Nejlepší hlášky
<a> nechces se se mnou vyspat?
<b> ne...
<a> :D
<a> to byla sranda...
<b> aha
<Kamil> ajo ku*va, potrebuju huleni, dik za pripomenuti
<narnie> omg
<Kamil> pro rodice na vanoce!
<narnie> jo taklhenc...
<narnie> dobrej nápad, taky nemám dárky
Komentář: a pak kdo je závislej :-D
<a> holky jsou svine bez rozdilu veku vis to
<b> ?
<b> jakto?
<a> no to je jasny... namysleny kravy vsechny
<b> a co se stalo?
<a> vsechno
<b> ???
<a> porad me odmitaj
<b> která ted?
<a> no vsechny
<b> :D
<b> omg
<b> a ty se jim divíš???
<a> ja se zabiju
<a> jo
<b> neblbni
<a> rozumis ty vole me se nic nedari... jak sem našel tu hokejku tak ji tam samozrejme nekdo nechal protoze je zlomena
<a> tak sem to vystuzil jinym kusem exelky a kdyz sem to vrtal tak sem zlomil vrtak...
<b> :D
<b> :D
<a> a jeste ty holky
Komentář: chudáček :)
<Denis> co je to?
<Hofik> co?
<Denis> ?
<Hofik> co co je to?
<Denis> co je co jako coje co?
<Hofik> co jako co to coje? nechapu
<Denis> co?
Komentář: lol
<ona> dnes ti tam naplepim picu na ksicht!
<on> ou :) tesim
<ona> myslim tim pizzu! jebko
<on> :( netesim
Komentář: mäkkčene a nadržaná mládež :D
<Marthy> du si to stáhnout ;)
<Marthy> fuck
<Marthy> já mám 128/128... FUP... kislíci
Komentář: 02 internet :))
<BaGR> NEJDE TO ZAVŘÍT!!!
<BaGR> KUUUURVA CO S TIM???
<UM3L3C> njn nvm
<UM3L3C> KURVAPYČA
<BaGR> PRESNE
<UM3L3C> VŠECHNO JE ZAJEBANY DO PRDELE
<BaGR> PRESNE DOPICI
<UM3L3C> SE CELEJ SVĚT POJEBAL NORMALNĚ
<BaGR> CO SE DEJE?
<UM3L3C> NENAJIZDI IMAGESHACK.US
<UM3L3C> VUBEC, PYČUS JEDEN
<UM3L3C> A NA UKAZTO.COM SE TEN GIF NEHEJBE KURVAAA
<UM3L3C> BOŽE TO JE PYČA
<BaGR> JA ZAS MAM VOBJEDNANOU KYTARU ZA 31$ VODKADSI Z USA. VŠECHNO V HAJZLU...
Komentář: ROFL ROZHOVOR :D
<IfkoPifko> mas abakteriova intersticialna nefritida
<IfkoPifko> ?
<TheRustyMan> aaaaaaaaaaaaaaaaaaa??? to co si zadrel?
<IfkoPifko> no nic sa pytam ci to mas?
<TheRustyMan> odkial mam podla teba vedet co to je?
<IfkoPifko> takze to nemas>
<IfkoPifko> ?
<IfkoPifko> lebo mne to dnes doktorka zistila
<TheRustyMan> hmm ak mi konecne vysvetlis co to je tak ti odpoviem, ale asi to nemam bo mi nic take este nepovedala
<IfkoPifko> mne to ukazala som si bol pre vysledky z testiv
<IfkoPifko> testov
<IfkoPifko> dnes
<TheRustyMan> a jakych??
<IfkoPifko> sak krv mi brala
<TheRustyMan> a co to je v normal reci?
<IfkoPifko> sa zmensuje penis postupne
<TheRustyMan> do pice
<TheRustyMan> uuuuuuuuufffffffff
<IfkoPifko> na hovno
<TheRustyMan> to myslis vazne?
<IfkoPifko> nakoniec budem mat zensky pohlavny organ namiesto ruky
<TheRustyMan> a to snad ne
<IfkoPifko> ne vazn
<IfkoPifko> e
<IfkoPifko> fakt si to nepocul?
<TheRustyMan> kua si zo mna robis pice zase ze
<TheRustyMan> picu
<IfkoPifko> nerobim
<TheRustyMan> kua tak o tom pocujem prvy raz
<IfkoPifko> to doslo z japonska
<IfkoPifko> pred 100 rokmi to vraj bolo dost rozsiren
<IfkoPifko> e
<TheRustyMan> omg
<IfkoPifko> sa to siri ked si moc honis
<TheRustyMan> blbost
<TheRustyMan> moc sa mi tomu nechce verit(uz len z toho ohromenia ze take daco vobec je), ale budiz
<IfkoPifko> si pocul ze zem bude za 1000000 rokov kockata?
<TheRustyMan> ne
<TheRustyMan> kde na to chodis??
<IfkoPifko> na takej stranke
<TheRustyMan> hmm
<TheRustyMan> a co take tam este je?
<IfkoPifko> no neviem tam je vela veci
<IfkoPifko> ale to su vedecke stranky
<IfkoPifko> www.younggangbangslimscientist.hrd
<IfkoPifko> pockaj to som sa pomylil
<TheRustyMan> sak to nejde zobrazit
<TheRustyMan> pocuj kde na to chodis na taketo stranky??
<TheRustyMan> sa moc nudis alebo co?
<IfkoPifko> ne to na takej jednej haluzi
<IfkoPifko> nedojdes na koncert buduci tyzden?
<TheRustyMan> jaky?
