Nejlepší hlášky
<a> 12 200kb je 12 Mb?
<b> je to 11,9140625 MB
<a> prestan uz fetovat... ma to na tebe zly ucinky...
<Jan> nemusíš podlejzat, abych ti odpustil
<TheRipper> chcípni, kanaďane, áno?
<Jan> kanaďane?
<TheRipper> si nesledoval south park?
<TheRipper> děcko...nemáš vzdělání
<Jan> nene
<TheRipper> chyba..
<Jan> ale nepovídej
<TheRipper> ale jo.
<TheRipper> červenýho trpaslíka taky neznáš?
<Jan> u toho jsem usnul, takže mě to moc neokouzlilo
<TheRipper> futuramu?
<Jan> ne, nelíbí
<Jan> já koukám na ordinaci a ulici
Komentář: negramot.. :-D
<a> "Dostaneme je živé. Řádně poučte svoji dvojku co to znamená."
<b> "Víš, jaký je hlavní rozdíl mezi mrtvým a živým?"
<c> "Jo, mrtvý neplatí daně."
<b> "Ok, považuj se za poučeného."
Komentář: Briefing před akcí
<a> To si takhle <c> jednou koupil párek v rohlíku
<a> A že vyhodí ten ubrousek co k tomu dostal
<a> rozmáchl se a pustil
<a> hned nato zjistil, že má ubrousek v druhý ruce a vyhodil ten párek v rohlíku :D
Komentář: Tak stane se :)
<syn> tak ve čtvrtletce mám 4 příklady ze 6, doufám že dobře.. u těch dvou mám aspoň něco napsaný, tak snad to bude aspoň na trojku.. :)
<matka> Tak to jsi rád viď? Já taky. Dík za zprávu! Čau
<otec> to máš kliku...jinak bych tě krutě zbil
Komentář: rodinná komunikace :)
<a> Jdu hrát, stejně Vás tu otravuju ;( :D ;(
<b> a skim si mám psát ?! :D
<c> S češtinářem ;-)
Komentář: Realita
-!- <ON> has joined #Flirtíček
<ON> ahojky, pokecas?
<ONA> o cem?
<ON> co sex?
<ONA> nechci))))
<ON> proc?!
<ONA> proste nechci) musim mit na to snad duvod?
<ON> nn tak sorry a ocem chces kecat???????
<ONA> o molekularni diagnostice kostni drene u dravcu))))
<ON> prosim te mluv na mě česky
Komentář: Sestra na lide.cz...je poznat, ze muzi neznaji nic jineho nez SEX :D
<on> Ahojky,nechceš hezky zaflirtovat po netu?
<ona> Už jsi mi psal minule... Mám tě zase poslat do háje?
Komentář: Vážně mi píše po páté.
<a> Když ji milujete, není co řešit.
<b> Jakto že ne? Vždyť si mi ji přebral!
<ona> tyvole :D:D kde ty valby beres ???
<on> lamer.cz... zkusto
<ona> jo?? tak pls posli odkaz