Nejlepší hlášky

<a> Ahoj holčino bud mi pošleš fotky na můj email nebo ti ustřelim palici
<b> Brácha sms nick neschováš
<a> Za pokus to stálo
<b> Stálo no hned to jdu říct tátovi xD

Komentář: Sms zpráva

<D> Taky ti nejde net?
<D> Ptam se te, tak mi odpovez.
<D> Tak odpovis mi?

<a> Všiml sis, že hip-hop je maximalne v kvalite 64kbps?
<b> Je kvalita nezajima...

<a> se zblaznis za chvilku
<b> nezblaznim, ale uz mi chyba taaaako malinko :))
<b> *taaaatko
<b> *aaaakto
<b> *taaaato
<b> sakra!
<a> :o
<b> *taaaakto
<b> a uz to zacalo.. :)

<a> Schvalne jestli poznas, o jakym politikovi mluvim....
<b> ???
<a> Zimni dovolenou chtel stravit v Peci pod Snezkou, ted zajede jenom do pece...
<b> fakt nevim
<a> druha napoveda.... minule Vanoce slavil s Dagmar, letos je bude slavit s Olgou.... :-)
<b> ty ses vul....

Komentář: ...po smrti Vaclava Havla

<a> já jsem slušní a vzdělaní človjek!

Komentář: lide.cz

<a> sem šel s vašem na pinec a viděli sme tvoje stopy
<b> neeeeeeeeeeeee
<a> co ne?
<b> jak víš že byly moje? xD
<a> protože tam byly jediné díry ve sněhu
<b> tsssssssss
<a> a on na mě ona chodí v podpatkách? a já no chodí a on tuž je blbá v takém sněhu

<Humunug> uz si napsal svuj clanek?
<skace> ne, je embargo
<Humunug> ?
<skace> si to najdi ve slovniku
<Humunug> embargo - zabavení cizího majetku (pro stát)
<Humunug> embargo - zabavit (pro státní potřebu zboží,l
<Humunug> embargo - zákaz obchodu
<Humunug> embargo - zákaz vjezdu lodí (cizích do přísta
<Humunug> embargo - zákaz vyplutí lodí (cizích z příst
<Humunug> embargo - zakázat lodní dopravu
<Humunug> embargo - zakázat obchod
<Humunug> embargo - zkonfiskovat (zejména pro stát)
<Humunug> embargo - uvalit obchodní blokádu
<Humunug> embargo - obchodní blokáda
<Humunug> embargo - embargo
<Humunug> embargo - uvalit embargo na
<Humunug> embargo - přerušení lodní dopravy
<Humunug> embargo - uvalit embargo
<Humunug> embargo - zrekvírovat
<Humunug> jaka z variant je tvuj pripad? xD
<skace> embargo - zákaz vyplutí lodí
<Humunug> vytecne
<Humunug> to mas docela problem kamo xD
<skace> neznáš wikipedii?
<Humunug> fajn...
<Humunug> Embargo je zákaz vývozu něčeho (např. suroviny, výrobku, zbraní) do nějakého státu či zákaz obchodování s tímto státem. Embargo představuje jeden z nejkrajnějších prostředků diplomatického nátlaku, resp. odvetného opatření, které může stát vůči jinému státu vydat (když se nebere v potaz vyhlášení války). O uvalení embarga rozhoduje jak jednotlivý stát, tak i světové organizace jako například OSN. Určitou specifickou roli hrají embarga v oblasti produktů zbrojního průmyslu a strategických surovin, která nemusí být myšlena ani jako nátlak - často bývají používána preventivně, aby zabránila zneužití těchto artiklů, nebo aby si uchovala strategicky důležité zdroje pro další časy.
<Humunug> s kym nemuzes obchodovat nebo kam nemuzes vyvazet zbrane???
<Humunug> zabyvas se zbrojnim ptůmyslem nebo strategickýma surovinama?
<Humunug> embargo >> druh represálií v mezinárodních vztazích, zejm. zákaz obchodních styků
<Humunug> a co je represálie to by me jako fakt zajmalo. du to hledat

<a> je ve farcry 2 vubec nakladak se kterym se da jezdit nebo nějakej?
<b> určitě, je! Taky tam je 15 metrů dlouhý tank, skůtr, miniponorka a dokonce i létající balón. Na černém kontinentu se dokonce ročně pořádá sraz balónů :-)

<a> tak co je teda zejtra něco?
<b> no asi jo... ale nevim přesně co... to zjistíme zejta :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.