Nejlepší hlášky

<a> Ty vole, koukni na tohle: http://www.novinky.cz/domaci/paroubek-splnil-svoje-volebni-sliby-nepratele-cssd-jsou-ohromeni.html
<b> OMG!
<c> Podle mě je to fake...

<a> Posledni dobou si pripadam jako dvere. Obcas se namazu, obcas si vrznu a cekam kdy me zavrou ...
<b> njn to by mi zas tak nevadilo, jen si občas vrznout

<novopeceny_otec_po_probuzeni_z_komatu> Nemas tuseni, v kolik si asi od nas odchazel a v jakym sem byl stavu?
<odpoved_od_A> Nevis jak sem se dostal domu? :)
<odpoved_od_B> Cus tak to se ptas toho praveho :D Takovy detaily si zasadne nepamatuju :D
<odpoved_od_C> To netusim ani nevim jak jsem se dostal domu. V sedum me budila dcera proc spim oblecenej a v botach. Jeste ze dnes neni zadna porada. Zapili jsem ji slusne.

<a> necyklopedie.***Rychlost tmy
<b> ty se hodne nudis, ze prolejzas necyklopedii
<a> nenudim, jenom mě zajímaj jiný pohledy na fyziku...
<b> zpracuj podle necyklopedie ňákou seminárku na matiku nebo fyziku
<a> To by mi profesoři neuznali, jelikož jsou placeni za fyzikální závěry schválené a dotované EU nikoli za závěry pravdivé a nedotované...
<b> jojo, rozveď tady eště svojí konspirační teorii, že EU zamlčuje vědecké objevy
<a> a ne? vždyť aby nanormovali kulatost a zelnatost zelí museli o něm napsat 26 911 slov. a při nedodržení předepsané zelnatosti zelí bude zemědělci toto zelí zabaveno a rozkrájeno bez nároku na náhradu...
<b> jojo, protože nedozelenalý zelí v lidech evokuje nadstandardní regeneraci šedé kůry v zadní části pravé hemisféry, což by za nominálních podmínek mohlo způsobit výskyt radikálních myšlenek, čemuž se chce EU vyhnout!
<a> a co teprve nedočervenalý zelí... proti tomu se dokonce spojila EU s USA a obchodními řetězci s módou jelikož malá červenost zelí by mohla snížit zájem o tuto barvu a její vyblité odstíny (fifty shades of pink), a např New Yorker by přišel o většinu dámských i polopánských zákazníků, ale největší průser by byl v tom, že by lidé v USA v následku ztráty zájmu o červenou přestali nakupovat na Valentýna ty červený kraviny ve tvaru obrácenýho dámskýho pozadí (lidově srdce) a ztratili by zájem o nejvyššího kapitalistickýho hodnostáře a to Santu Clause, což by mělo nedozírné následky na Čínské fabriky kdwe se šijou nejen ty jeho stupidní oblečky, ale zároveň se tam vyrábí i hračky které údajně nosí... A jak velí zákon padajícího hovna po Číně by pokračovalo Rusko, KLDR atd. atd. až by z toho byla světová válka... Takže si EU myslí, že dohodou o zelí udržuje světový mír....
<a> Takhle to skončí... Ne meteoritem ale zelím...

Komentář: ach ty konspirační teorie

<a> Snad šéf nebude nic chtít, dnes se mi nechce makat.
<b> Doufám, že ho máš v přátelích, aby si to mohl přečíst. :)
<a> Ne, jen kolegy. Dost na tom, že tu mám maminku.

<a> Hezká fotka :))
<b> Dík ;)
<a> A ta malá? To je tvoje sestřička, že?
<a> Ta je taky hezká :)
<b> Ehm.. to je synovec.

<on> Co budeš dneska dělat?
<> Asi půjdu kalit....:)
<on> Aha....Mno tak si to v tý ocelárně užij :-)

Komentář: Njn když někdo nepochopí slovo kalit :D

<a> čus, kde jsi včera byl?
<b> v Rakousku
<a> A co jsi tam dělal?
<b> vystupoval
<a> Ty zpíváš v nějaký skupině nebo tak?
<b> z vlaku ... byl jsme na trzích debile
<a> Aha :-D a já už myslel že jsi slavnej :-D

<Nighthawk> si akurat stahujem jednu knihu v .pdf
<jednodievca> aku?
<Nighthawk> budes sa smiat :D
<Nighthawk> Psychologicku :D
<jednodievca> no a nazov? :)
<Nighthawk> Dale Carnegie - Jak pusobit na lidi
<jednodievca> to mi nic nehovori
<jednodievca> o com to je?
<Nighthawk> O stiepeni uranu do jadrovych hlavic

Komentář: Nie vždy je obsah knižky zrejmý z nadpisu :D

<a> to jo, ale někdy si říkám jestli není lepší bejt svobodnej, nikomu nemusíš psát sms a ten vztah ti taky žere hodně času
<b> :D:D:D
<b> já jsem nad tim taky přemejšlel, ale furt je to lepší dělat do holky než do ruky.. :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.