Nejlepší hlášky

-!- D.R.Y. is away: učím se
<268742920> prosimtě, ty chceš abych dostal infakrt :D
<D.R.Y.> :-D kdyby byl otec na ajsku

Komentář: Kamarád na intru, měl status "učím se"

<a> čau,co ten status?
<b> čau,asi smajl ne?
<a> no jo,ale proc s drzkou dolu?
<b> ja nevim,asi ma krec..

Komentář: kamos s kamoskou rozhovor na icq ..

<A> Čauky...prosimtě
<B> yeeea?
<A> jak můžu zesílit mikrofon na skypu ? Nevíš ?
<B> no a mas notebook nebo komp s externim mikrofonem?
<A> s jakým mikrofonem ? vim,že notebook nemám
<B> a mas sluchatka s mikrofonem nebo normalne externi mikrak?
<A> mám tu sluchátka, ale mikrofon asi ne, tak ten mám taky
<B> a ses blond rikas jo?
<A> nedělej si prdelky jo ?
<B> mas dve moznosti... jako blond doporucuju dat si ten mikrofon bliz a zretelna a nahlas mluvit.
* <A> is offline
* <A> is online
<A> a ta druhá možnost ?

<a> Všimni si, jak facebook dělá mířený reklamy. Vyčíhne si, co máš rád, co posloucháš za hudbu a pak ti to strká pod nos.
<a> Mám tady třeba nějakej obchod na hadry a na piercingy.
<a> Ale absolutně nechápu, co tu dělá "Svět Duplo"

<ona> Asi je to dost trapné, když se tě někdo v testu ptá na heuristické metody, a ty to tipneš špatně, co?

<ona> viděla si někdy mrtvolu??
<druhá> a jako živou??

Komentář: třeba se někomu poštěstí vidět živou mrtvolu :D

<a> Ach jo, se na to muzu vykaslat... Se tady snazim aspon o nejaky zachovani anglictiny, kdyz si objednavam, a tak rikam zhruba: ,,Two glasses of peach juice with ice, please", ale jini jdou a krici uz z dalky: ",picajs´!"

<Dominik> proč nejsu ginekolog když každej den vidím ňakou pi** !
<Veronika> hlavně protože ani nevíš jak se to píše.

<elvisaak> Zdar, hele máme v práci rozbitou mašinu a nápověda ve windows píše "odstraňte prcinu" :D
<ponik> To je jasný, jak by se jinak mohly dojebat bez prciny? Aspoň že ms uveřejnil ňáký pořádný řešení :D

Komentář: Zlatá nápověda :D

<a> Achjo, to je zase den. Zjistila jsem, že děcka mi vyhazují kytky z okna. :-/
<b> kytky si odnes a nasaď jim tam marihuanu
<b> vsadím se s tebou, že ti z okna nepoletí už ani jedna kytička

Komentář: <a> je učitelka na druhém stupni ZŠ

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.