Nejlepší hlášky
<a> víš co je lepší než sex s mužem?
<b> ne
<a> sex se ženou :-D... a víš co je lepší než se ženou?
<b> :-D, nevím
<a> sex s dvěma ženama :-D a na konec, víš co je lepší než sex s dvěma ženama? :-D
<b> že by sex s třema ženama? :-D
<a> NE! :-D onanie :-D a jelikož já chci od mala vždy to nejlepší, tak ani nyní nebudu měnit zvyky :-D
<b> víš co se říká :-D... rukou si to uděláš, rychlejší to máš :-D
<b> btw: to tě ta tvoje nechala?
<a> ne, ale je na horách :-(... já jdu... zejtra caf...
<b> zduř :-D
<A> Snáď žiadny Čiech nemá rád Slovákov...
<B> Není pravda... já mám rád Slováky (a Slovenky :P)
<C> slovenky mají krásný hlas :D
<D> zase nemôžeš všetky hádzať na jednu kopu, poznám dosť fajnových čechov
<E> A Slováci přímo milují Čechy, co? :D
<A> Dobre, ale takých 30% čechov sú zasraný extrémisti
<F> Podle čeho soudíš?
<A> Stačí vám len zo srandy niečo povedať a hneď sa môžete zblázniť a začnete nás urážať (pozri hokej)
<F> Boha tak hokej... tam ta rivalita patří, ne? :D :)
<E> Však u vás je to podobné, to není o národnosti ale o lidech přece
<A> Nepoznám snáď žiadneho Čecha čo nie je rasista a do Slovákov sa seriete stále
<E> A kolik jich znáš? :D Je prostě blbost podle mě soudit národ jako celek, všude se najdou debilové :) navíc, kdyby ti někdo řekl, že Jánošík byl maďarský žid, taky se budeš chovat jako extrémista :D
<A> Bože :D
-!- <a> has joined černý a brutální humor
<a> Přijďte si zahrát eragonovské RPG, které se odehrává dlouho před pádem dračích jezdců... Vraťte se do této minulosti spolu s námi - společnými silami můžeme zvrátit osud země Alagaësia! http://****.net/ Tahle hra je textová, stačí jen umět psát. Jen se zaregistrujete, vymyslíte si postavu a pak za ní píšete, co dělá, co říká nebo co si myslí...
<b> Mass Thurbant právě vyhonil ptáka svému drakovi Masťovi. Mohutným proudem Masťova semene zaplavil celou Alagaesii, zmasakroval ostatní dračí jezdce, nastolil tyranii a tvrdou rukou vládnul zemi po dalších tisíc let, během nichž zprznil všechny alagaeské holčičky a chlapečky.
<b> Game over, čuráci.
<b> Může být?
<a> piatok je ako nepravdepodobnostny pohon
<a> nikdy nevies kde skoncis a ako budes vyzerat...
<a> nechcete někdo atlas hub? :D
<b> svoji hubu tam nejspíš nenajdu,takže asi ani ne.. :D
<a> dneska je mdž... snad nedostanu kytku nebo tak neco :X
<b> Dostala si kramy, takze uz nedostanes nic.
Komentář: nj jeden dárek musí stačit
<a> Nechoď za tim bílym světlem!
<b> Ok, zatáhnu žaluzie.
Komentář: Tvrdé pařmenství...
<dawe> Docela ale dlouhý boot <Kapo>, na to, že jsi člověk
<slawe> Máš vidět mě po ránu, než nabootuju, tak to trvá
<kapa> No jo, ráno vypadáš jak Vista, večer jak Linux
Komentář: seminář programování
<a> Tak jsem měl zase takovou veselou příhodu.
<b> zase si stopoval??
<a> jj no a zastavila mi takova starší paní v malinkym autíčku, tak jsem pozdravil posadil se 2x se třísknul o ten strop a vyjeli jsme přímo do mlhy hustý jak mlíko. No a samozřejmě pani jela ukázněně 30 a netvářila se, že se chystá zrychlovat. Tak povidam: mohla byste prosim jet rychlejc ja du pozdě... A pani se na mě podivá a říká: Pormiň já pojedu pomalejc já jsem šeroslepá.
Komentář: Co člověk nevidí to srdce nebolí...