Nejlepší hlášky

<a> zdar
<b> zdarec. tak jakej byl ten maturák?
<a> ale...vykousnul jsem se tam s jednou kočkou...no a pak jsem zjistil že je to dcera našeho učitele...
<b> lol

<babi> tak a je to tady, právě jsem si uvědomil, že mi začalo profesně hrabat! ,)
<ss.rambo> jakto?
<babi> zeptal jsem se máti, jestli může do buchty co právě peče implementovat tvaroh...

Komentář: .. práce na bakalářce v it

<a> Zdar pamatuješ si ještě,jak jsme se dříve kamarádili s c
<b> Jj myslíš toho ne,jak jsme si z něj dělali srandu ,že je to obalená kostra kůží?
<a> Jo to je přesně on!
<b> No a co je s ním?
<a> Jsem ho včera potkal a je z něj velkej informatik :)
<b> Jakto naboural se někam nebo co?
<a> To ne jen zloustl ,teďka je jak špunt do přehrady.

<Paja Loupač sti> tady mama pavel tu není
<Indestiny> dobrý večet
<Indestiny> Váš syn jen závislý na hraní počítačových her.Důrazně doporučuji léčbu šokem
<Indestiny> Tato metoda funguje na tom ze zapomene na čem je závislý,zkuste ho převézt ,když bude spát
<Indestiny> nejlépe na místo které nezná
<Indestiny> ale je daleko od něj
<Indestiny> Ráno se pro něj stavte.
<Indestiny> Bude jako vyměněný...

Komentář: Byl jak vyměněný...

<a> to je hrozny, sem uz hrozne ospalej
<b> jezisi tak bez spat ne?
<a> to nejde, si pisu s Luckou a ona by byla nastvana
<b> no a co???!!
<a> a pak by mi nedala
<b> aha, to chapu

<muckaboo> Ten lamer je taky naprd, je to jak všude, hra na umělce a kritiky. Umělci posílají něco, co jim ( a doufají že i ostatním ) přijde vtipné, načež od kritiků dostanou vynadáno.
<a> to enní vtipný!!!! -
<b> --- nudáááá!
<c> -
<muckaboo> smradi :D

< Smisena girl.. > ahoj ja se snazim bejt emo ale proste abych pravdu rekla tak se smeju..beru si na sebe barevne veci a tak..takze sem spis scene...vsichni mi rikaj ze se hodne podobam barbie stylu mno a ja chci byt disco...takze sem takova smisena..libi se mi scene,chci byt disco,sem emo a vypadam jak barbie... tak pisnete libi se mi kluk ktery je tky diskant a ja nechci byt jen kvuli tomu disc ale proto ze to neni vubec spatny styl... pisnete

-!- sato12345 has joined #vse o Call od Duty
<sato12345> cawwwwwwww pls jakou mam pouzivat zbran v cod 1 pls?
<frosty> pistolku
<neubik> jj, ale hlavne s ni nesmis strilet!

<a> Kafe a cigára...
<b> koukáš?
<a> ne, snídám....

Komentář: Kafe a cigára = filmová klasika

<a> končím s knížkama v pdf!
<b> proč?
<a> teď jsem si otevřel jednu opravdovou a když jsem v ní nic nenašel, chtěl jsem zmáčknout Ctr + F

Komentář: Papírových knih je stále víc...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.