Nejlepší hlášky
<a> ...já ti tu tabuli ukradnu a dám do šrotu
<b> já ti ukradnu ty peníze a koupim si tričko
<a> já ti ukradnu prací prášek
<b> já tobě pračku
<a> já ti odpojím vodu
<b> já ti odpojím elektřinu
<a> já ti ukradnu uhlí
<b> jo jasný přijedeš s nakladakem pardon me si nevsimejte ja vam tady ukradnu jenom uhli
<ona> ještě jsem ani nezasedla k televizi a už koukám na skóre - Česko : Bělorusko - 0:5
<on> co??? takhle blbě sme snad fotbal nikdy nehráli :-(
<on> a vůbec od kdy ty na něj koukáš?
<ona> to je basket ty trubko
<a> no, to já jsem uklízela v pokoji to byla akce :-P :-D
<b> A nechceš podniknout takovou akci i u mě. :-D:-D Mám tu ještě tašku ze soustředění nevybalenou. Jakože jo, ale jen to špinavý to čistý je pořád v ní a nevimm co s tim a nechce se mi to dělat a ještě tašku z festaku. A pak nemám nadávat, že nemám co na sebe :-D:-D :-P:-P
<a> to je pěkný rande, je vidět, že jsi romantik :D:D :D:D :D:D
<b> Ti k tomu zapálim svičku :-D:-D :-P:-P
Komentář: No co na to říct? :-D
<kuna> tak čo teda, pojdeme v sobotu?
<mrdka> neviem, nechám si to ešte prejsť hlavou...
<kuna> hm.. to vravel aj Kurt Cobain :D
<a> ked pocitac pise press any key, co mam stlacit?
<b> najdi klavesu s napisom any key a stlac ju najsilnejse ako vies :)
<a> mmmmmmmmmm
<a> naozaj mozem stlacit cokolvek?
<b> LOL
<a> nie lol, mne to nejde
<b> no to by malo ist
<b> tak je to postavene aby stacila any key
<a> a co mam stlacit?
<b> ANY KEY :)
<a> ale tu any key nieje! je tu pgUP a CTRL
<a> any key tu nieje
<b> stlac A
<b> to je akoze to Any key
<a> dobre, dakujem
Komentář: Instalacia Windows XP
<a> Už vím na co se hodi ta kupa protokolů co přes rok děláme...
<a> Múžes na tom řezat skalpelem a nemusíš se bát, že se dostanes na stůl...
Komentář: VŠB FEI - Využití protokolů
<on> On je vlastně pátek, tak to se nemusím učit. ;)
<ona> Chceš říct, že kdyby nebyl pátek, učil by ses?
<on> Ne, ale chtěl jsem mít špatné svědomí, že jsem se neučil.
<a> 15:40 - Ahoj dopoledne se u nás staví strejda, chce ti popřát k narozkám
<b> 15:41 - jako dneska?
<a> 15:42 - Dneska dopoledne asi těžko
<ona> achjo
<on> copak ?
<ona> trápí mně že TO nikdy nemám s klukem :-/
<on> a já jsem byl vzduch ?
<ona> myslím orgasmus...
<on> AU :-( :D
Komentář: není TO jako TO