Nejlepší hlášky
<a> ahoj. bola by si aj za niečo viac ako popísanie si? napr. povoziť sa na motorke. dnes by to šlo:)
<b> ahoj. bol by si aj za niečo viac ako otravovanie? napr. dať mi pokoj. dnes by to šlo:)
Komentář: Pokecoví gentlemani
<a> Napis kvee prosim
<b> kvee
<a> ale normalni pismeno KVE
<a> me nefunguje
Komentář: Rozbitá klávesnice...
<a> Cauu
<b> cau
<b> jsi ozrala?
<a> Strizliva
<b> ooo
<b> co se stalo? :D to se divim...
<a> Drzko
<b> :D
<a> Jsem skoro vzdy strizliva
<b> tomu sama neveris
<a> Verim
<a> Hlavne kdyz jsem nalita
Komentář: důležité je mít jasno...
<Yarrod> V tom testu mi stačí odpovědět zhruba na polovinu otázek správně, tak to snad půjde, ale stýpko nebude no :(
<Llimit> V klidu, ja na matfyzu mam stypko ne jako nadeji nebo vidinu nebo sen, ale spis jako takovou pohadku pro deti... Neco jako ze nejhloupejsi nejmladsi a nejchudsi nakonec na vsechny vyzraje a dostane pul kralovstvi
<a> rofl
<Anonim(ka)> rolling on the floor
...
<Anonim(ka)> ssjp - směju se jak piča
<a> fáákt xD
<Anonim(ka)> jo
<a> a anglicky by to bylo jak?
<Anonim(ka)> i laught as vagine
Komentář: tak už máme i ilav...
<ona> jo tak uz muzu... visco, po ty inekci proti rakovine
<on> ooo, gratuluju :)
<ona> co je to ooo?
<on> OH OH OH
<ona> ?
<on> OHol OHanbi OHvado
<ona> Ahoj lasko
<on> Nerikej mi lasko.
<ona> promin
<ona> posles mi plosím fotecku?
<on> ani me nehne
<ona> a jak vypadas
<on> bilej.
<ona> jj a vlasy?
<on> hnedy, gelovany.
<ona> a oci a pusa?
<on> jj Taky mam.
Komentář: no snad si nemyslela...
<a> Nevím, co jí koupit k narozeninám.
<b> Stříbro, sošku, obraz, kytku...
<a> No nevím, chtělo by to tip.
<b> Google :)
<a> To koupím kde???
<b> *ROFL* Vole :)
<ona> uz bych taky chtela mit sex s nejakou exotikou... treba cernochem
<on> chtel bych mit sex :(
Komentář: nekdo ma a nekdo nema :D
<a> čau
<b> čus, kámo, jak jsi mi posílal před měsícem ten odkaz na toho lamika...
<a> no jasný! :) už jsi pravidelnej čtenář co?
<b> jo to taky ale to není to nejhorší...
<a> závislost?
<b> ne...
<b> dívej, co jsem sestavil :-D
<b> dlouhý chvíle po večerech
<b> každou chvíli prožíváš?
<b> víš něco o jistých věcech?
<b> takovýho Lamera znáš?
<b> Nudíš se, zíváš
<b> sereš na to, usínáš
<b> proč na lamera se nepodíváš?
<b> Tu jeden šílenej angličtinář či zas
<b> támmhle lama, co nezná slovo "odkaz"
<b> a tady zase hňup
<b> co nepřeloží slovo "noob"
<b> Tu stížnosti na windows, co hlásí chyby
<b> sice to funkuje, ale je to bybý...
<b> tu zase jednoduchá linuxu instalace
<b> co se zrním kolem entru zvládne slepice.
<b> není těžký si citaci vybrat
<b> je jich hodně, začni je poznívat
<b> a nespěchej, času máš tři piče
<b> zamkni si pokoj, zahoď klíče
<b> a žádný výkřiky tipu "nerušit, honím!"
<b> ale jen číst klidně s úsměvem blbým
<b> či jiným
<b> dostane se BT přes zeď na zahradu?
<b> BT je-li bitevní tak, pak ano...
<b> podobný hlášky zvednou ti náladu
<b> chceš se dál s nudou prát?
<b> chceš to třeba taky vzdát?
<b> co třeba na vzdávání se vysrat
<b> a www.lamer.cz si zadat?!
<a> omg :-D :-D
Komentář: moderní Neruda?!