Nejlepší hlášky
<a> ten jeji monitor ma 1FPS
<b> spis 1FPM
<a> 1FPM - 1 frame per month?
Komentář: myslel sem minute, ale tohle situaci vystihuje víc
<a> kukuk
<a> kač kač
<a> haf
<a> meee
<a> beee
<a> čvirik
<a> a do riti psychiatricka dosla musim off
<Vyžlež> hej ty vole pošli mi nějake P... včera jsem si stahnul hodil si ho do mobilu a jak jsem se chystal zaleštit bambus tak jsem zjistil že ta pěkna holka co tam byla ma ptaka... malem jsem se zgrcal
<a> otec: "Predcisli 420 je vodafone?" xD to me pos*r :D
<b> :D
Komentář: :D este ze neni tak technicky vyspely jak jeho otec :D
<a> muj nej kamos se do mne nezamiluje, protoze ma neco co spouste klukum chybi...
<a> chapes co ti mmyslim?
<b> ze je to buzik?
Komentář: Musel sem to napsat :-D
<a> Včera sme si s Mirom vraveli vtipy a medzirečou som mu povedal nech sa kukne na lamer na nete ze to je haluz
<b> On tu stranku nepozna?
<a> Nie nepozna a dnes mi v robote vravel ze čo za blbost som mu poradil ze to nebolo smiešne... potom som zistil ze kukal lamer.sk :D
Komentář: neni lamer ako lamer... :D
<on> Cool
<ona> stay cool, stay in the fridge :D
<on> ... a navic muzes desit lidi co si jdou pro okurky :D
<ona> myslím, že ty okurky je děsí dost samy o sobě :D
Komentář: ...aneb okurkový virus děsí svět
<xKharakk> Můžu se tě zeptat, co dělal květináč pod mojí postelí, co znamenaly ty svázaný ručníky a proč jsem měl v posteli rajčatovou omáčku?
<Deasai> Můžeš...
Komentář: na otázku odpověď...
<a> c++ a c není to samé
<a> pak je ještě c#
<b> C#, ale to je v notovém zápisu, ne?
Komentář: programujeme v notách