Nejlepší hlášky
<a> Hej kamo vymyslel jsem dobry riff jak cyp
<b> já taky, jmenuje se "jdu spát" a zní asi takhle ..
-!- b has quit
Komentář: riff = krátký úryvek písně na kytaru ..
<a> je aspoň hezka ?
<a> jaky ma prsa ?
<a> tam poznaš rozum :D
<b> ja bych rozum vysuzoval spis z toho studia na vejsce, ale taky možnost
<a> ježiš v denšni době studuje každej blb..
Komentář: <b> je hrdým majitelem výučního listu
<PK> Právě jsem 56 hodin v práci začíná mi neuvěřitelně hrabat, ještě že jedu za 4 hodky domu :) Přemejlšilm jestli nezačnu brát nějaký tbaletky :)
<MMF> a jak budes brat baletky? MAximalne na stopa :-)
<PK> Jsem se uklik myslel jsem tabletky :)
<MMF> ty baletky znely lip :-D
<PK> v týhle chvíli je mi to jedno když budou baletky beru když tabletky tak taky a nejlepší by byla asi kombinace obou :)
<MMF> Tabletka s obrazkem baletky? No to by asi vyvolalo zajimavej stav :-D
<PK> no to teda :)
<MMF> lol, by jsi lital po celym patre po spickach jako tazmanskej cert :-D
<PK> ty si fakt vůl :)
Komentář: no comment
<ex> ahoj
<já> ahoj :)
<ex> jak se máš ?
<já> fajn :)
<ex> co děláš ?
<já> chystám večeři, slíbil jsem že dnes uvařím já
<ex> a jako komu ???
<já> kamarádce, bydlí u mě
<ex> a to spíte v naší posteli spolu ???
<já> ne ona spí v MOJÍ posteli a já na gauči
<ex> a máte spolu něco ?
<já> ne je to kamarádka která momentálně nemá kde bejt, nic víc
<ex> a fakt s ní nic nemáš ?
<já> je to kamarádka
<ex> víš že já tě hrozně miluju
<já> já tě taky miluju a kdybys neodešla mohli jsme tu být spolu jen my:/
<ex> my si nejsme souzeni
<já> když myslíš ? tak já jdu raději na ty kotlety. měj se fajn, ahoj
Komentář: kdyby ty ženský aspoň rámcově věděli co vlastně chtěj :(
<on> co budeš dneska dělat
<ona> malá šla tedka spinkat..a já možná půjdu taky, nebo budu žehlit
<on> tak mi vyžehli to bílé polo tričko
<ona> nevim který myslíš..
<on> je bílé, má límečky, na hrudi malinkatého medvěda, je z timeoutu, pere se na 50 stupňů, je vyrobeno z bavlny, moje oblíbené
<on> a je na něm všechno vidět
<ona> hlavně tvé krásně vypracované bříško
<on> au...
Komentář: To bolelo :-(
<a> To já mámm fakt špatnej počítač, mě to sotva utáhne CS a Metin.
<b> Tak je nepouštěj najednou...
<a> Jo, když mluvíš o upjatém učiteli na vš, já ti musím poslat část jednoho článku, ale jen to nafotit...
<a> Soubory se nepodařilo odeslat
<a> Snad to bude čitelný...
<b> Snad to hlavně dojde. Tys to už stihla i vyfotit?
...
<a> Aha... Tak ono je to rozmazaný... vydrž....
<b> No hlavně to nešlo zas doručit
<a> Já jsem to chtěla poslat mailem, ale koukala jsem, že to je nečitelný.
<b> Aha.....
<a> Jo moment, já mám vlastně scanner...
Komentář: Zlozvyk z vejšky fotit články fotoaparátem
<Roll4Net> CoD?
<Yeahh> no potrebuju nedrive ip
<Roll4Net> **.**.**.**
<Roll4Net> ale jeste nehrajem
<Yeahh> aha proto my to nejde :D
<Bilboslavus> Bol som teraz vyniesť smeti.
<mochy> a?
<Bilboslavus> Vyjdem von pri smetiak, kua kôš som nechal doma. =B
<mochy> tak to už je aj na mňa moc
Komentář: A doktor tvrdil, že ten otras mozgu bude bez následkov.
<respo> vymyslel jsem nový puzzle, rozlámal jsem CD na spoustu malejch dílků a du skládat, takový puzzle pro každého: "Udělej si sám" :-D
<Marine> hh to taky zkusim ale nemam cd ale DVD
<respo> no to máš víc dat a tím pádem i kousků
<Marine> jj :-)
<respo> ale bacha při tom lámání, je to dost nebezpečný, já si rozříz palec
<respo> a dávej bacha na oči
<Marine> aby jsem neco nezratil
<Marine> ty vole jdu na to
<Marine> to je napad xD
<respo> už mám složenej ten střed :-D
<Marine> kolik mas dilku?
<respo> 34 xD
<Marine> jdu na tv a vezmu si sebou DVD
<Marine> zatim
<Marine> az postavm prijdu :-D
Komentář: Puzzle - udělej si sám :-)