Nejlepší hlášky
<a> Včera jsem potkala jednoho fakt hezkýho kluka v klubu
<a> Sedla jsem si vedle něho
<a> On se na mě podíval a řekl "To muselo bolet"
<a> Myslela jsem si, že chce použít tu balící hlášku "To muselo bolet, když si spadla z nebe"
<a> Tak jsem dělala, že nechápu a zeptala jsem se "Co muselo bolet?"
<a> On se blbě zatvářil a řekl "Počkej, to mi chceš říct, že už ses takhle narodila?"
<a> Měla jsem co dělat abych se nerozbrečela a neutekla pryč
<a> Stormwind je pod útokem
<a> tři namakaní horďáci to tam drtí
<b> jací?
<a> nwm, nestudoval jsem to
<a> svlíkl jsem se do plavek a nechali mě být
Komentář: a hraje za female
<JanValtr> Ptoř si to myslíš? ?)
<JanValtr> *proř si to myslíš? :)
<JanValtr> **proč
<JanValtr> Už ani spát nedovedu...
<JanValtr> *psát
<a> Tak mi to video hoď na úschovnu ať nemusíš tahat flashku ne?
<b> donesu to
<a> ale je to rychlejší a můžu na tom dělat hned
<b> ono to má 500mb
<a> notypičo, jak je to dlouhé?
<b> půl minuty, možná i minutu
<a> A za kolik jsi tu webku koupil? Vůči tomu se musí i HD cítit méněcenné
<a> Jak jak jak?
<b> Dal jsem 90%, technická napnutí sekundárního řetězu a jízdy pohoda.
<b> Ale byl tam <c> a když k němu přišel komisař tak: Á stálý zákazník.
Komentář: Autoškola dělal to asi po páté :D
<a> kam povesit klobasy, aby sa vysusily?
<b> tak to dame na ten provaz, co mame na pradlo
<a> to by ti v noci kvapkalo na luzko
<a> uz to mam - natahneme UTP kabel mezi notebooky a povesime na to klobasky
<ona> Kur*ááá ta bolééééést :'(
<on> Co ti je?
<ona> Ouško mě bolí.. kurevsky móÓc :( asi zánět středního ucha v p*čí :'(
<on> zanet stredniho ucha v piči?? to se mi nak nezdá... ;D
<a> já bych ti měl něco říct
<a> je to vážné
<b> tak říkej.....kromě toho že jsi byl želva
<a> jak se máš?
<b> Dvojtečka + Levá závorka.
<a> a co to dělá?.... : + P
<b> levá závorka, ne P!
<a> já je mám na klávesnici nad sebou, tak nevim, která je levá
<on> kolik ti vlastne je?
<ona> Bude mi 10
<ona> *19
Komentář: nj, notes bez numerický klávesnice :D