Nejlepší hlášky

<Dindo> ako sa vola ten obchod kde predavaju tie zvierata? (len nepovedz Zverimex :D)
<Pepe> zverimex? :D
<Dindo> uz viem. obchod so zvieratami

<a> Ty si tak stěžuj.
<b> Já si nestěžuju. Nemám totiž kde.

<Safi> a co jinak co dnesni prc
<Safi> *prx

Komentář: prx - praxe

<Sislak> asi aj ja zavolam funkciu sleep
<Launcher> ja jeste zavolam funkci vencit dog
<Sislak> :D
<Sislak> Vencit_psa(cas < 10min)
<Sislak> if (pes_hovienko = True)
<Sislak> ops
<Sislak> If(pes_hovienko == true)
<Sislak> cout << "Palo: Uz si sa vysral ideme domou" << palo_domou.domid[1] == true;
<Sislak> elseif(pes_hovienko == false)
<Sislak> cout << "Palo caka";
<Sislak> if(time < 1min)
<Sislak> cout << "Vyser sa ty pako" << palo_domou.domid[1] == false;
<Sislak> elseif(pes_hovienko == false)
<Sislak> Palo.kick > Pes.getkick;
<Sislak> cout << "Pes citi bolest, posere sa";
<Sislak> cout << "Palo: Uz si sa vysral ideme domou" << palo_domou.domid[1] == true;

Komentář: 2 sleep programatori :D

<nowizz> Cawec... bratr se pta esli bys nesla ven a ja se ptam jestli bys nesla sukat :-D
<Aja_123> No, ven se mi moc nechce ale zasukala bych si... ale az dyl po ty kalbe se musim trochu probrat

Komentář: Kamarad taky rad, kamaradka jeste vic :-D

<a> Cf to je pako ten Jaro
<b> čo zas spravil?
<a> Včera sme sa ožrali ako prasce a dnes rano mu píšem či nepojdeme lyžovať, tak sme sa dohodli ze o 13:00 sa stretneme na zastavke. Samozrejme meškal 20 minut a ked prišiel tak som sa ho opytal že kde ma lyže... a ten kkt vytiahol z vrecka lyžičky a presviečal ma že som mu pisal že sa pojdeme lyžičkovať :D

Komentář: ked niekto často chlasta stava sa z neho dement...

<a> já dokonce se za tučňákama chodim dívat do zoo :-)
<b> hmmm to je chytré... to já se na dikobrazy dívám jenom na internetu

Komentář: Linux vs. Tokio Hotel

<a> tak co jak dopadls?
<b> do písku...

Komentář: závody ve skoku do dálky

<a> Budeš zvracet?
<b> Blázníš? já nezvracel ani nepamatuju..
<a> Cože, tak dlouho?...
<b> Né, to né. Ale kdyby mi to <c> neřekl, tak ani nevim, že to naposled bylo včera.

Komentář: aneb party hard.. D:

<Ona> Měla bych na Tebe ještě jeden dotaz....čistě z profesionalně-pracovního hlediska....vzhledem k mému budoucímu zaměstnání bych ráda věděla. Jaké rozměry má již zmiňovaná kláda?....Pokud to tedy není přísně tajné...
<On> Již dosti bylo zvědavosti, zanechme lhaní, zanechme zlosti, mé kalhoty skrývají překvapení. Doufám prozradit mohu, že nadměrné to není, snad nenaruším denní dění, když otázku ponechám tvému snění, nebo problém k vyřešení. Nemusíš se obávat tělesného poškození, či snad jemné práce s pinzetou. Ale jinak stojí úkol (úkol?!) před tebou PS: Vážně si myslíš, že je toto vhodné řešit po netu?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.