Nejlepší hlášky
<ona> ahoj, hele rada bych te dnes videla
<on> ja tebe taky :-) tak v kolik?
<ona> v sedum na XY ?
<on> dobre, budu se tesit
<on> ahoj, zlato promin dneska mi do toho neco vlezlo :( :* uvidime se zitra
<ona> coze?!
Komentář: spatne okno :D
<a> respektive mel jsem, ale jak jsem formatoval dick tak jsem neusodil ze bych ji mel zalohovat :D
<a> disk*
<b> to de formatovat dick? :D ja vetsinou jen uvolnuju misto :D
-!- <a> has joined #místnost
<b> nazdar!
<a> ahoj, jak se máš?
<b> jde to a ty?
<a> taky dobrý.
<a> jsi kluk nebo holka?
<b> Kluk
<a> a kolik ti je?
<b> proč?
<a> abych věděl jestli jsem pedofil nebo jenom teplej.
<a> Tak co? jak ti dupou králíci? :)
<b> Myxomatoza
Komentář: Ano, i takto se dá vyjádřit depka :)
<a> To mi neuvěříš, co se mi stalo...byl sem na rybách
<b> Nebraly?
<a> Ale to ne, právěže brali, za dvě hodiny mi sebrali všechno kromě auta a manželky :(((
<b> Tak to zabolí dvakrát...
<on> občas si říkám že mě máš jenom do postele
<ona> ne... ještě do sklepa...
<pájule> už jsem ti konečně vybrala dárek k vánocům lásko :)
<láďa> asi bych ti měl taky něco koupit, co?
<pájule> to bys mohl :-D
<láďa> a nestačilo by, kdybych byl hodnej...? O:-)
<pájule> by mi někdy i úplně stačilo...
<láďa> hmmm... já ti radši něco koupim ;)
Komentář: mám vtipného přítele :)
21:13:01 <snake> ahoj neviš o někom kdo by mohl chtit varana nilskýho?
21:13:07 <Hexiiik> Vietnamci ..
<a> to mi připomnělo... jak se jen jmenuje ten přípravek proto plísni na noze, jak je na to furt ta otravná reklama?
<c> savo?
Komentář: cansepor extreme editon :D