Nejlepší hlášky

<a> proste... mne padnú ponožky do čaju :D

Komentář: .

<a> dneska umru, jak kdyby me nekdo zabil
<a> aaa... usnu... ne umru

<a> b, nezabil jsem te?
<a> resp nevyhodil jsem te uz jednou?
<a> on te nekdo odblokoval?
<a> son of bitch!
<b> ja uz jsem hodny
<a> fakt? to nebylo o tom, byt hodny!
<a> JA JSEM ZLY A... NALITY
<b> já se uplně omlouvam kamo

<Prezil_Som> all: KTO TU MA INTERNET???

Komentář: Típek na azete...

-!- Tom P. is away: Age of Empires II The Conquerors...
<m-jay> jo ono to hraje
<m-jay> cítím se uražená a nechtěná
<m-jay> nemam tě ráda
...
<m-jay> pěkně na mě prdíš
<m-jay> a žev já ti nepíšu
<m-jay> apf
<m-jay> *že
<m-jay> hm? co mi povíš na svou obhajobu?
<m-jay> já ti nepřivezu korálky!!!
<m-jay> já tě kopnu
<m-jay> a bude tě to bolet
<m-jay> tě kopnu, že nebudeš vědět, jaký seš pohlaví
<m-jay> apffff
<m-jay> to mam za svojí dobrotu tohle to
<m-jay> asi skočim z nuseláku
<m-jay> pač na mě kašleš
<m-jay> co já tady? sama? nechtěná?
<m-jay> hele? Já? víš co mě napadlo? proč já se tady vůbec takhle sama vybavuju s nikym?
<m-jay> a víš, že já ti ani nevim?
<m-jay> hele Já, nebud drzý
<m-jay> sorry mací
<m-jay> hele já, pudem skočit z toho nuseláku, stejně tady nemáme co dělat
<m-jay> ok dem
<m-jay> tomeee? já ti odejdu
<m-jay> pudem skočit z nuseláku
<m-jay> jo tome slyšíš to, máca de skákat
<m-jay> jak máca, ty deš taky
<m-jay> a ty ses mě ptala?
<m-jay> ne, já ti to oznámila
<m-jay> aha
<m-jay> já? nezačnem rýmovat?
<m-jay> to jako, že budem tuc tuc rapeři jako emcíný?
<m-jay> mno jasný
<m-jay> okeeeej
<m-jay> heeej tome, co děláš v tom domě, my se tady nudíme, na sebe se culíme, nechceš nám odepsat, nechceš nás snad rozeštvat?
<m-jay> hej já, tak to bylo ubohý
<m-jay> sorry mací, mě nic jinýho nenapadlo
<m-jay> ale tak je to pravdivý
<m-jay> tjn
<m-jay> kua drát
<m-jay> co zas
<m-jay> mam ho prozvonit?
<m-jay> mno zkus to
<m-jay> a co když mi řekne jen: co je, hraju, nevidíš status?
<m-jay> mno tak ho pošleš do háje a pudeš spát, stejně je ti blbě, ne?
<m-jay> jooo to máš pravdu a ještě musim do sprchy
<m-jay> mno tak vidíš
<m-jay> víš co? pudem do sprchy a pak uvidíme
<m-jay> okej
<Tom P.> sry

<a> lol idnes.cz :D
<a> odkaz - Vyhrajte poukazy na thajskou masáž
<a> hned nadtim clanek - Thajská masáž může i bolet - Víte, jak si vybrat dobrou masérku a kvalitní masážní salon? V čem vám může pomoci thajská masáž a čeho se vyvarovat?
<a> teda to je reklama na soutez co? :D

Komentář: njn xD

<ona> no, nebo řízek, nebo itálie..
<on> řízek? mně říkaj párek...
<ona> můžem si založit bufet

Komentář: holt přezdívku si nevybereš :)

<a> ludia? je moc divne ked sa zamilujem do BOTa?

Komentář: niee si uplne normalny

<Michi> pocuj co sa mame ucit na ch*jovinu?
<hlava> hm... nwm
<Michi> (akoze na chemiu)
<hlava> vem
<hlava> ale nwm
<hlava> ucil som sa od poslednej
<Michi> a kto vie?
<Michi> spitaj sa kiky
<hlava> spytaj sa sam
<Michi> ok
...
<Michi> co sa mame ucit na ch*jovinu?
<kikushaa> prosim?
<Michi> na chemiu akoze
<kikushaa> to newem ja som chybala
<Michi> shit... kto by mohol wedet?
<kikushaa> hm... to newem
<kikushaa> skus sa spytat niakej baby
<Michi> sak sa pytam teba
<kikushaa> niakej inej baby
...
<Michi> netusis co sa mame ucit na chemiu?
<miro> ne
<Michi> p*ce zase nic...
...
<Michi> cau, nevies co sa mame ucit na chemiiu?
<adka> caw
<adka> halogenderivaty uhlovodikov, hydroderivaty uhlovodikov, karbonylove kyseliny a karboxylove kyseliny
<Michi> a to mam hento vediet do pce??? :D
<adka> no to by som tiez rada vedela :D
<adka> je toho mrte vela
<Michi> to bude tipovacka...
<adka> jak minule :D
<Michi> nj :D
<adka> co si mal?
<Michi> netusim... mam v p*ci
<adka> ty nevies co si dostal minule? :D
<Michi> nie... nac by mi to bolo?
<adka> :D
<adka> tak aspon pre zaujimavost
<Michi> no ked ma to nezaujima...
<adka> :D

Komentář: No tak vyzera priprava na koncorocku z chemie v nedelu o 8 vecer...

<a> deně vožralej deně vožralej mam velikej pupek smrdim a sem špinavej hodně piju jim ženský nebalim a když někdy o sobě vim tak to oslavim
<a> deně vožralej deně vožralej mam velikej pupek smrdim a sem špinavej hodně piju jim ženský nebalim a když někdy o sobě vim tak to oslavim
<a> text jedný písničky
<b> lol
<b> ja mysel zivotopis

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.