<IfkoPifko> hardcore china metal indie
<TheRustyMan> sak tam nezapadnem ale as pojdem lebo neni ina poznost jak ist s tebou von ( a nejsom gay)
<IfkoPifko> ja chodim len na www.totalsuckervhsplayer.com
<IfkoPifko> ale na koncert dojdes ne?
<TheRustyMan> ak je to pravda tak mozno hej
<TheRustyMan> ja nemam nic takeho typu na oblecenie a vlasy uz vobec nemam dlhe :-D
<IfkoPifko> ved nemusis mat dlhe vlasy
<IfkoPifko> ale nageluj si ich aspon
<TheRustyMan> co??
<TheRustyMan> ti hrabe??
<TheRustyMan> ja a gel???
<IfkoPifko> ne tvoje vlasy a gel
<IfkoPifko> a musis mat biele tricko a budes mat zadara vstup
<TheRustyMan> tak biele neni problem a nagelovane vlasy to neviem
<IfkoPifko> nageluj si fakt
<IfkoPifko> potom ta nekopne elektrina
<TheRustyMan> ty naco sa ma to snazis nahovorit, o co ti ide
<IfkoPifko> aby si dosiel na koncert
<IfkoPifko> bude tam hradcire china
<IfkoPifko> hardcore
<TheRustyMan> ne ale henta elektrina a nagelovane vlasy atd... v poslednej dobe trepes strasne picoviny, vies o tom?
<IfkoPifko> to je uplna pravda
<IfkoPifko> tak ten gel nemusis
<TheRustyMan> co ze ta gel ochrani pred elektrinou??
<IfkoPifko> jj
<IfkoPifko> to sa rozlozi na bipolrany tranzistor a nekopne ta to
<IfkoPifko> bipolarny
<TheRustyMan> a nestaci ti anhodou gumena podrazka??
<IfkoPifko> ne to neizoluje
<IfkoPifko> jedine ak si ju potres gelom
Komentář: velka skoda ze stale existuju tak blby ludia co vsetkemu uveria(ICQ)
<Evka> debilčok :D
<Filip> :D?
<Evka> :D
<Filip> pička :D
<Evka> ze čaaaaaaaaaw
<Filip> cooooo
<Filip> no ehm
<Filip> asi som to prehnal co
<Filip> tak sorry
<Filip> ale fakt prepac
<Filip> hnevas sa? : - (
Komentář: hopla...
<Ralf> kdo vůbec dobyl troyu
<Ralf> ?
<Caesar> cože?
<Ralf> kdo dobyl troyu ja to zapomněl
<Caesar> no řekové
<Ralf> TAK TEDA FUCK OF GREECE
<Caesar> :-) proč?
<Ralf> BO DOBYLI TROYU
<Caesar> :-D njn
<Ralf> KUA JAK JÁ BYCH JE PI*O ZABYL
<Caesar> :-) jsi fanda Troje?
<Ralf> TAKOVOU NENÁVIST JSEM JEŠTĚ NEVIDĚL KUA JÁ BYCH JE HNAL KALACHEM AŽ DO PIREUSU KU*VY JEDNY FAŠISTICKÝ
<Caesar> :-D:-D:-D omg
<Caesar> se nediv, kdyby ti unesli manželku, ještě takovou ku*du, tak bys byl asi taky nasraný :-)
<Ralf> V KINĚ MĚ TO JEBALO A TED MĚ TO SERE DOMA U COMPU KU*VY TEŽ SE MOHLU NA NĚJAKOU TROYU TŘEBA VYSRAT
<Caesar> se nediv, kdyby ti unesli manželku, ještě takovou kundu, tak bys byl asi taky nasraný :-)
<Ralf> JO TO BERU ALE ONA ASI NEBYLA TAKOVÁ KUNDA JAKO KEIRA A PIČA BLOOM V TÉ DOBĚ TAKY NEŽIL
<Caesar> :-D to je jedno, ale příběh je stejný
<Ralf> JE ALE SEROU MĚ DOBYTCI VYBYL BYCH JE KURVA JEBOU MĚ ČU*ÁCI
<Caesar> :-D:-D:-D:-D:-D:-D synku, já se z tebe poseru
<Ralf> PROČ PROSTĚ MĚ JEBOU TAKOVÉ P**E A DOBYLI TROYU KURVY TAKOVÁ HALUŽ ZK****NÉ KU**Y ZK****NÁ MYSTIKA
<Caesar> :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
<Caesar> njn,to je život....jinak to není zas taková mystika, ten příběh je asi pravdivý :-)
<Ralf> JEŠTĚ TAM KUA PŘIBĚHNE XENA A HERCULES A MŮŽOU JÍT DO P**E VŠICHNI NAJEDNOU
<Caesar> :-D
<Caesar> synku, máš nějakou najebanou náladu :-D
<Ralf> TEŽ Č**ÁK ACHYLES MOHL JÍT V DĚTSTVÍ NA AKUPUNKTURU DOSTAT JEHLU DO PATY A CHCÍPNOU ASPON BY BYLO O JEDNOHO ČUR**A NA SVĚTĚ V TÉ DOBĚ MÉNĚ
<Caesar> :-D:-D:-D hej dost nebo mi praskne břicho smíchem
<Ralf> TO NENÍ SMĚŠNÉ JÁ JEN PÍŠU CO SI MYSLÍM
<Caesar> jo, však v klidu, máš na to právo :-) navíc já taky fandil trojanům že :-)
<Ralf> SYNKU JÁ NA TEN FILM NEMÁM SÍLU ČUMĚT NA PIT-KU JAK HRAJE ACHILA A HRAJE SI NA MACHRA KU**Y ANTHRAX NA NĚ NA KU**Y NEBO ALESPON NAPALM-EVOLUCE
<Caesar> :-D synku, mazec