Nejlepší hlášky
<a> zajímalo by mě co je horší... jestli ve 12-cti říkat že seš stanista, nebo chodit s hadrama od DC a říkat že ses metalista
<a> jenze na me neco leze vis?
<b> a co pak na tebe leze???
<a> neco hodne velkyho
<b> chripka??? nebo nejaka jina nemoc?
<b> uz to mam
<a> nn nemoc to neni
<b> zapal plic
<a> nn
<b> tak to bude nejaky jinej zapal
<a> jj
<b> teda ja bych se mel dat na doktorat a chces s tim nejak pomoct?
<a> jestli chces
<b> a ty chces???
<a> jj pokud se to nebere jako podvod
<b> tak zacni
<a> a jaka taktita
<b> jsi rikala minule ze jsi zkusenejsi tak nejakou peknou taktiku vymysli
<a> ja nejsem zkusena... me napada jen pribeh
<a> tak vypravej
<a> ale ty to nechnapes ja myslela ze to budem skladat spolu vis
<b> oki
<a> a kde se to bude odehravat a zname se nebo ne?
<b> hej jo to az tak jo tak se nezname a ty vymysli kde jsme...
<a> u bazenu?
<b> oki...
<a> ok
<b> a mas tam jen plavky...
<a> tak hajam u bazenu ve dvoudilnych plavkach a opaluju se
<b> a ja prijdu cornu ti penezenku a utecu :-D
<a> blbecku
Komentář: a bylo po srande :)
<a> heh... kolik už si udělal patchů?
<b> musim pre instalovat i zakladni hru ty mas evropskou versi ja anglickou
<a> :D :D voe anglie je v evropě...
<B> (22:09:54 30/05/2012) Ne.. Kurva to je omezeno hodinama na den hrani do pice
<B> (22:10:02 30/05/2012) ?
<A> (22:10:12 30/05/2012) ano je
<A> (22:10:20 30/05/2012) za den muzes hrat pouze 24 hodin
Komentář: Diablo III
<a> Co se tam toci za pivo? :D
<b> rad ost a kof
<c> Co to je za pivo kof? :D
<b> Jsi ženská takže je to zbytečné odpovídat
<c> Ženská, ale mám takový dojem, že kof není pivo.
<b> na to že si prolezlá Estrogenem ti to docela pálí. Kdyby si v sobě měla více testosteronu tak víš že je to kofola s rumem
<c> Kdyby si měl v sobě více estrogenu věděl bys, že kofola s rumem stále není pivo. :D
Komentář: estrogen proti testosteronu :-)
<a> Hm.... zjistil , že mu chceš koupit to tričko....co ted' ?
<b> Kup mu něco , z čeho se posere !!
<c> ....projímadlo? :D
Komentář: Z toho se opravdu posere! :D
<raduška> Pomooc! blbne mi chrome a nevím co s tím
<m3rk> Reinstal :))
<raduška> Nevím co to je
<eazer> Tak už víme kde je problém :D :D
Komentář: Holka mno :D
<a> ako sa vola ta pesnicka od jarreho, kde je melodia cca takto:
<a> tam tam tam tam tatata?
<b> popcorn?
<b> nie to je : tu tu tu tu tudu tu
<b> oxygene?
<a> bingo popcorn!
<b> tak to si pekne nahovno zaspieval
<a> ahoj, říkal Vám dnes něco o té seminární práci? Třeba rozsah? Nebo do kdy to máme mít?
<b> Hojda :) Jj říkal. Má to být na 10 000 stránek (+- 5 znaků) a do zkouškového.
<a> Cože???
Komentář: stane se