Nejlepší hlášky

<holka> stejně můžu mít všechno co chci..
<kluk> ne, nemůžeš
<holka> fajn, jmenuj něco, co nemůžu
<kluk> nemůžeš se poškrábat na koulích

<u> "Čo z toho že je babenka pekná keď nevie hrát Counter-Strike" :D

<ona> dneska v noci jsi me pekne nasral.
<on> jo jakto?
<ona> no zdalo se mi o tom, ze se spolu budem neco mit, pak na chvili odejdu a kdyz se vratim, tak lezis v posteli s dvema holkama a rikas: No snad ti to nevadi

<a> si tu?
<b> j
<a> potrebujem pomoct s pascalom...
-!- <b> has quit

<smita> Zelda: asi budes muset prehodnotit pohled na zenske nebo ti ztvrdnou misto penisu jatra ;)

Komentář: clanovy IRC a reseni zenskych :D

<a> včera jsem chtěl začít v 10 s bakalářkou
<a> nenapsal jsem za celej den ani čárku
<a> říkám
<a> ok
<a> vstaneš v 8 a začneš
<b> X-D
<a> no a ve výsledku už mám projetý všechno porno

<A> Vydle jsou s y, je to odvozený od slova "tudle", že?
<B> No, víš... vidle jsou s i
<A> a co "tudle" to je slovo odvozené, ne? Jde to i zaměnit hele: "chci použít tudle" a "chci použít vydle"
<B> Tudle v sobě nemá žádné i
<A> let taky ne a přesto je výlet s y
<B> Ale to je předpona, ale vidle jsou celé originální slovo
<A> "vy" je předpona a "dle" je kořen, diť se to dá použít ten kořen i jako sloveso: "dlít v zemi"
<B> Ne Ne
<A> Ale je fakt, že "vydlit v zemi" jsem teda ještě nikdy neslyšel

Komentář: Ať žije gramatika česká!

<a> 21:36: No nazdar, to jsi se probudil až teď po tý párty? Jak si vůbec dopadl?:)
<b> No..hele..hodně jsem cestoval, víš jak mám to cestování rád..
<a> Tak z Ůstí do Ltm to vlakem není zas tak daleko..
<b> To ne..jen já to vzal trošku oklikou..
<a> WTF?
<b> Nevim přesně jakým ranním vlakem jsem to jel..ale první co jsi pamatuju a co si uvědomuju byl průvodčí v rychlíku na České Budějovice..vzbudil mě a ptal se mě na lístek, rozkoukal jsem se a v tu ránu jsem vyskočil na nohy, akorát jsme vjížděli do Benešova, tak jsem akorát něco zamumlal a vyběhnul z vlaku na nástupiště..naštěstí jsem u sebe měl všechny důležitý věci ( pěněženka, mobil a klíče od bytu), akorát sem ztratil batoh s mikinou a bundu..
<a> To si děláš srandu?:D aaa
<b> No jo..jenže to není všechno..v Benešově mrknu do pěněženky a kupodivu jsem měl lístek..akorát z Ůstí do Hněvice(ani nevím kde to je) v ceně 71 kč..akorát mě překvapilo, že lístek stojí 1071 Kč..takže pokuta, samozřejmě v pěněžence nebyla ani koruna..:-X
<a> To jsi platil litr pokutu?:-DD
<b> No k tomu se dostanu..první co mě napadlo..Bankomat! Z nádraží jsem jen v triku vyšel do ulic Benešova..ty vole nikdy sem tam nebyl..tak jdu hledat GEmoney..bankomat sem za boha nenašel, ale našel sem banku, koukám otvíračka v 9 hodin ráno..a bylo 8..s kocovinou jak hovado, bez pěněz a v triku sedím jak největší troska před bankou..v 9, furt zavřeno..řikám ty vole co je?..mrknu na otvíračku pořádně..a co myslíš v neděli zavřeno..
<a> :-DD ty si debil..
<b> No to teda, tk mě konečně napadlo se někoho zeptat na bankomat s velkou slávou jsem ho našel v nějákým obchoďáku, vybral prachy, koupil 2 pohledy, aby mi doma věřili a šel na nádraží, naštěstí byla pokuta jen 400 kč, když to zaplatíš snad do 14 dnů..no a plus lístek dom dalších 250 kč viď..no a domů jsem se dostal až ve 2 odpoledne..a padnul za vlast
<a> Haha, no co na to říct..ale jak si se proboha dostal do rychlíku an Budějovice, musel si v Praze púřestoupit..ne?:D
<b> Jo..nad tím sem taky přemejšlel a když sem dojel z Benešova do Prahy došlo mi to..vlak z Ůstí a vlak na Budějovice stojí nas tejným nástupišti, akorát na druhý koleji..takže je mi úplně jasný, jak sem se na sračky vykodrcal z vlaku a zapad do nejblížšího vlaku, kterej sem viděl..ach jo..:P
<a> Tak ty si kanón:D dobrá rozlučka z Českou republikou ne?:D
<b> No to bohužel jo..asi sem se chtěl podívat do krajů do kterých jsem ještě nezavítal..ale ybch to shrnul..celej večer mě stál 3x tolik než sem chtěl a ztratil sem batoh a oblíbenou bundu s mikinou..z toho plyne ponaučení..
<a> Ha klasická věta..už nikdy nebudeš chlastat ne?:D
<b> Ne..to ne, už nikdy si neberu na kalbu batoh..a radši přespím na nádraží, pokut od policie bude levnější..:(

Komentář: Když se akce vydaří..!

<CRAZY> poprvé jsem si zkusila hrát na kytaru :)
<Ejdynka> jo? a u koho??:)))
<CRAZY> no..... v Tescu..

Komentář: :D to mě zabilo..

Day changed to 31 Dec 2009
23:55 <a> Jdu se vysrat...
Day changed to 01 Jan 2010
01:15 <a> Kua to byl prujem..
01:16 <b> Ta i to cely rok uzij.
01:18 <a> A co?
01:20 <b> No jak na Nový rok tak po celý rok

Komentář: dalsi jde na medarda

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.