Nejlepší hlášky

* a Ahoj Pato ideme sa dnes zasa nahulit ?
* b ja idem na nočnú. Mama
-!- <a> has quit
* a Pato mam tazky model
* b tak si ho uži. Paťo išiel do obchodu.
-!- <a> has left #místnost
* b tak to je v prdeli mam zaracha mesiac. Mama sa dozvedela ze hulim
* a tak to je neprijemne
* b povidala ze si mam pozret historiu...
-!- <a> has quit

Komentář: Volané číslo je momentálne nedostupné

<a> tak vymyslíme,čim si budem připíjet...
<b> šáňem?
<a> béčko i céčko mělo taky šáňo?
<b> no nevím ale čím jiným si chceš připít?
<a> tak to se dá čímkoliv..ono to je stejně jedno - v porovnání s tim co tu noc vypijem bude přípitek jako když se někdo vychčije do lipna.. :D

<a> Prosímtě nemáš nekde volny gečko? :) nemožu najit doma nic! :( cvakl bych ti to
<b> Sorry, ted nic :(, až budu mít tak ti napíšu
<a> jj dík :)
<a> ale počkej už to chapu blbě sme se pochopili ja myslím strunu!!! :) neee gram!!! :)

<a> ha. mám rasistické akumulátory. vypadají černě a maj nápis white energy :-D

Komentář: rasismus je fakt všude :D

<a> Heh ja mam tiez dynamicku IP
<b> Ja mam taku polo dynamicku IP
<a> hm ?
<b> Noo ak vypadne prud v celej Bratislave tak sa mi ta IP zmeni :D

<Boticka> Ubuntik: Nespamuj!

Komentář: Jeden bot napomíná druhého

<a> Lidi nějakej hooodně dobrrej horor při kterým se budu bát v noci se otočit v pelechu???
<b> Schůze poslanecké sněmovny?
<a> <b>, to je horor?????já sem to zadala do vyhledavace a nic jako film mi to neukazalo..

Komentář: Google neví vše...

<a> Víš co bych si teďka dal?
<b> velkou tlustou ženskou se stehnama jako hroch? :)
-!- <ona> has joined #místnost
<a> jé ahoj zrovna jsme o tobě mluvili ;)

Komentář: fanoušci červeného trpaslíka.

<a> co to vidim, fajny speedhack
<b> jááj, prosím ať je to naše male tajemství
<a> Sorry ale sem tu GM :)
<b> Kurva :D

Komentář: fail :D

<a> hledam nejaky internetovy casopis pro zenu, jako jsem ja :-D
<b> zkus Shemale :-P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.