Nejlepší hlášky

<cor3l> hej tu sedim jak kk*, v teplakach a deravem triku, a vsici ostatni navoneni, upraveni, dobre obleceni...
<nexus> ja sem unaveny boli me cele telo chcu si jit lehnout akorat nekdo spi v moji posteli...

Komentář: :-D tak kdo to ma horsi?

<s> chápu, že s pravopisem na tom nejseš nejlíp, ale...
<s> přykrčím?
<A> kterej vůl to napsal
<s> to už je trochu moc, ne?
<i> tohle musí být překlep
<A> to musel napsat jen opravdovej vůl XD takový kretén existuje?XDXDXD
<A> kdo to napsal?
<g> ty...
<A> WTF??!!
<k> přykrčim... LOL xDDD
<A> já se překlepl....mělo to být přyskočím....

<a> ja si myslim, ze si sikovna
<b> ne <a>, tobě sem ukázala obrázek z gymplu u kterýho sem měla pocit, že se mi poved a ty ses mě zeptal, kolik mi bylo, když sem ho kreslila

14:00 <a> nechce někdo štěňátko?
16:00 <a> nabízím štěně, zadarmo! :-)
19:00 <a> no dobře... bude guláš!

<> Už to máš vyplněný?
<on> Ještě mi chybí titul.
<> Žádnej si tam nepiš, žádnej nemáš.
<on> Si tam napíšu <on> the king slayer, ať ví s kým mají čest.

Komentář: WoW hráč se nezapře

<a> Musím se přiznat, že jsem syna viděl dříve než moje žena a byl jsem u toho, když se narodil.
<b> Počkej, a ona u toho nebyla ?

Komentář: Dialog otce a jeho (blonďaté?) kamarádky na Skype :-P

<on> přijeď
<ona> Zapomeň, ještě chytnu rýmečku
<on> To nějak pořešíme.. :)
<ona> joo? a jak?!
<on> Vezmu si prášek..
<ona> Viagru? :D
<on> říkáš, že to vypotíme?

<a> co máš pořád s tím sexem?
<b> právěže nic :-D

<a> ten musel mít ku*va zlý dětství že vystudoval matiku a teď si na nás ty komplexy léčí
<b> podle mě se prostě odcizil normálním lidskejm bytostem a pohybuje se v jiný rovině
<a> v gaussově rovině...
<b> jn v rovině chladných, bezcitných rovnic a čísel

Komentář: o profesoru matematiky

<SoniCZ> CO ZNAMENA ZKRATKA VSE?
<SoniCZ> Napoveda: ------ ----- ----------
<SoniCZ> ===== Otazka 14954/24754 (Napoveda 1/3) =====
<SoniCZ> Napoveda: V----- S---- E---------

Komentář: odpoved je jasna, ale ta napoveda... :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.