Nejlepší hlášky
-!- D.R.Y. is away: učím se
<268742920> prosimtě, ty chceš abych dostal infakrt :D
<D.R.Y.> :-D kdyby byl otec na ajsku
Komentář: Kamarád na intru, měl status "učím se"
<a> čau,co ten status?
<b> čau,asi smajl ne?
<a> no jo,ale proc s drzkou dolu?
<b> ja nevim,asi ma krec..
Komentář: kamos s kamoskou rozhovor na icq ..
<A> Čauky...prosimtě
<B> yeeea?
<A> jak můžu zesílit mikrofon na skypu ? Nevíš ?
<B> no a mas notebook nebo komp s externim mikrofonem?
<A> s jakým mikrofonem ? vim,že notebook nemám
<B> a mas sluchatka s mikrofonem nebo normalne externi mikrak?
<A> mám tu sluchátka, ale mikrofon asi ne, tak ten mám taky
<B> a ses blond rikas jo?
<A> nedělej si prdelky jo ?
<B> mas dve moznosti... jako blond doporucuju dat si ten mikrofon bliz a zretelna a nahlas mluvit.
* <A> is offline
* <A> is online
<A> a ta druhá možnost ?
<a> Všimni si, jak facebook dělá mířený reklamy. Vyčíhne si, co máš rád, co posloucháš za hudbu a pak ti to strká pod nos.
<a> Mám tady třeba nějakej obchod na hadry a na piercingy.
<a> Ale absolutně nechápu, co tu dělá "Svět Duplo"
<ona> Asi je to dost trapné, když se tě někdo v testu ptá na heuristické metody, a ty to tipneš špatně, co?
<ona> viděla si někdy mrtvolu??
<druhá> a jako živou??
Komentář: třeba se někomu poštěstí vidět živou mrtvolu :D
<a> Ach jo, se na to muzu vykaslat... Se tady snazim aspon o nejaky zachovani anglictiny, kdyz si objednavam, a tak rikam zhruba: ,,Two glasses of peach juice with ice, please", ale jini jdou a krici uz z dalky: ",picajs´!"
<Dominik> proč nejsu ginekolog když každej den vidím ňakou pi** !
<Veronika> hlavně protože ani nevíš jak se to píše.
<elvisaak> Zdar, hele máme v práci rozbitou mašinu a nápověda ve windows píše "odstraňte prcinu" :D
<ponik> To je jasný, jak by se jinak mohly dojebat bez prciny? Aspoň že ms uveřejnil ňáký pořádný řešení :D
Komentář: Zlatá nápověda :D
<a> Achjo, to je zase den. Zjistila jsem, že děcka mi vyhazují kytky z okna. :-/
<b> kytky si odnes a nasaď jim tam marihuanu
<b> vsadím se s tebou, že ti z okna nepoletí už ani jedna kytička
Komentář: <a> je učitelka na druhém stupni ZŠ