Nejlepší hlášky

<on> ahoj, chceš se stát součástí vědeckého pokusu?
<ona> ne, já se bojím :-D
<on> stačí když mi každých 30 minut pošleš nějakou otázku (nic extra složitého) a já ti na ní odpovím (nic víc psát nebudeš jo?) ;-)
<ona> tak jo :-D
<on> začínámeeee TEĎ
<ona> kolik je jedna plus jedna?
<on> dva
<ona> jak dělá pes
<on> haf
<ona> kolik je hodin?
<on> 52365412:1
<ona> ty blbečku, já vím o co jde... :-D Vždyť ty zase zkoušíš jak dlouho dokážeš odolávat flašce absintu!! :-D
<on> oku crl? Qemw \ad
<ťikťak> A o týden později...
<on> --> >On< píše zprávu...
<ona> polib mi prdel se svým pokusem :-D
<on> ahooj, chceš se stát součástí něčeho velkého??
<on> aha, rozumím.. :-D

Komentář: Nedoceněný vědec shání játra. Zn: Stanete se součástí něčeho velkého...

<a> Čau, už si slyšel tu hlášku co ve škole padla? Lenka na Pavla :"Pavle směješ se jak holka". A Pavel odpověděl:"Ty mlč Lenko.. Ty taky!"

<ona> Mi nesvítí myška. :-(
<on> Máš laserovou.

<on> muck :-**********************
<ona> čím jsem si to zasloužila?:))
<on> nudou ^^

<a> jak se jmenuje to s těma koulema?
<b> penis?

Komentář: Bavili jsme se o skupině "Au moje koule" na facebooku

11:37 <emo_emu> jsem si k snidani delala palacinky, asi podruhy v zivote, ten prvni pokus si moc nevybavuju, jak je to davno
11:37 <emo_emu> a teda neni to prdel
11:38 <wladaULP> :-) chapeme, kdyz si skoncila se snidani v poledne
11:38 <emo_emu> :-)
11:38 <fabian> :D

Komentář: #czech@afternet.org

<a> škola s nepravdivou adresou, hej a kde máte okna?
<b> Okna nemáme.
<a> cože?
<b> Používáme linux.

Komentář: <a> se koukal na IT SŠ z google street view

<ja> lol tedko ctu na novinkach: Jak před koupí odhalit zaplavené auto
<kamos> jak odhalit zaplavene auto? asi bude plny vody ne?

Komentář: ach jo :D

<a> Pche!
<b> Co?
<a> Zrovna čtu nějakej článek, že prý blogování je závislost....
<b> No v mnoha ohledech je to pravda nemyslíš?
<a> Počkej minutku píšu nesouhlas na svůj blog...

Komentář: Nepřipomíná vám to někoho? :-D

<a> Lol citam clanok na DSl.sk : Vo Windows 17-ročná chyba umožňujúca získať administrátorské práva...
<a> a prvy koment v diskusii:Fico by uz mal odvolat toho Kalinaka.
<a> a dalsi hned na to: Suhlas.
<b> lol Fico penetruje aj do informatiky....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.