Nejlepší hlášky

<a> Venku je tak krásně... Že jsem musel zatáhnout žaluzie, aby mi nesvítilo do monitoru.

<a> zdar, tož jak jsi včera slavil?
<b> hej oslava mě celkem zklamala... :/
<a> ale? :O to proto, že si ji nepamatuješ, nebo proto, že si ji pamatuješ? :D

Komentář: na Nový rok

17:46:06 <@a> Jak ze se jmenuje ta tvoje?
17:46:22 <+b> prosim?
17:46:41 <@a> Jak se jmenuje tva pritelkyne?
17:46:49 <+b> Proc te to zajima?
17:48:03 <@a> Protoze mi prijde hloupe se v prvni otazce ptat na to, jestli uz jsi ji pichal do zadku.

<a> Můj vedoucí směny mě zase jednou dostal. On je děsnej flegmouš a dneska vyprávěl jednu historku.
<b> Myslíš toho <c>? Povídej
<a> Byl v 50 kilometrů vzdáleném městě a projel jednosměrkou (což si v tu chvíli neuvědomil)
<a> No a samozřejmě tam číhali policajti, tak ho zastavili..
<a> Tak stáhl okýnko a policajt na něj "Dobrý den pane řidiči, asi víte, proč jsme Vás zastavili, že?"
<a> A on na to "Jo, to bude kvůli tomu světlu.."
<a> Strážník na to "Kvůli jakému světlu?!", obešel auto dopředu a "Jo, tak Vám nesvítí světlo!"
<a> "No kvůli tomu jsem Vás ale nezastavil, co Vám ještě nefunguje?" a jal se prohlížet auto
<a> "Takže to máme nesvítící světlo, koukám že máte upadený výfuk, podle předního sklad Vám nefungují ani stěrače a ještě jste projel jednosměrkou..To auto je ve špatném stavu, nechte se odtáhnout"
<a> <c> na něj jenom "Ale já bydlím 50 kilometrů odsud!"
<a> A policista ukázal dobré srdce a řekl "Tak odsud vypadněte, doufejte, že už žádnou hlídku nepotkáte a také doufejte, že vůbec dojedete domů.."
<b> To je řízek! =D

<a> Znáte tu skupinu Křeček na útěku? Ta je celkem punková.
<b> Myslíš Morčata na útěku?

Komentář: Pán je znalec.

<ona> HEY nechápu proč žárlíš na Petra,to je úplně stejný jak kdybych žárlila na to,že se Pavle pořád díváš na kozy!!!!!!!!
<on> hele nedívám se Pavle na kozy, vždyť nemá ani pořádnej výstřih !!!

<a> Tak fotřík prones dneska super hlášku
<b> jakou zas?
<a> sme se všichni o něčem bavily a ségra řekla pár "sprostých" slov a on:stejně nejslušnější sem tady já, vole!

Komentář: Ano nejslušnější :-).

<Dalibor> 19:11.....
<Vladko> 19:13
<Martin> 19:18
<Lenka> 19:19 :-P
<Dalibor> ved nerobte mi zle 19:11 je magicke cislo ! :D tie ostatne nie :D
<Martin> a 19:11 je v čom také magické?
<Vladko> daliborovi sa prvy krat postavil xD
<Dalibor> ze na to cislo mam smolu/stastie a vsade ho vidim..nie vcade teda ale dost casto :D
<Martin> No ja to číslo tiež vídam často vlastne každý deň asi jedenásť minút po siedmej ;)

<a> Nevíš o nějakém blbci (to se asi jinak říci nedá), komu by se dala draze prodat nVidia 8800GTX?
<b> nikdo me nenapada
<a> Fuck...
<b> why?
<a> Viděl jsem teď test ATi 5970... uff... takhle jsem naposled slintal, když byla Elisha Cutbert v Maximu.
<b> :-D

Komentář: Co dodat... snad jen, že jsem byl na tom podobně. :-)

<a> kdo tu pouziva rapidshare?
<b> ja
<a> ja taky, dost
<b> a?
<b> ci si chel len pomachrovat? :-D

Komentář: Kolejní DC

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.