Nejlepší hlášky

<a> tak v nejhorsim si to muzes vypalit...
<b> jj. ceda jeste mam, ale chybi mi divka
<a> hmm. taky mi chybi divka ;)
<b> Budu muset koupit nekde
<a> LOL :D
<b> ale nevim, kdy se k tomu dostanu
<a> a kde chces ty divky kupovat?
<b> nevim... V obchode
<a> v obchode? spis v bordelu ne? :D
<b> proc v bordelu???
<a> no ja myslim ze v obchode se divky neprodavaj
<b> ty si vul

Komentář: ICQ :)

<PeknaNikola> prosim vas napiste mi ze ako sa vipina caps lock plis

<a> tepic
<b> ahoj
<a> co sem to chtel ty vole...

<a> no brali mi krev, a že to mám zvýšený, či co, tak jdu na vyšetření...
<b> já mám problémy se šťítnou žlázou jen když vydím žrádlo

<a> Příjdeš?
<b> Nevím asi ne... nevypadá to
<a> milášku můj... víš kolik toho dneska máme na programu? ti to klidně povím... sklo, joint, sklo, sklo, joint
<b> xDDDD
<b> tak ted si me rozsekal xD

Komentář: tráva party...

<a> pozor som hacker okamzite mi odovzdajte vase kody od vasich nickov

Komentář: OMG!!!

<Pepe> a ten logitech jsem přemýšlel, ale nevím proč mi to doporučuješ když to měl magistr Hulhán :D
<Dindo> fuj
<Dindo> tak to neber

<LPG> d*L
<Mountásek> vsak emak zalozil gillette preto su tak kvalitne

Komentář: EMO rulezz

<a> čus
<b> cs
<a> zahraješ?
<b> neee, cs = čus
<a> aha, zahrajem?

Komentář: Vůůl

<Hrosik> hele ty ses vcelar?
<Honzaul> co?
<Hrosik> mas vcely?
<Honzaul> uz to nechlastej
<Hrosik> ty nemas vcely?
<Hrosik> to ses hofno vcelar
<Hrosik> hlavne kdyz mas ul
<Honzaul> zadnej úl nemam mam jen ul
<Hrosik> takze ses hofno vcelar, nemas ani tem blbej úl
<Hrosik> Honzabezul
<Honzaul> to by me zajimalo ktery hovado tam zase sedi :D :D

Komentář: Poradne si prohlednete nick HonzaUL

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.