Nejlepší hlášky
<Dindo> ako sa vola ten obchod kde predavaju tie zvierata? (len nepovedz Zverimex :D)
<Pepe> zverimex? :D
<Dindo> uz viem. obchod so zvieratami
<Sislak> asi aj ja zavolam funkciu sleep
<Launcher> ja jeste zavolam funkci vencit dog
<Sislak> :D
<Sislak> Vencit_psa(cas < 10min)
<Sislak> if (pes_hovienko = True)
<Sislak> ops
<Sislak> If(pes_hovienko == true)
<Sislak> cout << "Palo: Uz si sa vysral ideme domou" << palo_domou.domid[1] == true;
<Sislak> elseif(pes_hovienko == false)
<Sislak> cout << "Palo caka";
<Sislak> if(time < 1min)
<Sislak> cout << "Vyser sa ty pako" << palo_domou.domid[1] == false;
<Sislak> elseif(pes_hovienko == false)
<Sislak> Palo.kick > Pes.getkick;
<Sislak> cout << "Pes citi bolest, posere sa";
<Sislak> cout << "Palo: Uz si sa vysral ideme domou" << palo_domou.domid[1] == true;
Komentář: 2 sleep programatori :D
<nowizz> Cawec... bratr se pta esli bys nesla ven a ja se ptam jestli bys nesla sukat :-D
<Aja_123> No, ven se mi moc nechce ale zasukala bych si... ale az dyl po ty kalbe se musim trochu probrat
Komentář: Kamarad taky rad, kamaradka jeste vic :-D
<a> Cf to je pako ten Jaro
<b> čo zas spravil?
<a> Včera sme sa ožrali ako prasce a dnes rano mu píšem či nepojdeme lyžovať, tak sme sa dohodli ze o 13:00 sa stretneme na zastavke. Samozrejme meškal 20 minut a ked prišiel tak som sa ho opytal že kde ma lyže... a ten kkt vytiahol z vrecka lyžičky a presviečal ma že som mu pisal že sa pojdeme lyžičkovať :D
Komentář: ked niekto často chlasta stava sa z neho dement...
<a> já dokonce se za tučňákama chodim dívat do zoo :-)
<b> hmmm to je chytré... to já se na dikobrazy dívám jenom na internetu
Komentář: Linux vs. Tokio Hotel
<a> tak co jak dopadls?
<b> do písku...
Komentář: závody ve skoku do dálky
<a> Budeš zvracet?
<b> Blázníš? já nezvracel ani nepamatuju..
<a> Cože, tak dlouho?...
<b> Né, to né. Ale kdyby mi to <c> neřekl, tak ani nevim, že to naposled bylo včera.
Komentář: aneb party hard.. D:
<Ona> Měla bych na Tebe ještě jeden dotaz....čistě z profesionalně-pracovního hlediska....vzhledem k mému budoucímu zaměstnání bych ráda věděla. Jaké rozměry má již zmiňovaná kláda?....Pokud to tedy není přísně tajné...
<On> Již dosti bylo zvědavosti, zanechme lhaní, zanechme zlosti, mé kalhoty skrývají překvapení. Doufám prozradit mohu, že nadměrné to není, snad nenaruším denní dění, když otázku ponechám tvému snění, nebo problém k vyřešení. Nemusíš se obávat tělesného poškození, či snad jemné práce s pinzetou. Ale jinak stojí úkol (úkol?!) před tebou PS: Vážně si myslíš, že je toto vhodné řešit po netu?