Nejlepší hlášky

<a> cau, snazil som sa urobit tu normalizaciu ale vsetky entity uz mame v podstate navrhnute tak, ze su normalizovane. Ty si prisiel na nejaku ktoru by bolo treba rozhodit?
<b> ja som prisiel z party...
<a> Tak nic...

Komentář: Tak to je, ked su priority rozne... :D

<NedKoll> Kamarad ma e-shop a pri zadavani cen se spletl a nekdo si to zbozi objednal, myslis ze je sance se z toho vykourit?
<NedKoll> vykourit?
<NedKoll> vykroutit?
<leli> :D:D:D:D

<a> Hele myslíš že je opera dobrá?
<b> tvl nvm... takovy kraviny jako opera fakt neposloucham :-D
<a> vole... já myslim internetovej prohlížeš...
<b> aha :-D
<a> LOL :-D

<a> čau vis jak sem ti řikal že mám tu anginu?
<b> no?
<a> no tak mamka mi koupila fantu a ja ji potřepaval a ona na mě co stim fut dělam... a ja na ni že to protřepávám kvůli bublinák a ona na me že kdys to mam zavřeny tak mi tam ty bublinky zustanou... Tak sem to otevřel :D
<b> :-DDD

Komentář: Otevřít a protřepat ne promíchat :D

<a> posloucham rammsteiny, to je heavy metal
<a> trosku do deathu...

Komentář: Ten se vyzna :)

<neubik> hey kamos perlil :D
<circle> copak?
<neubik> no, my kdyz sme v informatice tak hrajeme Unrealm jestli znas... takova 3D strilecka
<circle> no
<neubik> sme dneska meli vytvarku a potrebovali sme ctvrtku... a kamos misto aby se zeptal "mas ctvrtku?" tak na nej zarval "elote, mas vlajku?"

Komentář: Unrealm-capture the flag deformace

<youdy> zdarec!
<youdy> sry, že jsem ti nasypal před rande to chilli do polívky
<youdy> budeme kamarádi?
<youdy> mimochodem, jak to rande?
<destroyer> viz tvůj třetí řádek

Komentář: ding, friendzone level up!

<A> nemáte někdo instalaci Inventoru 2012 na 34bit? samozřejmě s krakenem

<a> Stejně, nejlepší dárek jsem dostal od bývalé tchýně :-D
<b> Snad ne proto, že je bývalá?

<+Zender> Ahoj mib_h1ldmf. Vitej na kanalu #lamer.cz. Zmen si prosim svou prezdivku odeslanim prikazu /nick tvojenovaprezdivka. Dekujeme. :)
* mib_h1ldmf is now known as tvojenovaprezdivka
<grysom> xD
<Hobbit> ROFL
<grysom> zabijak :D
<Hobbit> tak to jde rovnou na lamera :)

Komentář: Tak bylo to lepší no.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.