Nejlepší hlášky
<a> Dnes ráno jsem konečně našel to ztracené mléko. Tak jsem si jej vítězoslavně nalil do kávy.
<a> A teď mě šíleně bolí břicho.
<b> hm...
<a> Vypadá to na zácpu
<b> No shit!
<a> So fucking right...
<a> tak se teda sejdeme u billy zlato, ju? :-*
<b> ok, koupíme nějaký chipsy k fotbalu
<b> hele, když tě tam nechám stát na parkovišti, musim ti kupovat lístek? :-P
<a> :-D ne! přece nejsem auto!
<b> to ne, ale žereš stejně...
<darKane> hm
<darKane> me z te fotky az spadl steam?
<kp> j
<kp> je tak pěkná že ?
<darKane> pravdepodobne, kdyz ji zachytil antivir
<boogey> Kua, jak jsem náhodně mazal ty systémové soubory...
<user360> na Linuxu by ti to nedovolilo smazat ;)
<boogey> Jsem asi něco pohnojil... Spodní lišta nabíhá 30 sekund a Opera o deset víc, než obvykle.
<user360> lol.
<boogey> Takže je čas na odtučňovací kůru... Buď defragmentace, formát disku, anebo vypnu Windows blinds...
<user360> eh... :D
<boogey> ...ale třetí možnost je až zcela poslední a dosti brutální řešení.
Komentář: DOS na něj...
<kure> kouření může zabíjet! takže to neřikejte mojemu fotrovi :)
Komentář: ministerstvo zdravotnictví varuje xD
<Nikolka> sledujes tudorovce?
<honzin> ne
<Nikolka> cos chtel napsat?
<honzin> ja sem jen tak jebal z nudy do klavesnice
<Nikolka> obavam se o tovoje zdravi
<a> umis lyzovat?
<b> ne neumim
<a> Kecas?
<a> Aspon s pluhem ne?
<b> ty vole ani na pc :-D
<a> V tom pripade musis jet... Nechci tam vypadat jako nejvetsi drevo az mi to nepujde...
<b> mno ty jsi dobrej :-D
<b> si zlomim obe 3 lyze vsechny nohy i ruce :-D
<a> 3 lyze? To si jako das malou lyzicku i na "nej"?
<b> woe to mel byt vtip
<b> na nej bych potreboval snowboard
Komentář: Jeho sebevedomi chci mit...
<on> Ahoj, hele přišla ti ode mě dneska ta zpráva?
<on> Haló, jsi tu?
<on> Já jen jestli jsi ji nečetla nebo ji jen ignorovala...
<on> ?
<on> Aha, tak čau... :(
Komentář: asi ignorovala :)
<ona> když vyskočím z okna s víškou 2 metry něco, umřu?
<on> když spadneš na hlavu tak jo
<on> proč?
<ona> chci utýct od našich, tady platí heslo "pro dobrotu na žebrotu" a mě už to s**e
<on> z toho si nic nedělej já mám někdy stejnej pocit
<ona> a jak visoko máš okno?
Komentář: co dodat no :-D
<Artyz> Cus jak je?
<pahyl> ty vole venku je zima
<Artyz> a jinak v pohode???
<pahyl> J, jdu zavřít okno