Nejlepší hlášky
<a> jak sa vola packa?
<b> packa();? :-D
Komentář: programatorovi to uz leze na mozog :-D
<a> dneska jsem měl zajímavou projížďku na motorce...
<a> Brácha si něco zapomněl u něj v bytě, co nutně potřeboval k doktorce, tak jsem mu slíbil, že ho svezu
<a> Nachystám se, jdu do garáže a.... zapomněl jsem si klíče... tak se vrátím zpět, tentokrát úspěšně a vyrazím směr benzínka...
<a> jenomže tentokrát jsem si pro změnu zapomněl doma papíry, takže jsem ještě zastavil a skočil si pro ně...
<a> Konečně vše ok, vše mám, natankováno, tak jsme vyrazili... po 25km těsně před cílem mi brácha zaťukal na rameno a oznámil: "Hele, já si zapomněl klíče" :-/
Komentář: den blbec
<Awsa_zmrhy> Si slyšel co se povedlo <b> ve škole?
<Ran_corn> nn, povidej a přeháněj :-)
<Awsa_zmrhy> ze prej měl prezentaci o HTML do informatiky nahranou na flashce, a když si tam do PCčka v učebně strčil tu flsku tak jak to promitaly na tu tabuly, tak mu to tam hodily vsechny fotky co mel na ni, vecetne tech co nebyli pro prezenčku
<Awsa_zmrhy> tam mezi nima mel fotku s nazvem 27.4.2011 - 9cm a na ni ho mel vyfocenyho u pravitka :-D
<Ran_corn> Si delas prdel ne? :-D :-D jako fakt?
<Awsa_zmrhy> JJ- a blbec to pak nejvic voddělal že když se všichni smáli tak z něj prej jenom vypadlo "ten není můj" :-D
<Awsa_zmrhy> Hrozne lituju ze s nim nejsem na skole, pac bych chtel videt ten jeho ksicht v bode kdy to tam skocilo
Komentář: <b> studoval na 4-letém gymplu v okolí prahy, prej že pak změnil školu :-), vypravel mi o tom jeden jeho spoluzak
<a> už ti <c> hovoril čo sa stalo včera v škole?
<b> nie nevravel
<a> vieš brali sme potravinové reťazce a učitelka začala že "no takže napríklad producent je tráva. Trávu zje kobylka, kobylku zje jašterica, jaštericu zje had. Vedel by niekto pokračovať? Kto zje hada?" a <c> pohotovo vykríkol že: Bear Grylls!!
<ona> dneska mi bylo po tobe nejak smutno...
<on> jakto :-)
<ona> nevim, nejak si mi chybel... myslela jsem na tebe asi az moc...
<on> ja sem si taky na tebe vzpomel, zrovna kdyz sem kopal na zahrade žumpu
<on> ... promin, to ti asi od smutku moc nepomohlo, co ?
<a> jak myslis, ze by vypadal nakup: Kartac piv, burty, chleba, sprcky? :-D
<b> :-D
<b> a pokladni ti rekne: prijemnou zabavu
<a> :-D
<a> a ja reknu: u peciva jste nemeli sacky, tak ten chleba potrebuju do neceho dat :-D
Komentář: debata o pul jedny v noci o priprave na zitrejsi grilovací akci :-D
<on> ze by jsi prijela :D
<on> na kafe :D
<ona> joo táák :D
<ona> mě je jasnýý co je protebe kafe :D
<on> pro me to je caj.. ja kafe nepiju :D
<a> joj kua...nemozem ti to dnes poslat
<a> nastali potize
<a> vybita baterka
<b> to sa mi už tiež raz stalo...som to dal na nabíjačku normálne...vyskúšaj :)
<a> :D:D:D:D
Komentář: ...vážny problém....
<X-Ray> Informace o lanakci:
<X-Ray> vem si prodluzovak, sitovy kabel, a 70 Kc, na prostory
<X-Ray> prijd v 18:00 k sokolovne
<X-Ray> nesplet si to s orlovnou
<X-Ray> mezi sokolem a orlem je rozdil
<X-Ray> SOKOL
<Sm0uky> jj takze v 19:00 u supovny oka?
<Sm0uky> sebou 30 kc a kabel od radia?
Komentář: Tak tomuhle říkám demence