Nejlepší hlášky
<a> cau, snazil som sa urobit tu normalizaciu ale vsetky entity uz mame v podstate navrhnute tak, ze su normalizovane. Ty si prisiel na nejaku ktoru by bolo treba rozhodit?
<b> ja som prisiel z party...
<a> Tak nic...
Komentář: Tak to je, ked su priority rozne... :D
<NedKoll> Kamarad ma e-shop a pri zadavani cen se spletl a nekdo si to zbozi objednal, myslis ze je sance se z toho vykourit?
<NedKoll> vykourit?
<NedKoll> vykroutit?
<leli> :D:D:D:D
<a> Hele myslíš že je opera dobrá?
<b> tvl nvm... takovy kraviny jako opera fakt neposloucham :-D
<a> vole... já myslim internetovej prohlížeš...
<b> aha :-D
<a> LOL :-D
<a> čau vis jak sem ti řikal že mám tu anginu?
<b> no?
<a> no tak mamka mi koupila fantu a ja ji potřepaval a ona na mě co stim fut dělam... a ja na ni že to protřepávám kvůli bublinák a ona na me že kdys to mam zavřeny tak mi tam ty bublinky zustanou... Tak sem to otevřel :D
<b> :-DDD
Komentář: Otevřít a protřepat ne promíchat :D
<a> posloucham rammsteiny, to je heavy metal
<a> trosku do deathu...
Komentář: Ten se vyzna :)
<neubik> hey kamos perlil :D
<circle> copak?
<neubik> no, my kdyz sme v informatice tak hrajeme Unrealm jestli znas... takova 3D strilecka
<circle> no
<neubik> sme dneska meli vytvarku a potrebovali sme ctvrtku... a kamos misto aby se zeptal "mas ctvrtku?" tak na nej zarval "elote, mas vlajku?"
Komentář: Unrealm-capture the flag deformace
<youdy> zdarec!
<youdy> sry, že jsem ti nasypal před rande to chilli do polívky
<youdy> budeme kamarádi?
<youdy> mimochodem, jak to rande?
<destroyer> viz tvůj třetí řádek
Komentář: ding, friendzone level up!
<A> nemáte někdo instalaci Inventoru 2012 na 34bit? samozřejmě s krakenem
<a> Stejně, nejlepší dárek jsem dostal od bývalé tchýně :-D
<b> Snad ne proto, že je bývalá?
<+Zender> Ahoj mib_h1ldmf. Vitej na kanalu #lamer.cz. Zmen si prosim svou prezdivku odeslanim prikazu /nick tvojenovaprezdivka. Dekujeme. :)
* mib_h1ldmf is now known as tvojenovaprezdivka
<grysom> xD
<Hobbit> ROFL
<grysom> zabijak :D
<Hobbit> tak to jde rovnou na lamera :)
Komentář: Tak bylo to lepší no.