Nejlepší hlášky
<a> tak v nejhorsim si to muzes vypalit...
<b> jj. ceda jeste mam, ale chybi mi divka
<a> hmm. taky mi chybi divka ;)
<b> Budu muset koupit nekde
<a> LOL :D
<b> ale nevim, kdy se k tomu dostanu
<a> a kde chces ty divky kupovat?
<b> nevim... V obchode
<a> v obchode? spis v bordelu ne? :D
<b> proc v bordelu???
<a> no ja myslim ze v obchode se divky neprodavaj
<b> ty si vul
Komentář: ICQ :)
<PeknaNikola> prosim vas napiste mi ze ako sa vipina caps lock plis
<a> no brali mi krev, a že to mám zvýšený, či co, tak jdu na vyšetření...
<b> já mám problémy se šťítnou žlázou jen když vydím žrádlo
<a> Příjdeš?
<b> Nevím asi ne... nevypadá to
<a> milášku můj... víš kolik toho dneska máme na programu? ti to klidně povím... sklo, joint, sklo, sklo, joint
<b> xDDDD
<b> tak ted si me rozsekal xD
Komentář: tráva party...
<a> pozor som hacker okamzite mi odovzdajte vase kody od vasich nickov
Komentář: OMG!!!
<Pepe> a ten logitech jsem přemýšlel, ale nevím proč mi to doporučuješ když to měl magistr Hulhán :D
<Dindo> fuj
<Dindo> tak to neber
<LPG> d*L
<Mountásek> vsak emak zalozil gillette preto su tak kvalitne
Komentář: EMO rulezz
<a> čus
<b> cs
<a> zahraješ?
<b> neee, cs = čus
<a> aha, zahrajem?
Komentář: Vůůl
<Hrosik> hele ty ses vcelar?
<Honzaul> co?
<Hrosik> mas vcely?
<Honzaul> uz to nechlastej
<Hrosik> ty nemas vcely?
<Hrosik> to ses hofno vcelar
<Hrosik> hlavne kdyz mas ul
<Honzaul> zadnej úl nemam mam jen ul
<Hrosik> takze ses hofno vcelar, nemas ani tem blbej úl
<Hrosik> Honzabezul
<Honzaul> to by me zajimalo ktery hovado tam zase sedi :D :D
Komentář: Poradne si prohlednete nick HonzaUL