Nejlepší hlášky

<a> Hej kamo vymyslel jsem dobry riff jak cyp
<b> já taky, jmenuje se "jdu spát" a zní asi takhle ..
-!- b has quit

Komentář: riff = krátký úryvek písně na kytaru ..

<a> je aspoň hezka ?
<a> jaky ma prsa ?
<a> tam poznaš rozum :D
<b> ja bych rozum vysuzoval spis z toho studia na vejsce, ale taky možnost
<a> ježiš v denšni době studuje každej blb..

Komentář: <b> je hrdým majitelem výučního listu

<PK> Právě jsem 56 hodin v práci začíná mi neuvěřitelně hrabat, ještě že jedu za 4 hodky domu :) Přemejlšilm jestli nezačnu brát nějaký tbaletky :)
<MMF> a jak budes brat baletky? MAximalne na stopa :-)
<PK> Jsem se uklik myslel jsem tabletky :)
<MMF> ty baletky znely lip :-D
<PK> v týhle chvíli je mi to jedno když budou baletky beru když tabletky tak taky a nejlepší by byla asi kombinace obou :)
<MMF> Tabletka s obrazkem baletky? No to by asi vyvolalo zajimavej stav :-D
<PK> no to teda :)
<MMF> lol, by jsi lital po celym patre po spickach jako tazmanskej cert :-D
<PK> ty si fakt vůl :)

Komentář: no comment

<ex> ahoj
<> ahoj :)
<ex> jak se máš ?
<> fajn :)
<ex> co děláš ?
<> chystám večeři, slíbil jsem že dnes uvařím já
<ex> a jako komu ???
<> kamarádce, bydlí u mě
<ex> a to spíte v naší posteli spolu ???
<> ne ona spí v MOJÍ posteli a já na gauči
<ex> a máte spolu něco ?
<> ne je to kamarádka která momentálně nemá kde bejt, nic víc
<ex> a fakt s ní nic nemáš ?
<> je to kamarádka
<ex> víš že já tě hrozně miluju
<> já tě taky miluju a kdybys neodešla mohli jsme tu být spolu jen my:/
<ex> my si nejsme souzeni
<> když myslíš ? tak já jdu raději na ty kotlety. měj se fajn, ahoj

Komentář: kdyby ty ženský aspoň rámcově věděli co vlastně chtěj :(

<on> co budeš dneska dělat
<ona> malá šla tedka spinkat..a já možná půjdu taky, nebo budu žehlit
<on> tak mi vyžehli to bílé polo tričko
<ona> nevim který myslíš..
<on> je bílé, má límečky, na hrudi malinkatého medvěda, je z timeoutu, pere se na 50 stupňů, je vyrobeno z bavlny, moje oblíbené
<on> a je na něm všechno vidět
<ona> hlavně tvé krásně vypracované bříško
<on> au...

Komentář: To bolelo :-(

<a> To já mámm fakt špatnej počítač, mě to sotva utáhne CS a Metin.
<b> Tak je nepouštěj najednou...

<a> Jo, když mluvíš o upjatém učiteli na vš, já ti musím poslat část jednoho článku, ale jen to nafotit...
<a> Soubory se nepodařilo odeslat
<a> Snad to bude čitelný...
<b> Snad to hlavně dojde. Tys to už stihla i vyfotit?
...
<a> Aha... Tak ono je to rozmazaný... vydrž....
<b> No hlavně to nešlo zas doručit
<a> Já jsem to chtěla poslat mailem, ale koukala jsem, že to je nečitelný.
<b> Aha.....
<a> Jo moment, já mám vlastně scanner...

Komentář: Zlozvyk z vejšky fotit články fotoaparátem

<Roll4Net> CoD?
<Yeahh> no potrebuju nedrive ip
<Roll4Net> **.**.**.**
<Roll4Net> ale jeste nehrajem
<Yeahh> aha proto my to nejde :D

<Bilboslavus> Bol som teraz vyniesť smeti.
<mochy> a?
<Bilboslavus> Vyjdem von pri smetiak, kua kôš som nechal doma. =B
<mochy> tak to už je aj na mňa moc

Komentář: A doktor tvrdil, že ten otras mozgu bude bez následkov.

<respo> vymyslel jsem nový puzzle, rozlámal jsem CD na spoustu malejch dílků a du skládat, takový puzzle pro každého: "Udělej si sám" :-D
<Marine> hh to taky zkusim ale nemam cd ale DVD
<respo> no to máš víc dat a tím pádem i kousků
<Marine> jj :-)
<respo> ale bacha při tom lámání, je to dost nebezpečný, já si rozříz palec
<respo> a dávej bacha na oči
<Marine> aby jsem neco nezratil
<Marine> ty vole jdu na to
<Marine> to je napad xD
<respo> už mám složenej ten střed :-D
<Marine> kolik mas dilku?
<respo> 34 xD
<Marine> jdu na tv a vezmu si sebou DVD
<Marine> zatim
<Marine> az postavm prijdu :-D

Komentář: Puzzle - udělej si sám :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.