Nejlepší hlášky

<helpdesk> Ahoj Jirko, nutně prosím potřebuju laskavost. Zase volal ten XY. Už mě to fakt nebaví, arogantní blb. Tentokrát mě fakt rozčílil!!! No nic, máš to všechno v interní poznámce, předávám na váš tým a prosím asap. Děkuju!
<SolutionTeam_J> Ahoj, příště zkus u poznámky v servicedesku nastavit příznak "i" jako "internal" nikoliv "p" jako "rePly by mail" ;) PS:mě osobně bys arogantím pštrosem neurazila, ale vzhledem k tomu, jako XY vypadá, tak bude asi trochu naštvanej :D Každopádně jdu na to...
<helpdesk> ježiš já jsem kráva!

<a> Ahoj, chtel by sem se tu na serveru stat adminem, kdyz ale chci jit na forum, tak to po me chce zadat heslo, neznate ho prosim?
<b> ...

<Puffo> toto je uz vrchol
<Puffo> vola mi oco na skype, co sedi vo vedlajseij izbe
<Puffo> zdvihnem ze co je ?
<Puffo> a on ze pod sem

<a> all: hladam dievca na vztah 7 az 11 rokov...xixi.....P.S:nehovor to rodicom.....

<a> Čus.
<b> 11:23 Jana je offline.
<b> 11:24 Jana je online.
<a> Čus. Ti to spadlo?
<b> Ahoj. Co? Na zemi nic není.

<a> Přijdeš na můj ples?
<b> Nevim
<a> musíš
<b> umřít musim
<a> přestaň, no ale mohl by jsi
<b> co, umřít?:D

Komentář: trochu nedorozuměnní

<a> už jsi někdy počítal kolik jsme museli udělat za tento rok protokolů + programů co se počítaj za prokoly?
<b> ne
<b> fuj
<b> xD
<a> jde to cca na 140 :D
<b> ty pičo ani mi to neříkej, je mi z toho fakt na blití
<a> kamoš si stěžoval, že maj těch protokolů asi 50 za rok do nějakýho XY předmětu (jeden trvá tak hodinu než to vykutíš) a prej "já to vůbec nezvládám, toho je mooooc" :D
<b> to je jak brečej na gymplu furt všici kamoši, kamošky
<b> jeežiš, zase protokol
<b> celá A4
<b> božinku
<b> se poseru
<b> každejch 14 dní to 20 minut vypisovat
<b> ou maj got
<b> bych to třískal ty sráče
<a> koukám že jsi s ním mluvil taky :D
<b> vubec nevěděj ty lidi, ať se učej kytičky, motýlky a kamínky a držej hubu
<a> asi tak :D

Komentář: průmka vs gympl :D

<WildChild> nedávno sem si koupil brusle konečně
<WildChild> jaký ty sis to tenkrát kupoval?
<Chlebík> w8
<WildChild> já myslel že k2
<Chlebík> omg :D :D

<a> V Londýne je 20 stupňov
<b> Čo? tam zase horí?

<a> Hlavne mesto Japonska?
<b> Chile, nie?
<b> Nieee... robim si srandu Taiwan

Komentář: Myslel to naozaj vazne, ide aj maturovat z geografie :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.