Nejlepší hlášky
<Methy> hele ale
<Methy> ...
<Methy> hodně sem teď přemejšlel
<Methy> fakt hoodně
<Casper> hm xD
<Casper> ?
<Methy> a musim ti říct
<Methy> že sem to vymyslel
<Casper> aha, supr
<Methy> a rozhodl sem se
<Methy> ...
<Methy> ...
<Casper> ...
<Casper> ...
<Casper> ...
<Methy> ...
<Casper> ...
<Casper> hmhm
<Casper> ...
<Methy> normálně sem se potom hooodně velkym přemejšlení rozhodl
<Methy> že
<Methy> pudu spát
<Casper> super, já už se chtěl rozhodnout
<Casper> že po tom čekání na to
<Casper> co z tebe vypadne
<Casper> ti dam ignore
<Methy> :D :D :D
<Methy> tak čus no :D
<Casper> zdar
Komentář: semnou celkem vytřel xD
<a> Nemáš prosim 32bit Visty?
<b> Jo mam, čekej...
<a> Jasný, dík
<b> Hele sorry já se splet, já nemam Visty ale Asuse
Komentář: Rozhovor ajťáka a obyčejnym člověkem... :-D :-D
<a> ahoj, prave som dosla
<b> čau, právě odcházím
<a> to je druha veta co som chcela napisat
<b> aha. tak dobrou
<a> cau
<a> hrajes wow?
<b> ne, uz ho nemam
<a> proc?
<b> Ten cu**ak downloader mi ho nechce stahnout, torrent se mi sere a ten vocas <c> mi ho nechce prinest! sem pekne nasranej a je to dost na picu
<b> jo mmch, Hezké Vánoce Tobě a Tvé rodince
<MC> co dostanes na Vanoce
<Smrk4> novej kompl :D
<MC> ja taky :P
<Smrk4> lol :D
<MC> grafika, procesor, ram... jaky budes mit? :D
<Smrk4> grafika myslim ze Intel ram 2 GB HDD 500GB Windows Vista Home Basic
<MC> omg
<MC> si mel vzit XP
<MC> Intel je procesor
<Smrk4> ja to nevybral to vybral tata
Komentář: Když vám táta skládá PC
<a> no jo... ja nvm xD ale jestli budou moct... enbo chtit xD
<b> budou xD
<a> kdyz jim sezenes fakt pekny kundy... chlast a misto xD tak o tom nepochybuju xD
<b> tak to pak zalezi na tom co povazujou za "fakt pekny kundy" chlast bude urcite a misto... venku? xD
<a> venku xD
<b> no jako ze misto neni dovymysleny xD
<a> uz vidim *** jak me drziza prdel a kdyz se ho ptam proc tak argumentuje tim ze jenom nechce aby mi umrzla xD
<b> xD
<b> to neni spatnej argument xD si budu pamatovat xD
<a> nj xD
Komentář: resime jak bude probihat silvestr xD
<a> jsem se sebrala ze pro tebe nafotim ten pokoj no a na stole jsem mela talir od hroznoveho vina, byla na nem voda jak to okapavalo kdyz jsem to umyla, no a ja nechtela aby ten talir kazil fotku tak jsem ho dala vedle na postel a jak jsem chtela vyfotit ten stul s tou stenou, tak jsem zjistila ze musim byt niz abych to zabrala tak couvam sedam a primo do talire, uplne presne na nej a dupa mokra
Komentář: nj, talir byl na fotce nepripustny
<a> a k o s a m a s v t u t o s l n e c n u s o b o t u ???
<b> PrEcO PiSeS YaK MaGoR?
Komentář: degenerace
<duSoo> nazdar
<xHire> duSoo: pššt! držíme tichou hodinku
<duSoo> xHire: uz zase?
Komentář: linuxgames.cz@chat.linjab.net
<Snoop> http://www.novinky.cz/clanek/150190-pivo-podrazi-plzensky-prazdroj-ohlasil-zvyseni-cen.html
<Snoop> Zachvíli zdraží zase pivo!!! :-(
<Syntex> Zdraží pivo, pande vláda
<Piki> Ale mi vládu nemáme
<logr> Tak než ho zdraží, musíme pít napřed!!!
Komentář: Trochu pravdy na tom bude... :)