Nejlepší hlášky

<a> Když špatně narvu do patice procesor, shoří deska nebo procesor?
...
<a> Ale to by aspoň při startu psalo třeba no procesor nebo tak něco ne?

<Durin> tady asi kdyz napisu reklamu (jako ze webovou stranku), tak dostanu ban, ze?
<hotspot> Durin: Ne, pujdes do pekla kde prozijes staleti analni sodomie
<Durin> www.***.cz - Share System! Stahovani bez omezeni rychlosti! Plne free! Uz zadny rapidshare, zkuste ***.cz Share System
-!- Durin was kicked by hotspot [sodomize!]

Komentář: #lamer.cz@irc.lamer.cz

<a> hele napiš mi nějakej romantickej doják ? :D:D
<b> jakej?:)
<b> milačku...miluju tě jako nikdy nikoho...jsi pro me vším..a děkuju ti ze jsi!
<a> co to na mě zkoušíš ? :D:D
<b> ty si chtela romantiku ne?:D
<a> ty seš pako :D:D:D:D:D
<a> já myslela film :D:D

Komentář: romantika... :D

<a> dneska uz nemuzu jit hrat, je tu mlada a uz tak jsem ji nastval
<b> jakto?
<a> neprisel jsem pro ni na bus a kdyz dorazila, tak me nacapala, jak lezim ve slipech a parim s kamosem Left 4 Dead 2 :-)

Komentář: Xbox forever :-)

<a> To si takhle dělám srandu z chodců, co jim stavim a loudaj se
<a> To jim zastavim a když jsou tak v půlce přechodu, vymáčknu spojku nebo zařadim neutral a dupnu na plyn. Motor začně řvát a oni jak zrychlí...

<a> hledají se schopné ženy na příjemný večer v luxusní chatě...zn.zábava zaručena ;)
<b> co to znamená "schopná žena"? Uklidí, uvaří a nebude u toho moc kecat?
<c> Kecat může, ale musí vědět kdy si to může dovolit...
<b> no obávám se, že to nakonec bude párty na téma "potlačovaná homosexualita"

<A> já pořád sedím pod oknem
<B> co? dyt máš vyvrtlý kotník
<A> ano a proto logický pořád sedím!
<B> kde je kurva sanitka když ju člověk potřebuje?!
<A> ty si volala sanitku?!!
<A> nesnáším doktory!
<B> nevolala
<B> čekám až nějaká projede kolem, nemam kredit
<A> já tě vážně nesnáším...

<ona> ...tak pockaj do pojdeme spolu
<ja> do? zapni si Num Lock :P
<ona> DO SORRY..!
<ja> nie Caps Lock ježíš mária :/

Komentář: ked si niekto pomilí Num a Cups...

<a> zejtra chodí čert
<b> jojo, bojíš se?
<a> jo, ale byla jsem hodná
<b> asi jsi nebyla, když se bojíš..
<a> bojim a moc ...
<a> řekneš čertovi, že jsem byla hodná?
<b> NE..!
<a> :-O :(
<b> protože jsi mi za celý rok vůbec nedala ...

<a> ja mam drahyho asuse
<a> s nejakou technologii afterburner
<b> jako ze to bude fungovat i po vyhoreni?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.