Nejlepší hlášky
<a> kámoška mi teď poslala film se jménem blé rvíč, asi jí moc psaní nejde...
<a> tedka se ucpal hajzl
<a> a ja za tatou
<a> a "tati on se ucpal zachod"
<a> a on tam pride
<a> splachne
<a> misa vrchovate naplnena
<a> a pak to zblunklo a vyteklo potrubim
<b> fakt?
<a> a ja si zase jednou pripadal jako kreten
<ona> lol... já nechápu to dosazování do čtverce
<on> to jsem vykoumal mmnt
<on> jen si vzpomenout
<on> to prvni opises druhy rozlozis treba na 2 x neco pak to neco umocnis na druhou treba 6X rozlozis na 2 x 3X, to 3X umocnis na +9 odectes to samy -9 a zbytek opisujes a pak pocitas jen s tou -9 a tim opsanym a tim zacatkem
<on> chvili do toho cum a prijdes na to jak se to pocita
<ona> a proč se to dělá? K čemu mi to bude v praktickým životě? Šukat to nemůžeš, hulit to nemůžeš, prachy si s tím nespočítáš... asi to zejtra háknu
<on> no ja tam mozna taky nepujdu
<on> podle toho jestli bude mit matka rani :D
Komentář: Matika no
<mullato> aspect prej dostal prez drzku :D
<Tibec> od koho?
<mullato> od nekoho z vesnice :D
<Tibec> lol, sem se s nim bavil a nic o pres hubu nerikal
<Tibec> ah, ted mi to doslo, uz mi to rikal...
<Tibec> <Tibec> dame game?
<Tibec> <aspect> vole, sem zbombenej
<Tibec> <Tibec> ok, tim lip :-D
<Tibec> ja myslel ze je zhulenej :D
<on> a je mala pravdepodobnost asi tak 23% ze pojdeme domov zajtra vecer.
<ona> fuha, a ak nie?
<on> tak nie
<ona> ale ak nie, tak potom by ste sli kedy?
<on> no pondelok je pravdepodobnost najvyzsia
<ona> jupi jupi :-D sa stihneme este pred kramami :-D
Komentář: Njn baby su niekedy nadrzanejsie ako chalani.
<a> Ahoj Anet, si tu?
<b> ahoj, jj
<a> nechces dneska nekam zajit?
-!- b has quit
Komentář: ty holky :-)
<a> Všetko naj k narodkám!
<b> Dík :)
<a> Ovešiame de_dust balónikmy? :-D
Komentář: Dvaja hráči CSka...
<a> neco pis pls
<b> tak co treba holky?
<a> vybornyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
<b> aha... a ktera je nejlepsi???
<a> neboj ty ne:D :D
<a> Ahoj zeno, jsi v praci?
<b> ja tu nejsem
<b> sem v praci
<a> coze?
<b> nejsem tu
<b> sem tu jen sestra
<a> doprdele...
<a> teda chtel jsem rict... Ahoooj Martino jak se mas? :)
<a> jezdí někdo agresivní inline?
<b> kámoška jezdí
<c> já jezdím po kámošce
Komentář: wau