Nejlepší hlášky
<a> Hojky, hojky. Jakže je adresa té tvé školy?
<b> podskalska.cz
<a> A stránky má?
<a> pojdeme v sobotu pit?
<b> aka prilezitost
<a> no ved odchadzas, nie?
<b> no a to je dovod na oslavu???
<a> tak, je to skor posledna prilezitost...
Komentář: pred odchodom do Anglicka
<Phixel> jsem horší jak Hitler, Windows Vista, Santa klaus nebo pokemoni
Komentář: Můžu potvrdit :D
<tereza> fakt ses to ty na tom lamerovi?
<Manwe> jo sem to ja
<tereza> najs
<Manwe> neni to najs kdyz je 25 lidi proti
<tereza> nemuzu hlasovat, nejsem regla
<tereza> ale pekne, konecne nekdo znamej
<tereza> ja uplne se desim doby, kdy se tam najdu
Komentář: owned by herself :D
<a> taky ti vadí moje fotka?
<b> ne
<b> ja mam avatary zakazany
<a> omg, sem myslela na tablo
Komentář: :-D
<a> Nekdy premyslim ze to, ze ODS a DOS jsou slozeny ze stejnych pismen neni nahoda...
<b> Ty srovnavas nazvy operacnich systemu s nazvama politickych stran?
<a> Jj ;-)
<b> Tak vzhledem k dnesnimu omezenemu vyuziti DOSu navrhuju, aby se komunisti prejmenovali na jakoukoliv variaci slova VISTA
<a> Ale tam je stejna logika... kdyz to zmenis z VISTA na STAVI, tak to zni skoro jako STASI...
<b> Ale jen skoro!
<a> Kde udelali soudruzi z NDR chybu?
Komentář: VISTA-STAVI-STASI-STALIN
<milos> tak druhej den, zkousim zadat tu prihlasku na dalkovy studium na VS do hrocha a ted uz se narozdil od vcerejska zda, ze to funguje a kdyz jsem to vyplnil, tak tlacitko Odeslat na studijni vyprovokuje akci [SQL] Interní chyba. [1201858876]
<milos> a to funguje od 1. ledna LOL
<dup> 2009?
<milos> tak uz to proslo napodruhy, tiskovej vystup super na polovinu polozek se mi to nezeptalo, tak jsou prazdny, tak jejich boj... No to se o to staraj asi pekni kokoti, kdyz to vypada takhle
<milos> Asi je zajima jenom pole na vlepeni ustrizku sozenky
<milos> WOW vcera jsem psal na odkaz: V případě problému kontaktujte, a dnes mi z te same adresy prijde automaticka odpoved s cilsem prihlasky s tim, ze tato adresa je automat a neni pro korespondenci... helpdesk@univerzita.cz LOL
<milos> tomu rikam hotline! kam se hrabe mrkvosoft ROFL
<dup> treba je tam nejaka UI
<milos> evidentne, nevypada to, ze by tam byla nejaka prirozena
<milos> ostatne, to bylo patrne uz za naseho prezencniho studia :-D
<dup> jj :-P
Komentář: Některé informační systémy nejmenované univerzity stojí opravdu za to pouzivat :-)
<a> tak jaká byla dovolená?
<b> skvělá, jen záchody nebyli
<a> a kam jsi chodil čůrat?
<b> nahoru ke kapličce... ještě že jsem ateista
<a> Prosímvás nemohli by jste mi pomoci? Přivřel jsem si ptáka ve dveřích
<b> Zkuste zajít k doktorovi.
<a> Jak mám zajít k doktorovi, když mám ptáka přivřeného ve dveřích!?