Nejlepší hlášky
<a> tak tohodle uploadu bych se bal :D :D Metro.2033.kniha.cz.CZ +CD-Key [RUS][visor2580]
<H25> ty voe vyber penez v KB = 50 minut. Tak to maji zabezpeceny!
<Bob> moc velka castka? ja tam loni dojil 20k a bylo to za 50sec
<H25> ne. nikdy se netrefim do podpisovyho vzoru
<Bob> proto mam v podpisovym vzoru cislo ;)
<H25> to si delas prdel :-)
<H25> to neni spatnej napad :-)
<H25> no ja dal 6 podpisu a pak mi rekla, ze mi to neda, at si zmenim podpisovej vzor. Tak jsem sel vedle zmenit podpisovej vzor. Ani jeden z tech podpisu na podpisovym vzoru nebyl stejnej stejne jako naslednej podpis na vybernym listku
<Bob> ROFL
<Bob> holt si taky narazil na picu
<H25> + jsem k tomu musel zmenit domovskou pobocku, pac jsem to delal jinde nez byla moje domovska pobocka a to je dalsi lejstro
<H25> no a to kdyz jsem tam prisel podruhy, tak si jedna z tech holek dala pokladna uzavrena, chvili jsem pockal za sloupem a pak to tam nemela tak jsem k ni hned naklusal.
<H25> a samozrejme slysela moji akci u predchozi prepazky, tak nechtela dat.
<H25> tak ji rikam, ze jsem prave zmenil podpisovej vzor a ze to zcela jiste nebude mit naskenovane v PC.
<H25> tak me nechala se jeste jednou podepsat a pak mi to vydala ackoliv to zarucene nesedelo
<H25> takze zabezpeceni je k nicemu, protoze tam sedi pipka, ktera vymekne a netrva na svym
<a> dnes mezi 2-3 hodinou ranní můžete udělat něco, čeho budete litovat.. prý se vrátí čas
<ona> hej, jako dva Moffatovy díly o té knihovně, a pak hned ten, kde to něco vleze do blonďatý ženský a opakuje to po lidech... FUJ!!!
<on> moje oblíbený :-D
<ona> dneska budu potřebovat pět plyšáků a rozsvícenou lampičku.
<on> Midnight je navíc čistej Davies, ne Moffat. Jistě, zlá entita, ale ani ti lidi nebyli zrovna svatoušci.
<ona> no, já myslim, že ono jim to dost vlezlo do hlavy,
<on> no, já myslim, že ono jim to dost vlezlo do hlavy,
<ona> ?
<on> ?
<ona> měl bys to napsat dřív, než...
<on> měl bys to napsat dřív, než...
<ona> já.
<on> já.
<on> (-:
<ona> (-:
<on> Lízej mi bradavky a říkej mi Johnny!
<ona> :-D nas*at!
Komentář: za pokus to stálo
<a> to písmenko, co vypadá jako u, je a nebo y?
<b> Kde?
<a> druhá fotka... příklad 3, druhý řádek
<b> Vydrž moment...
<b> To je 4.
Komentář: Kámoška opisuje oskenovanou matiku... Asi mám trochu škrabopis.
<a> tak odjezd na MČR starších žákyň do Zlína:)
<b> přivez vokurky ;)
<c> tj Znojmo demente :D
Komentář: pwned:-D
<a> učíš se?
<b> samoo.)
<b> ty?
<a> ne
<a> teď tady mám na těch otázkách položenou ruku opřenou..
<a> loktem by se mi to teoreticky mohlo dostat krevním oběhem do mozku, ne?:D
Komentář: ja s kamoskou aneb nase predmaturitni priprava.. :))
<Peťula> jdu hrát cs znáš to :)
<Klarýsek> děláš něco jinýho?
...
<Klarýsek> hela hrajes to cs?
<Peťula> ted nehraju :)
<Klarýsek> tak mi posli stránku a já to zkusím... :-D
Komentář: blondýna...
<a> začínam sa lepšie spoznávať
<b> onania?
<a> nie, včera som v bare prvýkrat vedel že mám dosť skôr, ako to vedela čašníčka :)