Nejlepší hlášky

<a> víš co je lepší než sex s mužem?
<b> ne
<a> sex se ženou :-D... a víš co je lepší než se ženou?
<b> :-D, nevím
<a> sex s dvěma ženama :-D a na konec, víš co je lepší než sex s dvěma ženama? :-D
<b> že by sex s třema ženama? :-D
<a> NE! :-D onanie :-D a jelikož já chci od mala vždy to nejlepší, tak ani nyní nebudu měnit zvyky :-D
<b> víš co se říká :-D... rukou si to uděláš, rychlejší to máš :-D
<b> btw: to tě ta tvoje nechala?
<a> ne, ale je na horách :-(... já jdu... zejtra caf...
<b> zduř :-D

<a> už nepiju
<b> jak jsi to dokázal?
<a> neni příležitost

<A> Snáď žiadny Čiech nemá rád Slovákov...
<B> Není pravda... já mám rád Slováky (a Slovenky :P)
<C> slovenky mají krásný hlas :D
<D> zase nemôžeš všetky hádzať na jednu kopu, poznám dosť fajnových čechov
<E> A Slováci přímo milují Čechy, co? :D
<A> Dobre, ale takých 30% čechov sú zasraný extrémisti
<F> Podle čeho soudíš?
<A> Stačí vám len zo srandy niečo povedať a hneď sa môžete zblázniť a začnete nás urážať (pozri hokej)
<F> Boha tak hokej... tam ta rivalita patří, ne? :D :)
<E> Však u vás je to podobné, to není o národnosti ale o lidech přece
<A> Nepoznám snáď žiadneho Čecha čo nie je rasista a do Slovákov sa seriete stále
<E> A kolik jich znáš? :D Je prostě blbost podle mě soudit národ jako celek, všude se najdou debilové :) navíc, kdyby ti někdo řekl, že Jánošík byl maďarský žid, taky se budeš chovat jako extrémista :D
<A> Bože :D

-!- <a> has joined černý a brutální humor
<a> Přijďte si zahrát eragonovské RPG, které se odehrává dlouho před pádem dračích jezdců... Vraťte se do této minulosti spolu s námi - společnými silami můžeme zvrátit osud země Alagaësia! http://****.net/ Tahle hra je textová, stačí jen umět psát. Jen se zaregistrujete, vymyslíte si postavu a pak za ní píšete, co dělá, co říká nebo co si myslí...
<b> Mass Thurbant právě vyhonil ptáka svému drakovi Masťovi. Mohutným proudem Masťova semene zaplavil celou Alagaesii, zmasakroval ostatní dračí jezdce, nastolil tyranii a tvrdou rukou vládnul zemi po dalších tisíc let, během nichž zprznil všechny alagaeské holčičky a chlapečky.
<b> Game over, čuráci.
<b> Může být?

<a> piatok je ako nepravdepodobnostny pohon
<a> nikdy nevies kde skoncis a ako budes vyzerat...

<a> nechcete někdo atlas hub? :D
<b> svoji hubu tam nejspíš nenajdu,takže asi ani ne.. :D

<a> dneska je mdž... snad nedostanu kytku nebo tak neco :X
<b> Dostala si kramy, takze uz nedostanes nic.

Komentář: nj jeden dárek musí stačit

<a> Nechoď za tim bílym světlem!
<b> Ok, zatáhnu žaluzie.

Komentář: Tvrdé pařmenství...

<dawe> Docela ale dlouhý boot <Kapo>, na to, že jsi člověk
<slawe> Máš vidět mě po ránu, než nabootuju, tak to trvá
<kapa> No jo, ráno vypadáš jak Vista, večer jak Linux

Komentář: seminář programování

<a> Tak jsem měl zase takovou veselou příhodu.
<b> zase si stopoval??
<a> jj no a zastavila mi takova starší paní v malinkym autíčku, tak jsem pozdravil posadil se 2x se třísknul o ten strop a vyjeli jsme přímo do mlhy hustý jak mlíko. No a samozřejmě pani jela ukázněně 30 a netvářila se, že se chystá zrychlovat. Tak povidam: mohla byste prosim jet rychlejc ja du pozdě... A pani se na mě podivá a říká: Pormiň já pojedu pomalejc já jsem šeroslepá.

Komentář: Co člověk nevidí to srdce nebolí...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.