Nejlepší hlášky

<a> HEj Kur* mě se vymazal celej iPhone ? ... co to je ? co mám dělat ? ... kam se to schovalo !!! TO je na p* ! Ku*
<b> nevypadla ti pamětovka ? :)

Komentář: Rada nad zlato....

<on> jedna moje kamarádka je děsně zamilovaná do kluka, který řekne čtyři slova za den
<ona> :D taky jsem s takovým chodila, ve středu s ním jdu ven
<on> a mluvit spolu nebudete předpokládám :)

<a> Ešte štastie že poznaš toľko nadaviek, lebo len tie maš napisane gramaticky správne!

<a> lorelei
<a> jak žiješ? :)
<b> Celkem to jde... Pátek super, sobota propadák.. Tak čekám jestli se mnou neděle vymrdá nebo jestli to udělá až Ondra dneska večer

<a> to bys nevěřil co dneska vypadlo z <c> v biole
<b> no co zas vypotil?
<a> zeptal se profesorky: " Takže když se tekutina rozpíná, když mrzne...tak člověk, když se dostane někam za polární kruh tak exploduje? "

Komentář: gymnazista - maturant :D

<a> tvl mne je zima
<b> tvl mne je leto

<a> hej stahuju si t.m.u a jeste pad do tmy pac jsem to nevidela do konce..
<b> Jestly je to to jak jdou proskoumávat tu jeskini tak to je dobrej filmek :) jen nevim jestly si to nepletu protoze jich je asi 5 z podobnym nazvem a kazdej ma jinej děj :)
<c> "Jestly je to to jak jdou proskoumávat tu jeskini..". To má být parodie na češtinu, nebo nějaký prostějovsko-maďarský dialekt? :D
<a> nene, je to horor brutalní
<c> si zabila :D

Komentář: ach ten Češtin...

<Huňa> :-D
<Vojta kužel> ma to jen 9,9MB, takze na druhou stranu jsem rad, ze me to z moji 10MB schranky moc nezabralo
<Huňa> vojto tak tim krokem jsi me srazil na kolena:-D

Komentář: heh

<Spach> skym si to ty bola?
<Paťka> ja vlastne nefiem ani poriadne
<Paťka> na byte
<Spach> aha aj sa tam jebalo?
<Paťka> s petou m... ale to len do nejakej 11 bo pak odisla na chatu... a pak tam boli chalani zo zaturcia a hostitelka barca marsalova
<Paťka> ja nefiem mosno vidis... musim sa spytat ked sa niektro prihlasi ci som este panna? :D
<Spach> :D
<Paťka> asi nie

Komentář: Silvester a následky

<a> Ahooj:) nevím jak se řekne anglicky: Zůstalo nám to až do ted...
<b> a?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.