Nejlepší hlášky
<a> Omg!
<b> Ó můj nevysvětlitelný jeve v časoprostorovém kontinuu!
Komentář: Hraje si na ateistu.
<a> máme doma slavného režiséra...
<b> huh? co?
<a> segra volá na toho svého "Jakubisko...!"
<b> tak to my máme asi doma tebe
<a> co?
<b> volám na bráchu "vole...!"
<Mikser> COPAK SI NEČETL TEN ODKAZ ?
<Polki> cetl ale jedno ucho sem jedno tam
<michal123v> proboha už vím v čem je hlavní problém tvé dimenze, čteš uchem
Komentář: Takhle to dopadá když se začnete hádat o blbostech
<a> Tys u nás sežral všechny ty koláčky?
<b> Co?
<a> Ale nic.
<b> Co?
<a> Stane se.
<Woterek> Ty vole… mels bejt ve skole :D… <c> zas zahlasil :DD
<ZIPO> Co zas rek kkt?
<Woterek> Měli sme cestinu… Turkovou… sme si měli pripravit zivotopis nekoho slavnyho… <c> se na to vysral tak fofrem sprtal Komenskyho z ucebnice… prisla na nej rada, on si stoupnul před tabuli, chvili tam něco mlel… ucitelka ho pak sprdla, ze si to mel pripravit doma a tak mu este rekla at rekne nejaky jeho dilo at to je aspon na ctverec… tak Dan chvili premejslel a pak: „Nooo taaak… sakra… mam to na jazyku.. uz vim… ORBIT PICTURES!“.. cela trida spolecne s Turkovou na zemi
Komentář: druhy rocnik SS
<01DureX01> Haha, čo máte na obed, som hladnýýý
...
<01DureX01> Čo to je, dneska ma každý ignoruje :(
<2Dreamer2> Myslím, že hovorím za všetkých, keď ťa pošlem dopiče ;-)
Komentář: www.pokec.sk
<Bondra> zd
<EsKeYt> zd :(
<Bondra> co je?? :)
<EsKeYt> ale,dala mi kopačka bára...říkala že má jinýho..:(...Ho zmlátím až ho potkám!!
<Bondra> a sakra...
<EsKeYt> co je??
<Bondra> já s ní začal chodit :(
<EsKeYt> zmrde!počky až tě najdu!
Komentář: hajzl no..
<a> Tak mi na tu zprávu napsala: "Nechovám k tobě žádné sympatije.
<b> Trubka, nestojí ti za to. Ani neumí napsat správně slovo simpatye.
<b> sympatyje*
<b> simpatie*
<b> no prostě to slovo!
08:59:50 <a> 10
08:59:51 <BlastFX> 9
08:59:52 <a> 8
08:59:53 <BlastFX> 7
08:59:54 <a> 6
08:59:55 <BlastFX> 5
08:59:56 <a> 4
08:59:57 <BlastFX> 3
08:59:58 <a> 2
08:59:59 <BlastFX> 1
09:00:00 <a> konec sveta!
09:00:27 <BlastFX> ...tak zase nic :(
Komentář: Spuštění LHC