Nejlepší hlášky
<on> ahoj, chceš se stát součástí vědeckého pokusu?
<ona> ne, já se bojím :-D
<on> stačí když mi každých 30 minut pošleš nějakou otázku (nic extra složitého) a já ti na ní odpovím (nic víc psát nebudeš jo?) ;-)
<ona> tak jo :-D
<on> začínámeeee TEĎ
<ona> kolik je jedna plus jedna?
<on> dva
<ona> jak dělá pes
<on> haf
<ona> kolik je hodin?
<on> 52365412:1
<ona> ty blbečku, já vím o co jde... :-D Vždyť ty zase zkoušíš jak dlouho dokážeš odolávat flašce absintu!! :-D
<on> oku crl? Qemw \ad
<ťikťak> A o týden později...
<on> --> >On< píše zprávu...
<ona> polib mi prdel se svým pokusem :-D
<on> ahooj, chceš se stát součástí něčeho velkého??
<on> aha, rozumím.. :-D
Komentář: Nedoceněný vědec shání játra. Zn: Stanete se součástí něčeho velkého...
<a> Čau, už si slyšel tu hlášku co ve škole padla? Lenka na Pavla :"Pavle směješ se jak holka". A Pavel odpověděl:"Ty mlč Lenko.. Ty taky!"
<on> muck :-**********************
<ona> čím jsem si to zasloužila?:))
<on> nudou ^^
<a> jak se jmenuje to s těma koulema?
<b> penis?
Komentář: Bavili jsme se o skupině "Au moje koule" na facebooku
11:37 <emo_emu> jsem si k snidani delala palacinky, asi podruhy v zivote, ten prvni pokus si moc nevybavuju, jak je to davno
11:37 <emo_emu> a teda neni to prdel
11:38 <wladaULP> :-) chapeme, kdyz si skoncila se snidani v poledne
11:38 <emo_emu> :-)
11:38 <fabian> :D
Komentář: #czech@afternet.org
<a> škola s nepravdivou adresou, hej a kde máte okna?
<b> Okna nemáme.
<a> cože?
<b> Používáme linux.
Komentář: <a> se koukal na IT SŠ z google street view
<ja> lol tedko ctu na novinkach: Jak před koupí odhalit zaplavené auto
<kamos> jak odhalit zaplavene auto? asi bude plny vody ne?
Komentář: ach jo :D
<a> Pche!
<b> Co?
<a> Zrovna čtu nějakej článek, že prý blogování je závislost....
<b> No v mnoha ohledech je to pravda nemyslíš?
<a> Počkej minutku píšu nesouhlas na svůj blog...
Komentář: Nepřipomíná vám to někoho? :-D
<a> Lol citam clanok na DSl.sk : Vo Windows 17-ročná chyba umožňujúca získať administrátorské práva...
<a> a prvy koment v diskusii:Fico by uz mal odvolat toho Kalinaka.
<a> a dalsi hned na to: Suhlas.
<b> lol Fico penetruje aj do informatiky....