Nejlepší hlášky

<a> taky u vás sněží?
<b> ne
<a> u nás taky ne

<a> někteří lidé nejsou ani β-male, natož pak α-male
<a> jsou to spíš... φ-male

<a> Ahoj <b>, já jsem na tom počítači klikla ještě na jednu ikonu, bylo tam napsaný aktivovat firefox a zatím to jde, tak uvidím jestli to nevybuchne. Pa pa a měj se hezky

Komentář: e-mail od babičky

<a> Jak je? :)
<b> Skvěle, na dvorku mi leží jakási neidentifikovatelná mrtvola(tipuju to na králíka nebo ovčí hlavu)....já toho psa zabiju! gr
<a> že se s tebou nerozdělil sviňa :D
<b> Jasný, vylezu ven, že si půjdu do domečku(prostě do dílny) pro hadru, podívám se ven, vidím zdechlinu, nazvu Alíka zasraným prasetem(jak kruté) a s obsahem žaludku v půli cestě zpět zalízám zpátky bez hadry, představa že bych to měla pojídat mě zabíjí...:D jo a mamka už to identifikovala, trefila jsem to, je to ovčí hlava...fakt bomba :!
<b> Když nad tím tak přemýšlím, myslíš že by se to dalo prodat?...

<a> omfg!!! neni nic lepsiho nez si polozit mobil na zapnute kombo!
<b> hehe mobil - 300EUR, kombo - 200EUR, hluchy muzikant - na nezaplatenie :D

<ona> nemuzem spolu nic mít, jsi prece pribuzenej
<ona> *pribuznej

<> tak ve 12 mozna u tebe
<Mermeoth> okno
<> dobra, sem hloupej a potrebuju vysvetlil smysl okno v tomto rozhovoru:OD
<Mermeoth> ok no
<> ....xD

Komentář: wtf? komu by to doslo?:OD

<a> Částečně chápu, když mi někdo nutí hudbu, která se mu líbí a mně ne. Ale aby mi matka nutila "hudbu" (Xindl X), která se nelíbí ani jí, ani mně, to se mi vážně ještě nestalo!

<a> Co si daji rusáci k večeři?? Vokoun to určitě nebude ! :D

Komentář: Po výhře Mistrovství světa v hokeji 2010

<a> Mrkni na tohle video http://www.youtu*********
<a> A pusť si to v HD, ať z toho nemáš Minecraft..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.