Nejlepší hlášky
<a> Procesor je nejlepší přítel člověka, já s sebou nosim vždy jeden v brašně. Vždycky vás poslouchá, do ničeho vám nekecá a když vás štve tak co? Tak ho prostě přeprogramujete
Komentář: Učitel o procesorech :)
<a> Keby som ja mal také známky tak ma rodičia obesia na mojej myške od počítača
<b> až také zle to nieje :D
<a> Ja som chuj
<b> prečo ??
<a> Práve som si uvedomil že mám bezdrôtovu myš
<b> To by im asi chviľu trvalo :D
<a> většina rvaček je vlastně jako sex... 10minur předehra a pak za 30sekund konec =D
<b> True story :-D
Komentář: Vlastně má pravdu :-DD
<borec> Nejde mi zvuk... Bedničky mám zapojeny, čím to může být?
<Nay> A máš nainstalovaný ovladače na zvukovku?
<borec> Asi ne... Můžeš mi je stáhnout?
<Nay> Můžu... A co máš za zvukovku?
<borec> hm... Řek bych že gigovku...
<Nay> Děláš si prdel? :D
<borec> Ne... Proč?
DCC SEND request sent to a: file.doc
<a> nepřijámám
<b> ?
<a> keine Zeit
<b> zas mi tu chyby smajlik co dava oci v sloup
<a> mě tu chybí smajlík na kerej padá sloup
<Widowmaker> vis co je pech?
<Vosa> nn nevim, nu vim smůla :-D
<Widowmaker> kdyz se ti podari stahnout zavirovanej antivirak
<a> hochu mam skvelou stranku...
<b> jakou?
<a> www.*****.cz
<a> fakt mazec...
<a> mekni
<b> mek
<a> kua preklep
Komentář: Málem jsem spad pod stůl...
<a> co říkáš na to porno co jsem ti doporučil?
<b> že kameraman by měl dostat padáka
Komentář: no, když tam není nic videt...
<a> hoj
<b> HOJ
<a> jak se muzu pripojit k tobe na ventrilo?
<a> jestli teda vubec muzu?
<a> jestli ti to nevadi?
<a> ja to nejak jeste neumim pouzivat
<a> a navic to chce nejaky heslo
<b> musíš kliknout v pravo na disconnect
-!- a has left
-!- a has joined
<a> porad se za tebou nemuzu dostat
<b> musíš rr pc
<b> pak to pude
<a> to heslo je jaky?
<a> channel password
<b> musíš restartovat počítač pak můžeš do každýho roomu
<a> oki tak pocky
-!- a has left
-!- a has joined
<a> me to porad nejde, pls porad mi...
Komentář: rozhovor po icq