Nejlepší hlášky

<a> Dnes ráno jsem konečně našel to ztracené mléko. Tak jsem si jej vítězoslavně nalil do kávy.
<a> A teď mě šíleně bolí břicho.
<b> hm...
<a> Vypadá to na zácpu
<b> No shit!
<a> So fucking right...

<a> tak se teda sejdeme u billy zlato, ju? :-*
<b> ok, koupíme nějaký chipsy k fotbalu
<b> hele, když tě tam nechám stát na parkovišti, musim ti kupovat lístek? :-P
<a> :-D ne! přece nejsem auto!
<b> to ne, ale žereš stejně...

<darKane> hm
<darKane> me z te fotky az spadl steam?
<kp> j
<kp> je tak pěkná že ?
<darKane> pravdepodobne, kdyz ji zachytil antivir

<boogey> Kua, jak jsem náhodně mazal ty systémové soubory...
<user360> na Linuxu by ti to nedovolilo smazat ;)
<boogey> Jsem asi něco pohnojil... Spodní lišta nabíhá 30 sekund a Opera o deset víc, než obvykle.
<user360> lol.
<boogey> Takže je čas na odtučňovací kůru... Buď defragmentace, formát disku, anebo vypnu Windows blinds...
<user360> eh... :D
<boogey> ...ale třetí možnost je až zcela poslední a dosti brutální řešení.

Komentář: DOS na něj...

<kure> kouření může zabíjet! takže to neřikejte mojemu fotrovi :)

Komentář: ministerstvo zdravotnictví varuje xD

<Nikolka> sledujes tudorovce?
<honzin> ne
<Nikolka> cos chtel napsat?
<honzin> ja sem jen tak jebal z nudy do klavesnice
<Nikolka> obavam se o tovoje zdravi

<a> umis lyzovat?
<b> ne neumim
<a> Kecas?
<a> Aspon s pluhem ne?
<b> ty vole ani na pc :-D
<a> V tom pripade musis jet... Nechci tam vypadat jako nejvetsi drevo az mi to nepujde...
<b> mno ty jsi dobrej :-D
<b> si zlomim obe 3 lyze vsechny nohy i ruce :-D
<a> 3 lyze? To si jako das malou lyzicku i na "nej"?
<b> woe to mel byt vtip
<b> na nej bych potreboval snowboard

Komentář: Jeho sebevedomi chci mit...

<on> Ahoj, hele přišla ti ode mě dneska ta zpráva?
<on> Haló, jsi tu?
<on> Já jen jestli jsi ji nečetla nebo ji jen ignorovala...
<on> ?
<on> Aha, tak čau... :(

Komentář: asi ignorovala :)

<ona> když vyskočím z okna s víškou 2 metry něco, umřu?
<on> když spadneš na hlavu tak jo
<on> proč?
<ona> chci utýct od našich, tady platí heslo "pro dobrotu na žebrotu" a mě už to s**e
<on> z toho si nic nedělej já mám někdy stejnej pocit
<ona> a jak visoko máš okno?

Komentář: co dodat no :-D

<Artyz> Cus jak je?
<pahyl> ty vole venku je zima
<Artyz> a jinak v pohode???
<pahyl> J, jdu zavřít okno

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.