Nejlepší hlášky

<a> Ja chcipnem :DDDD
<a> som si napisala, ze som teda vo vztahu s tebou... a vypisalo, ze mi to musis potvrdit... Tak ok... tak som kukla na mail, kde mi prisla tvoja ziadost na vztah... tak som potvrdila... a vratila sa na svoj profil... klikla ulozit zmeny... a vypisalo mi to, ze mam smolu, ze ty uz vztah mas X-D
<b> Zajímavé. Smažem oba svý vztahy a začnem znovu, ju?
<a> nene... uz mi to tam vyhodilo automaticky...
<b> Ajo, už máme vztah?

Komentář: Facebook rulez :D

<a> :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
<a> ja sa nudiiim
<b> Tak sa choď nudiť ďalej a neotravuj s tým normálnych ľudí.

<a> <c> dneska pri chemii docela valel
<a> Ucitelka mu tam dala vzorecek CaOH2 + H2SO4 a zeptala se co je to za reakci
<a> Kdyz ji rek, ze neutralizace, zeptala se, jak na to prisel a on jenom: "Za ty roky uz vidis jenom: blondyna, bruneta..."
<a> Sem myslel ze me vomejou :-D
<a> Ale nejvic to stejne vymetla ucitelka kdyz prohlasila: "Tak si priste doufam vezmes zelenou pilulku a naucis se to tak, abys tomu rozumnel" :-D

<a> hele co sem našel - "Nevěstince budoucnosti budou nabízet robotické prostitutky bez pohlavních nemocí"
<b> to uz si ho rovnou můžu strčit do vysavače a mam to taky bez pohlavních nemocí...

<ona> Tak mi řekni, v čem jste vy kluci lepší než holky... My musíme celej život běhat v kuchyni, snášet porodní bolesti... Máme to těžší.. Tak kdo je lepší? :-P
<on> No my zas umime curat ve stoje :D

Komentář: ženy vs muži.. věčné téma

<wegas> moment, se kouknu, esi to nahodou nedistriubujou (kurva, to je slovo) po netu virtualne
<KouDy> stejne to slovo mas blbe :)

<a> ok... a mam si jeste neco stahnout kdyz uz sme u toho?
<b> ponožky, a zavaž si je kolem nosu, ať si pamatuješ že service packy a ostatní aktualizace se stahujou jako první po nainstalování systému a ne až po pěti letech když ti nic nejede :-P

Komentář: <a> měl XP SP1 a marně hledal kde je chyba...

<a> Začínám zjišťovat že jsme ten noťas opravdu vybrali dobře.
<a> Jako takový vychytavky... třeba na krajích touchpadu roluješ okna...

Komentář: Kamarádův první NTB, holt každej jednou začínal :)

11:22:33 <a> vyplníte mi prosim vas kratky dotaznik, potrebujem to do skoly. diky https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
11:28:33 <a> vyplníte mi prosim vas kratky dotaznik, potrebujem to do skoly. diky https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
11:33:33 <a> vyplníte mi prosim vas kratky dotaznik, potrebujem to do skoly. diky https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch
11:41:33 <a> nazdielam sem kopu PORNA ak mi vyplnite kratky dotaznik https://docs.google.com/forms/d/fdhgfhcch

<ona>chceš naštvat?
<ona>dneska ráno sem měla asi hodinovej sex a byl naprosto skvělej
<ona>doufám, že se máš taky fajn..jinak příjemnej den v práci
<on>dneska to tady nebude tak hrozný
<on>jinak samozřejmě gratuluju a bráchu pozdravuj

 

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.