Nejlepší hlášky

<Marthy> Rada pro příště - víc pij...
<Marthy> Protože víc pij = míň mozek = víc pyj :D

<ona> Tak jsem zjistil, k cemu mi byly 4 roky na gymplu..
<on> tusim
<ona> Neumim nasobit a delit, scitat a odcitat uz vubec ne. Hlavne ze umim integrovat.

<a> ahojte mam spolziacku ktora sa my paci ale vzdi keď za nou prídem sa zakoktavam a celi som jak obareny, ale v poslednei dobe som ju aj pozval von a any som sa už nekoktal a taq.
<b> Tak kde je teda problém?
<c> V gramatike...

<a> Pane, ako si ulozim text, ktory som napisal v redakcnom systeme?
<b> Stlacite tlacidlo Ulozit. Mate ho hned pred sebou.
<a> Aha, dakujem. Ja ho tu vidim, len som si nebol isty, na co sluzi.
<a> Pane, a ako dam publikovat clanok? Mam tu na vyber iba tieto tlacidla: publikovat, upravit, zmazat.
<b> Prosim?
<a> Aha, dakujem.
<a> A tlacidlo Zmazat sluzi na to, aby som hodil clanok do kosa?
<b> Ikonka kosa sluzi na to, aby sa clanok zmazal.
<a> Rozumiem.

<a> Tyo, já vůl zas včera na plese řádil. Jenom na parketě jsem se vykousnul minimálně se čtyřma holkama!! :-!
<b> Noo, koukala jsem, že jsi to ňák střídal a každá měla aspoň voblíznutý ucho! :-D
<a> Ale tak co, mladej jsem jenom jednou ;)
<b> ....ale zuby už máš taky jenom jedny...
<a> Co s tim maji společnýho zuby? xD
<b> No aby Ti je ňákej přítel nevyrazil...:-D

<a> mne sa pacil ten kkt z pana prstenov:-D ten foter malfoja:-D
<b> to byl harry potter xD

<a> Rusko si chce vyvinúť vlastný operačný systém
<b> aj slovensko by si mohlo spravit nieco vlastne .. kombinacia DOS, T602 a Windows ME s dizajnom azet.sk, funkcionalitou a rychlostou zoznam.sk mailboxu a podporou na styl UPC ;)

<a> pic nebudeš mi to věřit :D :D :D
<b> co? :o)
<a> Víš jak u nás fandí ten borec dědula na hokeji?
<b> JJ xD :D
<a> Tak sme hráli se Strakonicema a ten borec jim de ke střídačce a pořád na ně něco kecá :D... no a potom se otočí jeden hokejista jakože ať už mlčí :D
<a> ...a ten dědek: Ty seš ale ňákej chytrej, ty budeš určitě ze Strakonic... piješ Nektar, sereš hektar xD
<b> jzs to je vul xD
<a> no a to nni vše pak sme si nedavno dávali Tábor jako sviň a on tam začal ječet na stadion: Kr*téni vytahněte si toho slepýho Žižku z brány :D
<b> já si tak řikam že jsem toho dědulu už dlouho neviděl :D

<a> áááááá... a co jinaaak? povidej neco nebo usnuuu
<b> promin zrovna mi zdrevenila noha tak tady delam budku pro ptaka...

<a> hele co mas v planu na sobotu?
<b> jedu pryc, proc?
<a> aha... no ja jen jestli mi pomuzes... musim posekat stepanovice a pak chata...
<b> a kam frcis?
<a> nikam, ja jen pro jistotu

Komentář: vycuranek

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.