Nejlepší hlášky

<a> kámoška mi teď poslala film se jménem blé rvíč, asi jí moc psaní nejde...

<a> tedka se ucpal hajzl
<a> a ja za tatou
<a> a "tati on se ucpal zachod"
<a> a on tam pride
<a> splachne
<a> misa vrchovate naplnena
<a> a pak to zblunklo a vyteklo potrubim
<b> fakt?
<a> a ja si zase jednou pripadal jako kreten

<ona> lol... já nechápu to dosazování do čtverce
<on> to jsem vykoumal mmnt
<on> jen si vzpomenout
<on> to prvni opises druhy rozlozis treba na 2 x neco pak to neco umocnis na druhou treba 6X rozlozis na 2 x 3X, to 3X umocnis na +9 odectes to samy -9 a zbytek opisujes a pak pocitas jen s tou -9 a tim opsanym a tim zacatkem
<on> chvili do toho cum a prijdes na to jak se to pocita
<ona> a proč se to dělá? K čemu mi to bude v praktickým životě? Šukat to nemůžeš, hulit to nemůžeš, prachy si s tím nespočítáš... asi to zejtra háknu
<on> no ja tam mozna taky nepujdu
<on> podle toho jestli bude mit matka rani :D

Komentář: Matika no

<mullato> aspect prej dostal prez drzku :D
<Tibec> od koho?
<mullato> od nekoho z vesnice :D
<Tibec> lol, sem se s nim bavil a nic o pres hubu nerikal
<Tibec> ah, ted mi to doslo, uz mi to rikal...
<Tibec> <Tibec> dame game?
<Tibec> <aspect> vole, sem zbombenej
<Tibec> <Tibec> ok, tim lip :-D
<Tibec> ja myslel ze je zhulenej :D

<on> a je mala pravdepodobnost asi tak 23% ze pojdeme domov zajtra vecer.
<ona> fuha, a ak nie?
<on> tak nie
<ona> ale ak nie, tak potom by ste sli kedy?
<on> no pondelok je pravdepodobnost najvyzsia
<ona> jupi jupi :-D sa stihneme este pred kramami :-D

Komentář: Njn baby su niekedy nadrzanejsie ako chalani.

<a> Ahoj Anet, si tu?
<b> ahoj, jj
<a> nechces dneska nekam zajit?
-!- b has quit

Komentář: ty holky :-)

<a> Všetko naj k narodkám!
<b> Dík :)
<a> Ovešiame de_dust balónikmy? :-D

Komentář: Dvaja hráči CSka...

<a> neco pis pls
<b> tak co treba holky?
<a> vybornyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
<b> aha... a ktera je nejlepsi???
<a> neboj ty ne:D :D

<a> Ahoj zeno, jsi v praci?
<b> ja tu nejsem
<b> sem v praci
<a> coze?
<b> nejsem tu
<b> sem tu jen sestra
<a> doprdele...
<a> teda chtel jsem rict... Ahoooj Martino jak se mas? :)

<a> jezdí někdo agresivní inline?
<b> kámoška jezdí
<c> já jezdím po kámošce

Komentář: wau

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.