Nejlepší hlášky
<a> Hele, píše se ve slově síň "ň"?
<b> Jistě, cos myslela? :D
<a> Jakto? Vždyť je tam měkký!
<Luke> A jakej chceš ntb?
<mona222> coo?
<Luke> Notebook...
<mona222> jo ahaa :D určitě červenej
<Luke> OMG... já myslim značku.
<mona222> aha tak promin, já vim že sem blbá :D značku, no asi alza
<Luke> Ach jo.. a výkonnost?
<mona222> no mě stačí aby to mělo hodně paměti
<a> zajtra idem odpovedat z biologie
<b> tak tak... chod do toho kamo!!! das to na 1
<a> jasne ze ano
<a> pride nam na hodinu RIADITELKA na kontrolu... a ona je tiez biologicka :(
<b> a jaj jaaaj... no ale wes aky to bude super pocit ked to seckym ukazes?
<a> jj... zadok im ukazem
<b> presne tak!!! to bude super... to bude inteligentne
<a> a riaditelke este aj predok
<b> no ty kks a zmaturujes na same 1
<a> jj ale na inej skole
<a> mg moje sestra byla na emosraze...
<b> to je ten sraz na kterém se místo chlastání řežou žíly?
<a> presne ten :)
<a> ty ses taky jak trilety decko... to minimalne pulka moji vahy sou svaly
<b> v tekutý formě ne?
Komentář: špekoun :D
<a> kde jsi byla?
<b> abych to shrnula.. pes se našel asi po deseti minutách.. smrděl jak zkažený mlíko, vajíčko a hnůj dohromady.. když jsem ho spatřila, měla jsem tendence se ho zříct.. bohužel se ke mě hnal s velkým nadšením a tak nebyl pochyb o tom, že je to Asta.. Málem jsem se poblila. v tranzu, protože jinak bych to asi nezvládla, odvedla jsem tu hromádku hnoje do koupelny a zavřela do sprchového koutu. Ještě štěstí, že mamka zrovna prala.. V tu samou sekundu totiž koupelna smrděla jak skládka.. Zavřela jsem psa v koupelně a šla se nadechnout.. Vrátila jsem se do koupelny a vlezla za psem do sprcháče, aby neutekl. Zhruba deset minut jsem na to zvíře stříkala vodu, aby se odplavil ten největší hnus. Ucpal se odpad. Ve chvíli, kdy bylo poznat původní barvu chlupů, jsem použila šampon.. No, tekla z toho hnusná břečka.. Pak mě pes ohodil, větčina toho bordelu na mně přilnula. Vykoupala jsem tedy i sebe.. Vysušila psa, který i po vysušení dokázal ohodit celou koupelnu.. Vytřela jsem koupelnu a psa zahnala na místo. Zjistila jsem, že během sprchování se venku spustila průtřž mračen. Venku viselo prádlo, co jsem měla hlídat. Prádlo jsem neuhlídala. Zmoklo.. V té průtrži jsem tedy vyběhla ven sesbírala mokré prádlo, následně je dala sušit. Brácha s jeho tátou přitom seděli u televize, koukali na Denisa a smáli se. Jsem mokrá, smradlavá a nasraná..
Komentář: letní večer...
<a> Nenapadá tě na jaký téma bych měla psát do právních dějin?? Musí to být na deset stránek...jedno téma budu asi mít norimberský proces, ale to další nevím...
<b> Možná bych zkusil reformy veřejné správy a práva z 50. let...Tam je toho docela dost.
<a> No uvidím, něco zajímavějšího tě nenapadá??
<b> Legislativní proces 13. století
<a> 13. stol????
<b> A co jako? Si myslíš, že to už tehdy neměli zmáknutý?Si vyhledej renomovaný článek o legitimitě upálení Mistra Jana Husa,to všechno stojí pouze na právu pocházejícím z 13. století...
<a> Ty jo to by bylo asi moc náročný
<b> Ne,o tom se píše všude,nebo třeba můžeš řešit velkou otázku období Rudolfa II.,ale to už je jen pro fajnšmekry...
<a> Jakou otázku??
<b> Magistr Kelly a geneze právní subjektivity Sirael
<a> Já k tomu taky potřebuju sehnat materiály
<b> k tomu jich je hromada... nejméně 5 publikací v MZK a na právnické fakultě
<a> K Sirael??
<b> No jasně, to je opravdu velká otázka té doby... Jestli má práva jako nasciturus, nebo ne.
<a> Cože, co to je za blbost, proč by měla mít práva jako nasciturus???To je pěkná pi...
<b> Protože není znám přesný okamžik jejího narození, jde o to, zdali takové fluidum se narodilo
<a> Ale nasciturus se ještě nenarodil
<b> A o tom to přeci je, ne? Zdali ta její práva, když ona sama byla vytvářena, má, nebo ne... Kdyby se to nepovedlo, tak zdali by se to mohlo kvalifikovat jako zabití či zanedbání povinné péče atd.
<a> Na to bych neměla. Neznám tehdejší právní úpravu
<b> Elementární právní úprava je v Císařově pekaři
<a> A zabralo by mi to moc času a nevím jestli bych to dala na deset stránek
<a> pred chvilou si to tu nadomnou rozdavali susedia. ocividne mam novych susedov ale podla zvukov usudzujem ze so starou postelou. a ten sused... hrozne kratka vydrz...
<A> Co myslíš, že mi řekne operátor, když tam dneska přijdu a řeknu, že si představuju neomezenej datovej tarif... tak za 200CZK?
<B> A u koho, že seš?
<A> xxx
<B> Aha. Tak to vidim zcela jasně, řeknou ti: "Představuj si dál."