Nejlepší hlášky
<a> HEj Kur* mě se vymazal celej iPhone ? ... co to je ? co mám dělat ? ... kam se to schovalo !!! TO je na p* ! Ku*
<b> nevypadla ti pamětovka ? :)
Komentář: Rada nad zlato....
<on> jedna moje kamarádka je děsně zamilovaná do kluka, který řekne čtyři slova za den
<ona> :D taky jsem s takovým chodila, ve středu s ním jdu ven
<on> a mluvit spolu nebudete předpokládám :)
<a> Ešte štastie že poznaš toľko nadaviek, lebo len tie maš napisane gramaticky správne!
<a> lorelei
<a> jak žiješ? :)
<b> Celkem to jde... Pátek super, sobota propadák.. Tak čekám jestli se mnou neděle vymrdá nebo jestli to udělá až Ondra dneska večer
<a> to bys nevěřil co dneska vypadlo z <c> v biole
<b> no co zas vypotil?
<a> zeptal se profesorky: " Takže když se tekutina rozpíná, když mrzne...tak člověk, když se dostane někam za polární kruh tak exploduje? "
Komentář: gymnazista - maturant :D
<a> hej stahuju si t.m.u a jeste pad do tmy pac jsem to nevidela do konce..
<b> Jestly je to to jak jdou proskoumávat tu jeskini tak to je dobrej filmek :) jen nevim jestly si to nepletu protoze jich je asi 5 z podobnym nazvem a kazdej ma jinej děj :)
<c> "Jestly je to to jak jdou proskoumávat tu jeskini..". To má být parodie na češtinu, nebo nějaký prostějovsko-maďarský dialekt? :D
<a> nene, je to horor brutalní
<c> si zabila :D
Komentář: ach ten Češtin...
<Huňa> :-D
<Vojta kužel> ma to jen 9,9MB, takze na druhou stranu jsem rad, ze me to z moji 10MB schranky moc nezabralo
<Huňa> vojto tak tim krokem jsi me srazil na kolena:-D
Komentář: heh
<Spach> skym si to ty bola?
<Paťka> ja vlastne nefiem ani poriadne
<Paťka> na byte
<Spach> aha aj sa tam jebalo?
<Paťka> s petou m... ale to len do nejakej 11 bo pak odisla na chatu... a pak tam boli chalani zo zaturcia a hostitelka barca marsalova
<Paťka> ja nefiem mosno vidis... musim sa spytat ked sa niektro prihlasi ci som este panna? :D
<Spach> :D
<Paťka> asi nie
Komentář: Silvester a následky
<a> Ahooj:) nevím jak se řekne anglicky: Zůstalo nám to až do ted...
<b> a?