me hides
* Mrkva hides
<Mrkva> a to dela co?
<lIttLEnuTS> to te chrani pred banem
<Mrkva> :)
<mifo> lebo sa ruhas
<redtime> mno byt vama tak taky napisu /me hides
<redtime> protoze chranenej je zatim jen Mrkva

-!- Skodik has joined #pctuning.cz
<Lam3r_co> dnes je tu goolov.. :D
<disn3y> no ja si myslim ze by tu mohl aspon par sekund
-!- Skodik was kicked from #pctuning.cz by Cooluser [test autorejoinu]
<disn3y> zustat :)

-!- error414 has joined
<error414> cau klici usati
<error414> ste nejaci zamlkli
<error414> ja vam zaspivam
* error414 is now a visitor
<tomas> error414: spivej

Komentář: ubuntu@chat.linjab.net

* Adra : kakám a pak si budu užívat s Gajdasem
<Adra> nechces se ke me pridat
<Fredy Cruger> celkem uchylny popisek stavu
<Fredy Cruger> "kakám a pak si budu užívat s Gajdasem"
<Fredy Cruger> k cemu konkretne se mam pridat
<Adra> ke kakani
<Fredy Cruger> tak to je husty
<Fredy Cruger> jsem pro kazdou uchylarnu, ale grupen fekal nemusim.
<Fredy Cruger> co jinak jeste delas zajimaveho krom toho
<Adra> neni tu
<Fredy Cruger> co? kdo
<Fredy Cruger> hej ty Adi uz to nehul
<Adra> co delas ona tu neni
<Fredy Cruger> dobre tak pomalu, a jeste jednou.
<Fredy Cruger> Kdo tam tedka a kdo me to zval na "kakani"
<Fredy Cruger> (at uz tim bylo mysleno cokoliv)??
<Adra> nemam cas
<Fredy Cruger> no, to mi hlava nebere,
<Fredy Cruger> zatim zdar
<Adra> co??
<Fredy Cruger> no tu nasi konverzaci, predchozi
<Adra> jakou koncerzaci ja sem tedkom přišla
<Adra> tu byla ségra dotedka

Komentář: Kdyz se setry pohadaji

<lama> hele jak se pouziva trainer?
<lama> na hru...
<lama> jsem to stah... ma to par kilo....
<hňhňhň> každej jinak
<lama> takovy ikonka pizzy
<hňhňhň> ty woe... program nefunguje podle toho, jakou má ikonu
<hňhňhň> zkus to třeba spustit
<lama> to se zapne desna hudba a okynko...
<hňhňhň> no, a v tom okýnku něco je, ne?
<lama> pizza, launch, music a info
<hňhňhň> tak já bych zkusil přečíst si info...
<lama> tak pravdepodobne by se to melo spusit pak ve hre zmacknutim nakyho tlacitka... to zkusim, cus

Komentář: Bez supportu ani ránu

<terbi> najnebezoecnejsie sooby: George Bush v fycikom svete, Bill Gates v digitalnom svete
<terbi> vsimni si ze ich mena zacinaju na B a G :D
<terbi> *osoby
<Kiwara> :D
<terbi> G. B., B. G.
<Kiwara> jedna a tatáž osoba, hologramy :D ve skutečností za oběma stojí Karel. Nejmocnější a nejbohatší muž planety
<terbi> alebo George Bush -> GB -> Great Britain :D
<Kiwara> :D
<terbi> :D
<Kiwara> ale o Karlovi vím jen já
<terbi> :D
<terbi> Bush = Karel.Clone();
Gates = Karel.Clone();
<terbi> :D
<Kiwara> George Bush -> GB -> Bill Gates -> BG -> Godzilla Big (toto nedává smysl :D )
<Kiwara> :D
<terbi> :D
<terbi> sa moc nudis :D
<Kiwara> LOL :D
<Kiwara> nechápu jak ale může NOD když je tak dobrý nechat běžet Windows
<terbi> namespace KlonovaniKarla
{
using Karel;

class KlonovaniKarla
{
Karel Bush, Gates;
static void main()
{
Bush = Karel.Clone();
Gates = Karel.Clone();
}
}
}
<terbi> kompletny zapis klonivania Karla v C# :D

Komentář: Demence s námi ... :D

<on> dneska poprvé letos si připadal jako student...v přestavce mezi hodinami do Tesca a utratit poslední prachy za lahvače :)

Komentář: Vysokoškolák (status na FB)

<a> Řekni mi, kde ten blonďatej elf furt bere ty šípy? Dyť mu musí dojít a on jich má pořád plnou ošatku.

<ona> No, tak jak jste se ubytovali?
<on> Ale joo, akurát, že Wcko máme až na druhé straně chatky.
<ona> Neee, to si děláš srandu? :D
<on> Nedělám, musel sem čůrat do umyvadla! :D
<ona> Ještě, že tak, myslela jsem, že z okna... :D
<on> Prosímtě, takové hovado nejsem...

<a> Cf. nemas nejaky napad pre novy avatar?
<b> neviem, ale na dvojke uz pracuje tusim Cameron

Komentář: warez

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.