Nejlepší hlášky
<Dark Echo> brou... zejtra v 6:30 na Inv
<Marthy> uaaaaaaaaaasdlkfjaposdfj)
<Marthy> doprdelecožetokurvainfošajánanizapoměl
Komentář: A to sem chtěl jít brzo spát
<Miki> kosec nejak som dostal chut
<Loreena> na?
<Miki> na lamera
<Loreena> jaaaaaaaaaaj
<Loreena> to je nakazlive
<Miki> mi hovor
<Miki> cely den sa citim nesvoj az kym si nedam...
<Miki> svoju dennu davku lameraaaaa
<Miki> TADAAAAAAAAAAAA
<Miki> jak z reklamy, kua ja osm dobry
<Loreena> jeeeeeeeeeeeeeeeeej
Komentář: jak z reklamy :)
<Wegas> nevis vo nekom, gdo by chcel rozperu prednich tlumicu na Boru/GIV/Octavu?
<Bufu> :D ne
<Wegas> skoda
<Wegas> a nekoho, gdo by se zetra stavil a zachlastal se mno?
<Bufu> nee :D
<Wegas> ty vole, tak to us je krize
Komentář: odpoledne v praci :)
<profor> kolega vypravel, ze kdyz byl jeste za totace za armady, tak jeli do ruska
<admix> profor: to si nejak pletes - za totace jela armada z ruska sem
<a> Prosba na insidery z Ostravska: Jak se prosím pěkně správně vyslovuje jméno Jiřího Ciencialy, nastupujícího ministra průmyslu a obchodu?
<b> Jiří
Komentář: zeptali se, odpověděl jim :D
<a> Čo je prvá vec, ktorá človeka napadne, keď otvorí internátnu chladničku a vidí tam 6 kečupov?
<b> čo tam sakra hľadajú?
<a> Kde su tie zvyšné dve fľašky, ktoré tam boli včera...
Komentář: Praha, Otava
<a> Ty vole neska mě dostal tata. On na mě, že mi koupí do pokoje stůl a židle a já mu říkám na co, když mám postel. A samozřejmě, že hned přece nebude návštěva sedět na posteli. A pak mamka, že prý taky měla v pokoji jenom postel. A on na ni: No a jak to dopadlo... nejdřív na posteli, potom v posteli.
<Dave> udělal sem svůj první DNS reverzní záznam :D
<petr> No vidis, vsechno je jednou poprve :D
<petr> A jaky to bylo? jako prvni sex? :DD
<Dave> docela jo, popravdě
<Dave> nejistý a snažil sem se vydržet :D
Komentář: žádnej admin z nebe nespad
<a> si chrápal oblečenej?
<b> jo :D
<b> jsem byl línej večer :D
<b> a pak jsem myslel i na to že ráno se nebudu muset oblíkat :D
<a> je důležitý myslet dopředu