Nejlepší hlášky
<a> co ted paris?
<b> TTčko
<b> teda OTTDčko:D
<a> cesky
<b> česky?
<a> jj
<b> to je dneska překladu:D
<b> otevřený přepravní magnát luxusní
Komentář: Když překlad, tak doslovně.
<a> ty mas ted nekdy narozky ze?
<b> jj, co mi das? :-)
<a> naseru ti do schranky ;-)
<a> mas doma WETKONG?
<b> nemam zadnou mokrou opici
<a> operace wetkong
<a> co mas za hry?
<b> nvm
<a> operace flespojnt
<b> to nemam to je pekne teply
<a> halflajf?
<b> taky sracka
<a> tak w8
<a> co tom klencys
<b> ano tom sojer nic takovyho nemam
<a> mas nejakou strilecku
<b> jo
<a> delej to je vazny
<a> nejakou strilecku, nebo neco kde se jezdi s autem, nebo neco
<a> hytmen?
<b> nemam
<a> to jak se zpomuje cas
<a> potrebuju hru
<a> jak se jmenuje to jak zpomalujes cas a strilis
<b> maks pejn
<a> a to mas?
<b> jo
<a> tak to vem :]
<a> Hele ted jsem u kamose
<b> Hehe kamos ma pomaly internet ne?
<a> jj
<a> Obcas mam pocit ze na hlavni server icq behaj sneci na kterejch sou nakresleny jednicky a nuly
<a> zlato... :-D
<b> posilate si zlato? :-D
<b> bych si taky naky vzal :-D
<a> ne
<b> tak aspon naky stribrny pribory
<a> co sem pleteš příbory?
<b> dyz mi nechces poslat zlato tak aspon naky ty stribrny pribory jsem chtel
<a> zlato lásko broučku pusinko miláčku
<b> sakra to necim zavani
<b> a co bude s tema priborama?
<a> zapomen! já se nechci vdávat
<b> zlato mi neposle, stribro mi neposle posles mi aspon neco?
<a> hovno
Komentář: lidé mají různé priotity
<a> ty taky nejsi věřící pokud vím :D
<b> nejsem :D ale pokazde co se mi neco stane volam pane boze a nebo mami :D
Komentář: Holka šikovná :D
<a> a kde je jeste tak horko jako v saunach???
<b> treba dneska sem byl na strese a musel sem furt chodit jinak by se mi upekly nohy
<a> hmmmmmm tak tam ale nezasukam
<b> njn... ale da se tam chytit net
<a> ale furt tam nekdo leze
<b> ani bych nerekl
<a> noooo ja na to seeru pet dni budu u nii takze nasrat a nic nebudu vymyslet... lol maj bazen barak co chtit vic
<b> jaky maj net?
<a> ja nevim na takovy picoviny se ji neptam... me zajma jakej maj doma chlast... co ma pri sukacce rada a kde by se to dalo provest
<b> njn... si jen obycejny BFU... co nadelas
Komentář: IT
<a> no neviem niekedy mam pocit ze ona ma take sinusovky ze niekedy by aj nieco chcela a niekedy nie a ja ich mam tiez akurat presne opacne ako ona
<b> tak to ste v protifaze
<a> no mal by som sa odrazit aby som zmenil fazu
<b> az bude najblizsie mat kladnu amplitudu strc si do nosa kondik alebo cievku a upaluj za nou aby ste kmitali vo faze
<a> no a najhorsie na tom je ze naozaj na to nemam teraz cas
<b> jej odkaz ze vase vlnenie interferuje a ze sa ti v nohaviciach spravilo stojate vlnenie ze skocis ku nej zmerat vlnovu dlzku teda vzdialenost tvojich kmitni od jej uzlov
<a> ale vyzera to tak ze nejaky ten cas budeme spolu v lete lebo som ju zoznamil aj s kamaratkami ku ktorym chodime na chatu a stali sa uz patri do partie
<b> a mna nikdo nezavolal
<b> nemam s kym interferovat
<b> kmitam si tu jak kokot na pruzine sam pre seba
<b> musim si robit vynutene kmitanie abych prezil
Komentář: Dvaja studenti FEI STU pri diskusii o jednej slecne
<a> hojte pls prave jsem preinstaloval windowsy nevite proc mi na google chrom nechce hrat radio?
<b> Musíš dát monitor do okna pro lepší signál
<a> Dneska jsem zjistil, že Městská policie a Policie ČR jsou každá z jiné planety.. aby si člověk 4 měsíce myslel, že mu ukradli auto, a pak aby se dozvěděl, že mu ho jenom odtáhli a někde se stala chyba v komunikaci, to je trochu maras.. to se může stát jenom mi