Nejlepší hlášky
<helpdesk> Ahoj Jirko, nutně prosím potřebuju laskavost. Zase volal ten XY. Už mě to fakt nebaví, arogantní blb. Tentokrát mě fakt rozčílil!!! No nic, máš to všechno v interní poznámce, předávám na váš tým a prosím asap. Děkuju!
<SolutionTeam_J> Ahoj, příště zkus u poznámky v servicedesku nastavit příznak "i" jako "internal" nikoliv "p" jako "rePly by mail" ;) PS:mě osobně bys arogantím pštrosem neurazila, ale vzhledem k tomu, jako XY vypadá, tak bude asi trochu naštvanej :D Každopádně jdu na to...
<helpdesk> ježiš já jsem kráva!
<a> Ahoj, chtel by sem se tu na serveru stat adminem, kdyz ale chci jit na forum, tak to po me chce zadat heslo, neznate ho prosim?
<b> ...
<Puffo> toto je uz vrchol
<Puffo> vola mi oco na skype, co sedi vo vedlajseij izbe
<Puffo> zdvihnem ze co je ?
<Puffo> a on ze pod sem
<a> all: hladam dievca na vztah 7 az 11 rokov...xixi.....P.S:nehovor to rodicom.....
<a> Čus.
<b> 11:23 Jana je offline.
<b> 11:24 Jana je online.
<a> Čus. Ti to spadlo?
<b> Ahoj. Co? Na zemi nic není.
<a> Přijdeš na můj ples?
<b> Nevim
<a> musíš
<b> umřít musim
<a> přestaň, no ale mohl by jsi
<b> co, umřít?:D
Komentář: trochu nedorozuměnní
<a> už jsi někdy počítal kolik jsme museli udělat za tento rok protokolů + programů co se počítaj za prokoly?
<b> ne
<b> fuj
<b> xD
<a> jde to cca na 140 :D
<b> ty pičo ani mi to neříkej, je mi z toho fakt na blití
<a> kamoš si stěžoval, že maj těch protokolů asi 50 za rok do nějakýho XY předmětu (jeden trvá tak hodinu než to vykutíš) a prej "já to vůbec nezvládám, toho je mooooc" :D
<b> to je jak brečej na gymplu furt všici kamoši, kamošky
<b> jeežiš, zase protokol
<b> celá A4
<b> božinku
<b> se poseru
<b> každejch 14 dní to 20 minut vypisovat
<b> ou maj got
<b> bych to třískal ty sráče
<a> koukám že jsi s ním mluvil taky :D
<b> vubec nevěděj ty lidi, ať se učej kytičky, motýlky a kamínky a držej hubu
<a> asi tak :D
Komentář: průmka vs gympl :D
<WildChild> nedávno sem si koupil brusle konečně
<WildChild> jaký ty sis to tenkrát kupoval?
<Chlebík> w8
<WildChild> já myslel že k2
<Chlebík> omg :D :D
<a> Hlavne mesto Japonska?
<b> Chile, nie?
<b> Nieee... robim si srandu Taiwan
Komentář: Myslel to naozaj vazne, ide aj maturovat z geografie :)