Nejlepší hlášky
<a> Ja chcipnem :DDDD
<a> som si napisala, ze som teda vo vztahu s tebou... a vypisalo, ze mi to musis potvrdit... Tak ok... tak som kukla na mail, kde mi prisla tvoja ziadost na vztah... tak som potvrdila... a vratila sa na svoj profil... klikla ulozit zmeny... a vypisalo mi to, ze mam smolu, ze ty uz vztah mas X-D
<b> Zajímavé. Smažem oba svý vztahy a začnem znovu, ju?
<a> nene... uz mi to tam vyhodilo automaticky...
<b> Ajo, už máme vztah?
Komentář: Facebook rulez :D
<a> :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
<a> ja sa nudiiim
<b> Tak sa choď nudiť ďalej a neotravuj s tým normálnych ľudí.
<a> <c> dneska pri chemii docela valel
<a> Ucitelka mu tam dala vzorecek CaOH2 + H2SO4 a zeptala se co je to za reakci
<a> Kdyz ji rek, ze neutralizace, zeptala se, jak na to prisel a on jenom: "Za ty roky uz vidis jenom: blondyna, bruneta..."
<a> Sem myslel ze me vomejou :-D
<a> Ale nejvic to stejne vymetla ucitelka kdyz prohlasila: "Tak si priste doufam vezmes zelenou pilulku a naucis se to tak, abys tomu rozumnel" :-D
<a> hele co sem našel - "Nevěstince budoucnosti budou nabízet robotické prostitutky bez pohlavních nemocí"
<b> to uz si ho rovnou můžu strčit do vysavače a mam to taky bez pohlavních nemocí...
<ona> Tak mi řekni, v čem jste vy kluci lepší než holky... My musíme celej život běhat v kuchyni, snášet porodní bolesti... Máme to těžší.. Tak kdo je lepší? :-P
<on> No my zas umime curat ve stoje :D
Komentář: ženy vs muži.. věčné téma
<wegas> moment, se kouknu, esi to nahodou nedistriubujou (kurva, to je slovo) po netu virtualne
<KouDy> stejne to slovo mas blbe :)
<a> ok... a mam si jeste neco stahnout kdyz uz sme u toho?
<b> ponožky, a zavaž si je kolem nosu, ať si pamatuješ že service packy a ostatní aktualizace se stahujou jako první po nainstalování systému a ne až po pěti letech když ti nic nejede :-P
Komentář: <a> měl XP SP1 a marně hledal kde je chyba...
<a> Začínám zjišťovat že jsme ten noťas opravdu vybrali dobře.
<a> Jako takový vychytavky... třeba na krajích touchpadu roluješ okna...
Komentář: Kamarádův první NTB, holt každej jednou začínal :)
11:22:33 <a> vyplníte mi prosim vas kratky dotaznik, potrebujem to do skoly. diky https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
11:28:33 <a> vyplníte mi prosim vas kratky dotaznik, potrebujem to do skoly. diky https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
11:33:33 <a> vyplníte mi prosim vas kratky dotaznik, potrebujem to do skoly. diky https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
11:41:33 <a> nazdielam sem kopu PORNA ak mi vyplnite kratky dotaznik https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
<ona>dneska ráno sem měla asi hodinovej sex a byl naprosto skvělej
<ona>doufám, že se máš taky fajn..jinak příjemnej den v práci
<on>dneska to tady nebude tak hrozný
<on>jinak samozřejmě gratuluju a bráchu pozdravuj